Autor Zpráva
phiphi_beach
Profil *
Tak sem tu zas, založil sem forum phpBB a hledám pár lidí na pomoc z vkládání příspěvků do různých témat a sekcí aby se to zaplnilo, naoplátku mohu nabídnout reklamu Vašeho webu , po domluvě pak se domluvíme kolik příspěvku když vložíte za kolik návštev vašeho webu... příspěvky mužete kdyžtak někde ošmírovat pro začátek.. jen se mi jedná o zaplnění fora...

kdo má zájem o reklamu a máš čas naházet příspevky tak sem na icq, sem psát nemusíite ikdyž nějací výtečníci budou psát Off topic...


icq 291-974-316
Railbot
Profil
hledám pár lidí na pomoc z vkládání příspěvků do různých témat a sekcí aby se to zaplnilo
Bylo by fér hned uvést, že se jedná o linky na warez.

po domluvě pak se domluvíme kolik příspěvku když vložíte za kolik návštev vašeho webu
Jak chceš určovat počet návštěv? Dáš někam reklamu a snad kolik lidí tam přijde, tolik přijde.

příspěvky mužete kdyžtak někde ošmírovat pro začátek
Warez a ještě ke všemu kradené linky. Paráda :)

Jsem výtečník, ale tohle je celkem on-topic ;)
phiphi_beach
Profil *
reklamu dělám svým zpusobem žadný spam ani trapné bannery a kdo tady říkal že jde o warez? jak čtu tak tam nic takového není,výtečníku
nightfish
Profil
phiphi_beach
kdo tady říkal že jde o warez?
dobře
tak napiš o jaká témata jde a bude jasno...
Railbot
Profil
phiphi_beach
Říkat nic nemusíš. Jsem dost inteligentní na to, abych si dal dohromady jedna a jedna.

jedná se o forum phpBB ,diskuse,linky na programy atd.. vlastní pravidla a podmínky,upozornění a další věci které chrání forum a hosintg před porušování autorských práv ,navíc by se samozřejmě nenacházeli věci na serveru ale pouze by odkazovali čo doporučovali. tod vše

Z toho usuzuji dvě věci. Za prvé se jedná o klasické warez fórum a za druhé neumíš psát správně česky.
phiphi_beach
Profil *
já sem se sem nepřišel dohadovat,myslím že témá topicu je jasně napsané, kdo má zájem o reklmau a dá přispevky at se dozví, tod vše!
Railbot
Profil
phiphi_beach
A kdo se dohaduje? Jen jsem tvou nabídku k tvé nelibosti uvedl na pravou míru. Toť vše :)
phiphi_beach
Profil *
tady je to rychlejší než na chatu
DoubleThink
Profil *
Pokračování na "Volnou doménu za REKLAMU"

phiphi_beach
Spamování je zde zakázáno a trestáno.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0