Autor Zpráva
Michal Acler
Profil *
Zdravím,
hledám středně zkušeného až zkušeného programátora ovládajícího PHP, MySQL a Ajax. V současné době poptávám vytvoření níže popsané aplikace. V případě spokojenosti by byla určitě možná další spolupráce a rozvoj popsaného.

Poptávám webovou aplikaci, která by fungovala jako blog, ale se značně omezenými možnostmi (mám rád jednoduché věci). Člověk si registrací vytvoří svůj účet, tím se mu vytvoří profil na www.jmenoserveru.cz/jmenouzivatele. Do profilu může zadat pár informací o sobě, avšak žádný fotky ani jiný zhovadilosti, maximálně tak ikonku. V nějakém administračním rozhraní pak může psát "blogposty", který by se mu objevovaly na tom jeho profilu. Co se jejich psaní týče, nebudou žádné rubriky (kategorie), stejně tak ani nechci žádný wysiwyg pro psaní, prostě se vkládá jen čistej neformátovanej text. Vypis potom na stranku profilu pod sebe.

Kazdy uzivatel ma vuci ostatnim tri stavy: 1) je s nekym pritel (druha strana musi potvrdit) 2) je neci obdivovatel (druha strana nepotvrdi) 3) je nekym obdivovan (nekdo jej chce a on nepotvrdi). Vsechny tyto udaje by se uzivateli zobrazovaly na profilu po kliknuti na prislusnou sekci, stejne jako posledni "blogposty" jeho pratel. Ke kazdemu "blogpostu" muze registrovany uzivatel zanechat komentar.

Uzivatel ma moznost urcit, zda jeho "blogposty" budou verejne ci soukrome (=vidi je jen jeho pratele).

Tot +/- cele, dalsi info rad poskytnu vaznym zajemcum mailem. Na ten mi napiste kolik byste za vyse popsanou aplikaci chteli (dodal bych si sablony), predbeznou dobu realizace, neco o sobe a take zda byste meli zajem (a cas) ji v budoucnu rozvijet.

Kontaktni e-mail: michal@iamproduct.com
Michal Acler
Profil *
Jinak jeste dodam, ze preferuji nadsence nebo studenta, ktery by rad mel zajimavou referenci, nez cloveka, kteremu jde jen o penize a po odevzdani zakazky pro nej vse konci.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0