« 1 2 »
Autor Zpráva
phiphi_beach
Profil *
Ahoj, chci se zeptat jestli někdo z Vás nemá volnou doménu s hostingem kterou nepoužívá a nechtěl by ji pronajmout na několik měsícu na rozjet fora phpBB za reklamu svého webu který budete chtít.. denně až 1000 unikátních návštev - po domluvě na kolik dní atd... nejedná se o žádný vymysl ani o nic "problémového" jen dobrý propracovaný systém..
kdo by měl zájem a měl by volnou doménu ihned k dispozici kdyžtak pište na icq , sem nemusíte..

icq 291-974-316
souki
Profil
denně až 1000 unikátních návštev
Záruka?
szkepek
Profil *
dotazek: Proč tohle nenabídneš normálně komukoliv za peníze a pak si tu doménu nekoupíš ????? :-). Jestli máš tolik návštěv, mohlo by se to i uživit ...
Peca
Profil
jen dobrý propracovaný systém
To jako phpBB?
phiphi_beach
Profil *
proč to nenabídnu za peníze, no protže nemám web nato,nejsem podnikatel a živnosták mi nikdo nadá, tak proto, jedná se o cílenou reklamu formou odkazu s textem co clovek najde na webu, není to spam... a jaká je záruka? taková že po dobu dohodnutých dní budete mít návštevnost takovou jakou si domluvíme a navíc heslo atd k domene a hostingu budete mít snd vy,ne já..tak mužete být v klide.. a jedná se o forum phpBB ,diskuse,linky na programy atd.. vlastní pravidla a podmínky,upozornění a další věci které chrání forum a hosintg před porušování autorských práv ,navíc by se samozřejmě nenacházeli věci na serveru ale pouze by odkazovali čo doporučovali. tod vše

icq 291-974-316
Joska
Profil
doména do čtyř stovek a třeva na pipni.cz máš půl giga hosting zdarma
Peca
Profil
a další věci které chrání forum a hosintg před porušování autorských práv ,navíc by se samozřejmě nenacházeli věci na serveru ale pouze by odkazovali čo doporučovali. tod vše
Takže klasika. Odkazy na rapidshare a podobné ohavnosti... Jediný rozdíl je v tom, že to bude dostupné až po přihlášení. Pod pojmem "nic problémového" bych si představoval něco jiného...
Joska
Doména do stovky...
Joska
Profil
Peca
myslel jsem cz. nadnárodní samozřejmě do stovky :-)
jyxo
Profil *
živnosták mi nikdo nadá
myslíš? pokud jsi o tom neslyšel, existují v naší zemi Živnostenské úřady a další podobné instituce :D
phiphi_beach
Profil *
doménu už mám takže OK. a živnosténský list mi nikdo nedá pokud nemám rok praxe
quinux
Profil
phiphi_beach
živnosténský list mi nikdo nedá pokud nemám rok praxe
Jak jsi na takovýto nesmysl přišel?
phiphi_beach
Profil *
no myslím že mi to někdo říkal,ale to je jedno,udělám si reklamu,forum už jede,včera sem ho zprovoznil a do pár dnu tam bude návštevnost min. 800 unikátních za den
nightfish
Profil
phiphi_beach
u živností volných není vyžadována odborná způsobilost
to je u živností vázaných a koncesovaných
phiphi_beach
Profil *
jo máte pravdu, díval sem se jak to je a je to 102,Reklamní služby a marketing - volná živnost , ikdyž mužu a mám prostor dělat webu takovou návštevnost,nemám bohužel prostředky k udělání webu a systému kdytý by to nabízel a byl věrohodný k zákazníkům, proto jen tak pro svuj web..ale když to vezmu na druhou stranu,cena za klik na banner se pohybuje kolem 1kč/1klik , ikdybych dal 1kč/2kliky, možná by to byla zajímáevé pro weby,eshopy atd.. třeba minulý týden se mi ozvalo asi 14 eshopu že mají zájem o reklmau ale bohužel nemužu dát fakturu,paragon a doklady a provedené službě..
Lukáš001
Profil *
dej link na to tvoje fórum panáčku, sem zvědavej :-))
phiphi_beach
Profil *
poítadlo je tam od včerejška,zatím ukazuje 5 návštěv,jakmile forum rozjedu,bud dnes vecer nemo zitra,dám link na forum a mužete sep odívat na návštevy a i na toplist kde bude vstup bez hesla...
phiphi_beach
Profil *
heh, ta já spamuju? a jak? myslím že sem založil dvě naprosto ruzné témata se stejnou nabídkou.. to že nějaké lamy nechápou na co se ptám a co chci neznamená že spamuju... myslím že téma je pokaždé jasně napsané a to že nějací blbci mají chut rozebírat to a hádat ,když nemají co delat není muj problém..

a hrrrrr na mě
Plaváček
Profil
phiphi_beach

Odpusť, ale o tvých příspěvcích se dá říct jediné. Kecy, plky, bláboly. Až budeš mít ten jeden tisíc UIP denně, přijď, zúčtujeme spolu. Mlátit prázdnou slámu mě nebaví. Vytahovat se umí každý, nést svou kůži na trh málokdo. Po ICQ se s anonymními uživateli nebavím a zatím vůbec nevím, co bych za svou volnou doménu od tebe dostal.
phiphi_beach
Profil *
stačí si přečíct pár řádků nad a zjistíš že už forum jede,dnes sem ho spustil a jakmile dosáhnu ten počet uživatelu,napisu a dám přistup bez hesla na toplist, doufám že vám všem zklapne huba
souki
Profil
Už chápu kde vezmeš těch 1000 UIP/den. Celé fórum se na ten zázrak přijde podívat :o)
phiphi_beach
Profil *
první tam ta návštevnost bude a pak se mužete přijít podívat kdo nevěří
nightfish
Profil
phiphi_beach
ještě bych se chtěl zeptat na jednu podstatnou věc
z jaké zhruba cílové skupiny ti uživatelé budou?
Bubák
Profil
denně až 1000 unikátních návštev
návštevnost min. 800 unikátních za den
Takhle přesně si dopředu dokáže naplánovat jedině podfukář, nebo snílek.
phiphi_beach
Profil *
cílové skupiny se dají zhruba určit a už natom pracuji a brzo vám ukážu počátadlo a pristupem lidi na web kde nic není, sem zvědavý pak na ty vaše řeči
tiso
Profil
phiphi_beach - ja naopak vôbec nie som na Tvoje reči ani Tvoje fórum zvedavý... Dúfam že som aspoň tak OT ako ty sám...
phiphi_beach
Profil *
ja naopak vôbec nie som na Tvoje reči ani Tvoje fórum zvedavý... Dúfam že som aspoň tak OT ako ty sám...
Já ti taky nic nevnucuju a nic naukazuju, ty jsi dolezl a napsal, já se tady bavím s pár lidma kteří nevěří..
phiphi_beach
Profil *
----------TOHLE BĚHEM ANI NÉ PUL HODINY ,nejvíc lidí onlin - 117

www.wooe.hostuju,cz -----

takže když za pul hodiny 84 nebo kolik tak si každý spočítá kolik to dělá asi za den kdybych chtěl velkou reklamu.. a není to žádný spam nebo takové staré a trpané způsoby reklamy
souki
Profil
http://www.wooe.hostuju.cz/

Hezké..... šablona phpBB, 0 příspěvků.... co víc chtít
phiphi_beach
Profil *
Hezké..... šablona phpBB, 0 příspěvků.... co víc chtít

jen pro ukázku reklamy...
tiso
Profil
phiphi_beach - to nie je o viere ale o skúsenostiach...
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0