Autor Zpráva
cfc
Profil *
Hledám pomocníky na fotbalový web. Na webu by byly hlavně fotbalová videa. Ovládání jednoduché přes RS phpRS. K dispozici bude reklama pro Vaše potřeby. Pokud by web něco vydělal, tak i malá odměna. Zájemci pište na icq 209-296-961. Děkuji moc
Warp3R
Profil *
Cus, jako designer jsem delal graficky navrh pro jeden fotbalovy web sjistym zamarenim, ale samozrejme by nebyl problem trochu textu pozmenit. Jedna se o velmi seriozni design, bohuzel ho zatim nemuzu zverejnit. Kdyztak napis, kolik bys za nej byl ochoten nabidnout a muzem se nejak domluvit.
Fejtis
Profil
Warp3R: Můžu se zeptat proč ho nemůžeš zveřejnit? Jak potom má vědět kolik by za něj dal? Stačí do obrázku vložit nějakou cenzuru ne?
Warp3R
Profil *
Heh, kdyz sem psal ten prispevek, tak jsem jeste 100% nevedel, ze ho opravdu nestrelim, ale zadavatel od toho ustoupil (pac nenasel sponzora). Kdystak moje icq: 272297924 .. zverejnovat ho tu fakt nechci, sry :-)
ppooler
Profil
Myslíš , že může tvůj web s fotbalovým videem něco vydělat ?
Osobně bych tomu moc nevěřil ...
Na YouTube si každý najde tolik fotbalových videí, kolik jen bude chtít...

Dobře to lze pochopit z následujícího příkladu.

Zadejme do vyhledávače pro server YouTube postupně pět kvalitních hráčů fotbalu :


Petr Čech
Rosicky
Poborsky
Nedved
Jan Koller


Všech pět výsledků seřadím podle počtu shlédnutí (sort by wiev count) ,sečtu a dostanu se na číslo
240 000 shlédnutí...

Když se podívám na jedno moje video

které má počet shlédnutí 720 000 (tedy třikrát tolik než všech 5 předních českých hráčů fotbalu dohromady) a uvážím skutečnost, že nemám ani na hostování domény druhého řádu, tak bych nedával moc šancí...

To jen aby jsi se nedivil ,že i tvůj web skončí "digitálním pohřebišti , tak jako můj, a stovek dalších
nadšenců, kteří věřili, že si můžou na provoz svého webu vydělat.

Což ti samozřejmě nepřeju, ale raději s níčím moc nepočítej...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0