Autor Zpráva
Martin Sajal
Profil
Společnost ET NETERA (www.etnetera.cz) je úspěšná česká softwarová společnost, která je zaměřená na poskytování nadstandardních služeb klientům v oblasti e-business řešení.

ET NETERA navrhuje a vytváří intranety, extranety, weby, portály, internetové platební systémy a informační systémy s www rozhraním. Naše produkty a služby se zaměřují na content management (CMS), document management (DMS), další oblasti enterprise content managementu (ECM), web-design a e-business konzultace.

V současné době nabízíme pár zajímavých pozic, viz níže:

1) junior java developera do oddělení supportu (zákaznické podpory).

Náplní práce je především provádění programových úprav klientských internetových aplikací, komunikace s klientem ohledně těchto úprav a řešení případných problémů svěřených aplikací. Dále pak práce na drobných projektech - vývoj jednodušších internetových aplikací v Javě.

Z požadavků vybírám dobrou znalost jazyka Java a objektového programování, dobrou znalost SQL, angličtinu alespoň na úrovni čtení dokumentace, alespoň mírně pokročilou znalost HTML + CSS.

Podrobnější popis pozice a požadavků se nachází zde -
http://www.etnetera.cz/etn/jnp/cz/profil/kariera/profile-career-suppor t_second_line.html

Tato pozice je vhodná především pro programátory bez praxe, s kratší praxí, nebo např. s praxí v jiném jazyce ale v Javě začínající.

Místo výkonu: Praha
Úvazek: pouze plný úvazek
Datum nástupu: dle dohody (co nejdříve)


2) pro zkušenější java programátory je k dispozici tato pozice – java developer, podrobnější popis pozice je zde: http://www.etnetera.cz/etn/jnp/cz/profil/kariera/profile-career-Java_p rogramator.html

Místo výkonu: Praha
Datum nástupu: dle dohody (co nejdříve)


3) a do třetice, koho by zajímala práce v supportu a není programátor, může se ucházet o pozici client support. Podrobnější popis pozice je zde –
http://www.etnetera.cz/etn/jnp/cz/profil/kariera/profile-career-client _support.html

Místo výkonu: Praha
Úvazek: pouze plný úvazek
Datum nástupu: květen/červen 2007


V případě zájmu o další informace nebo o společnou schůzku, nás prosím kontaktujte na e-mail: jobs@etnetera.cz nebo přes formulář na webu www.etnetera.cz.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0