Autor Zpráva
saM_
Profil *
Zdravim,

hledame zkuseneho PHP programatora k dokonceni zajimaveho projektu - !!!!!SPECHA!!!!!.
Podminka - bydliste Ostrava a okoli - nutna osobni konzultace.
Financni ohodnoceni samozrejmosti + reference spoluprace na ojedinelem bezkonkurencnim svetovem projektu.

Kontakt:
ICQ: 285035909
Tel.: 776555373
email: artfull[at-sign]seznam.cz

!!!!!!!!!!!!POUZE OSTRAVA A OKOLI - Nutno uvest mesto, pokud nas budete kontaktovat!!!!!!!!!!!!!

Hezky den :)
Nox_lbc
Profil
Vím, že mi do toho nic není, ale zaseknutej vykřičník v rádoby seriózní nabídce mi připadá nadmíru směšný ...
Yrrah
Profil
Však to taky NENÍ seriózní nabídka :-)

Nechápu, proč v dnešní době je v oblasti IT ještě vůbec pro někoho důležité bydliště. Mně takováto nabídka prostě přijde jako opravdu neseriózní a PHP programátor mého formátu se takovou přízemností vůbec nemůže zabývat.
Nox_lbc
Profil
Však to taky NENÍ seriózní nabídka :-)

Od toho jsem použil slovní spojení "rádoby seriózní" ... ale už jsme trochu, trošičku Off-topic ...
souki
Profil
a PHP programátor mého formátu
Máme se poklonit?
handelspartner
Profil *
Máme se poklonit?
trefa..
handelspartner
Profil *
PHP programátor mého formátu se takovou přízemností vůbec nemůže zabývat.
Kdybys naší společnosti zaslal ukázku toho formátu, prosím, mohl bys to u nás třeba zpeněžit..
Yrrah
Profil
Kdybys naší společnosti zaslal ukázku toho formátu, prosím, mohl bys to u nás třeba zpeněžit..

To je další pracovní nabídka? Opět bez dalších informací, to je opravdu nezajímavé...
saM_
Profil *
Pro mene chapave - vykricnik znamena ze to je dulezite a ze to specha a to proc je nutna osobni konzultace je proste podminka - komu se nelibi jeho problem, tak tady prosim nekomentujte banality (vite koho myslim).
Yrrah
Profil
Právěže méně chápaví se na mne hned sesypali.

Pokud sháním "zkušeného" programátora a nabídka vypadá nezkušeně, nemám šanci takového člověka sehnat. Seženu leda tak začínajícího nezkušeného programátora na úrovni člověka, který takový inzerát vypustí. Vykřičník může znamenat, že to spěchá. Tj. 10 vykřičníků znamená, že to spěchá jednou tolik, co inzerát s pouhými pěti vykřičníky?

Mně to může opravdu bejt putna, ty sháníš lidi, ne já. Chci jen říci, že ten inzerát (tak, jak je napsaný) těžko může splnit účel...

A pokud náhodou splní, tak z velké části snad i proto, že jsem zvýšil počet reakcí na něj a zviditelnil jej tak (za reklamu nic nechci) :-)

Držím palce a už nebudu (OT) rušit.
saM_
Profil *
:)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0