Autor Zpráva
Vojtěch Janda
Profil *
Hledám někoho kdo udělá moderní profi CSS design pro server o kuturistice, slušná odměna, ale pouze na fakturu

zájemci mě kontaktujte na vojtech.janda (zavináč) quattro.cz a zašlete nějakou ukázku vaší práce
webdesing
Profil
Pošli bližší info a datum uzávěrky napiš na webdesing@seznam.cz a dohodnem se.
otázek
Profil *
webdesing

Myslím, že ten člověk ti v žádném případě na e-mail bližší informace nenapíše, když není schopný ani odpovědět na seriózní nabídku. Odpověď je slušností a měla by být i samozřejmostí. Škoda, že tomu tak není...
pam
Profil *
Nevim kámo, zkušenosti mam takový, že když ti prostě někdo na tvojí nabídku neodpoví, tak zas tak moc seriózní nebyla. Já svoje služby taky nabídnul a dopadnul jako ty. Ale nemám důvod se za to na něj zlobit, popřípadě ho tak trochu napadat za neslušnost. To mi nepřijde vhodný.
Petr Tichý
Profil
Odpovědět na slušný a normálně česky psaný e-mail by IMHO měla být samozřejmost.
Vojtěch Janda
Profil *
Pánové, omlouvám se komu jsem hned neodpověděl, bohužel času je hodně málo a nabídek se sešlo opravdu hodně, zrovna teď dávám dohromady další požadavky a zadání a všichni dostanou odpověď. To že hned neodpovím neznamená že nejsem slušný, ale mám k řešení dost jiných důležitějších věcí. Děkuji za pochopení.

Vojtěch Janda
ZaseJeden
Profil *
Vojtěch Janda: Neslušný ne, ale "vychytralý" až moc. Uvědomte si, že za práci je třeba zaplatit a ne si vyžádat od deseti grafiků hotové návrhy s cenou a jeden si pak vybrat a ten i zaplatit. Co ti ostatní? Nepotřebují peníze? Neživí se tím?

Děkuji nechci!
Vojtěch Janda
Profil *
Vážený pane, asi jste zaspal dobu. Pokud se obáváte, že Vaše práce neobstojí před konkurencí, tak opravdu děkuji, ale nemám o Vaše služby zájem. Když vybírám auto tak si jich také nekoupím 10 a pak nevybírám které je nejlepší... Příště by bylo dobré se podepsat.

Děkuji

Vojtěch Janda
Hyna
Profil
Ano, jenže automobilka může ono auto prodat někomu jinému. To ale v tomto oboru neplatí.
Pokud si podle referencí nedokážete vybrat kvalitního grafika se stylem, který se Vám líbí...

Více na: skicovné, nebo bojkot
otázek
Profil *
Pokud si vybíráte auto, nenecháváte si ho vytvořit na zakázku od 10ti firem, ale vybíráte z 10-ti hotových kusů. Chtěl bych vidět firmy, které by se jistě přetrhly aby pro vás mohly vyrobit auto na zakázku a ještě by čekaly, které si vyberete a zaplatíte? No to snad ne, takhle to opravdu nefunguje. Pokud to takhle nefunguje v běžném obchodu nechápu, proč by to takto mělo fungovat zrovna ve webdesignu.
Vojtěch Janda
Profil *
Pánové, je to Váš názor a já ho respektuji. Věřte, že se najdou tací kteří zadání zpracují a dostanou za něj zaplaceno nebo si ho dají alespoň do referencí. Dávám tak šanci minimálně začínajícím grafikům kteří dělají nejem pro peníze, ale také proto, že je to baví.

Děkuji a prosím moderátory o zamčení nebo smazání tohoto tématu, již není aktuální.

Vojtěch Janda
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0