Autor Zpráva
cesicechum.cz
Profil *
Dobrý den,
hledám majitele funkčního systému pro e-obchod a zároveň programátora, který je schopen systém doupravit a postupně vylepšovat, pro můj konkrétní e-obchod, katalog atd. Pouze systém, který byl již vytestován a je zcela funkční i při velkém počtu uživatelů, z vlastní kvalitní administraci apod. Myšlenka mého e-obchodu je zcela originální a rozhodně poslouží jako kvalitní reference. Design celého obchodu je již vytvořen, zároveň jsou zakoupené 3 kvalitní domény. Spolupráce je v počátku bez fin. ohodnocení s tím, že náklady budou procentuélně zpětně vypláceny z výdělku (možno podložit smlouvou). Dlouhodobá spolupráce podmínkou! Znalost css výhodou. Více informací pouze na icq: 329 154 224 a nebo na tel: +420 604 844 844

Děkuji, že se v případné diskuzi věnujete danému téma.
Azu
Profil *
klasický český "podnikatel", chci vydělat bankovky, ale nechci do toho investovat ani korunu, chci zhotovit výrobní nástroj, který mně vydělá peníze, ale nehodlám za to zaplatit dokud mně to nevydělá peníze, to pro případ že se to nepovede a nebudu tak nic riskoval.
cesicechum.cz
Profil *
Spíš bych to nazval klasický mladý začínajicí podnikatel (tj. bez velkých fin. prostředků). Kdyby to bylo jak tu píšeš, tak bych neváhal ani na moment, abych si pořídil tento systém e-obchodu u kteréhokoliv providera těchto služeb, ale bohužel né každý má ty prostředky! Hold se jen snažím z mála začít a věř, že je okolo spousta dalších nutných investic a utáhnout to není tak snadné. Ale to jistě znáš když píšeš takové vzkazy. A.
roberta
Profil
cesicechum.cz
náklady budou procentuélně zpětně vypláceny z výdělku

ty v podstate chceš, aby niekto iný investoval do tvojej firmy svoje peniaze. aj ja chcem, aby mi niekto postavil fabriku (ty ju chceš v elektronickej forme) a ja mu potom z výdělku kľudne budem vyplácať percentá :)

finančné prostriedky sa dajú požičať napr. v banke. v dnešnej dobe by to nemal byť veľký problém
quinux
Profil
cesicechum.cz
Dneska se dá internetový obchod i pronajmout nebo vzít na splátky přímo u dané společnosti :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0