Autor Zpráva
LK
Profil *
Prodám doménu domacilekar.cz cenu nabídněte měl jsem ji na jeden projekt ale nemám na něj už čas....
Railbot
Profil
Asi by kazdy radeji sahl po variante s pomlckou za mensi peniz.
Aldred
Profil
tady to nejak jede s tim prodejem domen, nejak se s nima roztrhl pytel, to abych zacal nabizet aldred.cz ... nema nekdo zajem ?? :D
koudi
Profil
Aldred
Jasně. Kolik dáš, abych si ji vzal? :)
handelspartner
Profil *
ta už je zadaná, má jí realitka..fakt..
Retal
Profil
Proč na sebe nenecháš kontakt? :)
handelspartner
Profil *
..to byl Alfred, sorry..
Aldred
Profil
handelspartner
si myslim, majitelem aldred.cz jsem ja :D tak uz sem se lekl,.. (jinac nesnasim kdyz me nekdo precte jako Alfred, tak bacha na to :P :D)
koudi
OT: tak jelikoz je to velmi ambiciozni a lukrativni domena s Pagerankem skoro jak Google, tak par milionku by udelalo usmev na me tvari :D :D :D
PanBezejmeny
Profil *
handelspartner mozna bych pro vas mel nabidku na jednu peknou domenu, ale nemate tu zadny kontakt
handelspartner
Profil *
PanBezejmeny

kontakt na mě je handelspartner@seznam.cz
Kdyby byla pěkná doména, domluvíme se. Také hledáme domeny pro erotické stránky, e.shopy, apod.
handelspartner
Profil *
PanBezejmeny

děkuji za e-mail, jen bych ráda věděla, proč zrovna ta poslední domena je pro nás vhodná.. :-D :-))
předám to majiteli a odpovíme, děkujeme..
Marra
Profil *
Prodám doménu domacilekar.cz
já prodám www.uradvlady.cz
Azu
Profil *
pro erotiku mně ještě zůstala divky.com , ke které mam i dva druhy obsahu :-)
handelspartner
Profil *
Azu

to jako vážně..?
Azu
Profil *
handelspartner: to jako vážně, původně sem na ní měl obdobu divky.cz, dokonce sem to měl spuštěno dříve než oni, ale po několika výhružkách ohledně provozu, sem to zrušil a následně sem tam dal sexshop a nyní tam není nic.
handelspartner
Profil *
několika výhružkách ohledně provozu

..kolik za to asi chceš..? Budeme si muset najmout k tomu ochranku..? :-)
LK
Profil *
Můžu také nabídnout nejlevnejsiobchod.com a levne-odevy.eu a levneodevy.eu ale ty už asi pro nikoho nebudou neboť nejsou tak lukrativní.... jako nabízí kolegové....
LK
Profil *
a ještě jsem zapoměl reklamnipredmety.com
handelspartner
Profil *
LK :-D jako domena pro erotické stránky, je to úchvatné..nadržení chlapíci si sednou před počítač a řeknou si: tak kde si udělám dobře..moment..zadám třeba levné-odevy.eu, tam je to horký..
daim
Profil *
handelspartner

nabídku zašlu
Marra
Profil *
a ještě jsem zapoměl reklamnipredmety.com
Kolik za ni chceš?
LK
Profil *
Marra

Kolik nabízíš?
Marra
Profil *
LK: 1500,- ?
LK
Profil *
Marra no tak aspoň 2000Kč dištak se ozvi na kocourek136@seznam.cz
Jardanet
Profil
Kdyby byla pěkná doména, domluvíme se. Také hledáme domeny pro erotické stránky, e.shopy, apod.

Stačí si vybrat:



prodej/pronájem

ICQ: 437-646-762
handelspartner
Profil *
Jardanet tohle je přesně, co potřebujeme, mohl byste mi to hodit do e-mailu handelspartner@seznam.cz, prosím, abychom Vás měli jak kontaktovat dále? Děkujeme.
Jardanet
Profil
to: handelspartner

posílám
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0