Autor Zpráva
K.Oleg
Profil *
Dobry den,

hledam cloveka, ktery je ochotny vytvorit novy, moderni a prehledny design pro nas nekomercni projekt http://webtools.artysite.net

nabizime:

subdomenu + prostor na serveru o kapacite 3GB na rok (mail, imap4, php, mysql, perl, python, PostgreSQL, SFTP / SCP / FTP, SSL, cgi - muzete vyuzivat :)

uvedeni autora designu v menu - podekovani, ikona na indexu webu + textovy odkaz. Navstevnost mame docela slusnou muzeme pak nabidnou umisteni txt reklamy po dobu jednoho tydne ve vybranych sluzbach :) - zarucime cca. 700 000 (minimalne 100 000 UIP) zobrazeni odkazu.
Financni odmenu, bohuzel, nabidnout nemuzeme.


Prosim Vas, pokud mate opravdu zajem kontaktujte me. Nezapominejte prosim na nutnost referenci. Preferuji opravdu jednoduchost a prehlednost a zaroven moderni provedeni. Na vyzadani muzu zaslat par odkazu na inspiraci

O.K

Dekuji moc :)

Poznámka moderátora Yuhů: odstraněny kontaktní údaje na žádost přispěvovatele.
K.Oleg
Profil *
Dekuji Vsem zajemcum co by radi nabidku vzali, ale bohuzel jiz potrebny pocet lidi mame :)

Jsem velice potesen takovym ohlasem.
otázek
Profil *
reklamu na týden? to je celkem výsměch.. no co si budem povídat, potřebuješ od někoho předělat template.. :))
K.Oleg
Profil *
ozázek:

template ? to si snad ze me delate srandu ne ?

nabizim rok hostingu na subdomene zdarma a 700 000 uobrazeni reklamy :) na tyden

proto asi pisu "Financni odmenu, bohuzel, nabidnout nemuzeme."

opravdu nekteri lidi jsou velice smesne a docela i pobavi :)

prosim o smazani prispevku z 21.3.2007 16:11:10 a tohoto co jsem ted napsal a tema uzamknout

dekuji
forrest
Profil *
template ? to si snad ze me delate srandu ne ?

nabizim rok hostingu na subdomene zdarma a 700 000 uobrazeni reklamy :) na tyden

proto asi pisu "Financni odmenu, bohuzel, nabidnout nemuzeme."

opravdu nekteri lidi jsou velice smesne a docela i pobavi :)

prosim o smazani prispevku z 21.3.2007 16:11:10 a tohoto co jsem ted napsal a tema uzamknout

dekuji


Prvne se nauc mluvit cesky :). Hele a zajimalo by me, kterej web mas, a kterej ma 100 000 UIP?
Joska
Profil
Proč tu zase někdo vytahuje starý témata?
otázek
Profil *
ad1) je s podivem, že někdo se stránkami s tak "výbornou návštěvností" nemůže nebídnout finanční odměnu.. je to přinejmenším pozoruhodné.. možná je právě toto způsob jak dosáhnout vysoké návštěvnosti.. nechat si dělat vše zadarmo.. což jsem tak trochu vyčetl z vaší průhledné filozofie.. kdo ví kolik linkbuilderů Vám zobe z ruky tato "malá zrníčka" typu subdoména.. :))

ad2) subdoménou děláte reklamu zase jen sobě a nikomu jinému

ad3) hosting je sice super, ale i tak se jen stěží dostaneme na částku, kterou přepracování té vaší šablony předpokládá :))

Mě zase pobavila drzost té vaší "poptávky"...
Railbot
Profil
otázek
Ty ještě nemáš ban? Ke všemu máš tisíc OT připomínek, o který nikdo nestojí. Že by komplex?
fireball_
Profil
K.Oleg

:-D "velmi zajimava nabidka" .... nevím jestli se vyznáte jak tyto reklamy fungují....nejde zde o počet zobrazení...ale o počet lidí, kteří na ně kliknou.....vzhledem k tomu o čem ty stánky jsou (tématicky), tak se dá zhruba předpokládat MAX. 100 kliků za ten týden

a ten subdoménový hosting :-D chjo lidi....dávejte sem konečně normální nabídky

zaráží mě ještě jedna věc...lidi kteří nabízí takové služby a nevědí co je to TEMPLATE ... template - šablona ... kolega se chtěl zeptat jestli chcete vytvořit šablonu...nežádal Vás tím o výsměch

All
sry za OT, ale tohle se musí říct!!!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0