Autor Zpráva
shopen
Profil *
Je zde osoba, která by byla schopná udělat mi průměrný e-shop. Za kolik by to asi tak bylo?
ronnie
Profil
Co znamená průměrný eshop?:)
souki
Profil
Ozvi se mi na email soukup.petr(točeňák)gmail.com s detaily a rád udělám odhad ceny.
Případně icq v profilu
Mackiee
Profil
Můžu nabídnout e-shop na systemu php & mysql. Objektově naprogramován, takže je možnost snadného rozšiřování / přizpůsobování. Cena od 10.000,- i se vzhledem respektujicí přaní zákazníka a potřeby uživatelů.

V základě umí e-shop to podstatné:
- zobrazovaní a editace produktů
- registrace a editace uživatelů
- různé kategorie uživatelů (různe ceny)
- jazykové mutace
- statické stránky editovatelné z administrace
- doporučené produkty a akce
- košík
- pokladna
- objednávkový a emailový systém.
- vyhledávání

V případě zájmu mne kontaktujte na email: husle (a) seznam (.) cz
nebo icq: 251 147 373
egos
Profil *
Ahoj ozvi se na info@egos.cz

Nebo na ICQ 269 537 234
LK
Profil *
Můžu nabídnout e-shop postavený na PHP a MySQL


změnitelné nastavení e-shopu
neomezeně obrázků u 1 produktu
registrace zákazníků
neomezený počet kategorií a podkategorií
neomezený počet výrobců
rozesílání novinek emailem zaregistrovaným zákazníkům
anketní systém
vyhledávání produktů
zobrazení ceny bez nebo vč. DPH, nastavení výše DPH
potvrzení registrace a objednávky na email zákazníka
správa objednávek a uživatelů
řazení produktů podle ceny, názvu,
různé moduly platby, dopravy
rychlé úpravy produktů


tak se doštak ozvi na kocourek136@seznam.cz
souki
Profil
kocourek136@seznam.cz
Omlouvám se za OT... Ale tohle je úžasně reprezentativní mail :o)
LK
Profil *
souki

Nechci zde uvádět svůj skutečný mail kvůli spamu...
quinux
Profil
souki
Nenavážej se do konkurence. To ti jen uškodí. Zákazník by si měl udělat obrázek sám ;o)
armin
Profil
nabizi tady alespon 1 clovek svuj vlastni shop? Prodavat gnu/gpl projekty je ilegalni ;)
Mackiee
Profil
Ano, muj projekt je naprosto legalni, zadne gnu/gpl licence. Navic programovane na miru konkretnim pozadavkum.)
souki
Profil
armin
Dobrovolně se hlásím k eshopu, který je plně mým výtvorem :) A plagiátory opovrhuji :)
souki
Profil
Navic programovane na miru konkretnim pozadavkum.)
Přesto, že je ještě neznáš...

Omlouvám se za neustálé OT, ale některé příspěvky jsou vážně k smíchu. Ale už toho nechám. Slibuji :) Zadavateli přeji šťastnou ruku při výběru a hlavně aby nezapomněl, kdo se přihlásil jako první :)

Abych doplnil první příspěvek. Cena podle požadavků na grafiku, funkce a podobně. Rozpětí odhadem mezi 6 000Kč (obchůdek) a 100 000Kč (hypermarket s 10ti jazykovými mutacemi). Grafiku, doménu, hosting a podobně zajistím. Více info na mailu soukup.petr(zavináč)gmail.com
quinux
Profil
armin
Prodavat gnu/gpl projekty je ilegalni
Není. Je to jen nemorální ;o)
Petr Tichý
Profil
quinux
Ne, je to nelegální.
Azu
Profil *
quinux: není to nemorální ale nezákonné. Prodávat můžeš jen doplňkové služby, jako je třeba instalace na server, změna vzhledu, ... Ale je skutečně mnoho firem, kteří prodávají nejčastěji ZenCart nebo osCommerce za ceny mezi 15 - 19tis a to mně přijde tedy jako velká nemorální drzost chtít tolik peněz za instalaci na server a změnu vzhledu, který je často stažen z dostupných šablon. najdou se i tací, kteří ještě z toho vyhodí i copyright a vydávají to za své dílo.
LK
Profil *
Já také nabízím vlastní výtvor je možné ho jakkoliv doupravit...
quinux
Profil
Petr Tichý
Azu
Ne, je to nelegální
Hmm, nedávno jsem o tom někde diskutoval a došli jsme k závěru, že prodávat produkty pod GPL je možné, avšak samozřejmě se zdrojovými kódy. Ostatně co třeba RedHat? Ti také svou distribuci prodávají ač je tam spousta GPL kódu, který sami nenapsali.

EDIT: GPL už oporu v českých zákonech :)
Azu
Profil *
LK: tak nám ukaž co nabízíš, ať se pokocháme :-)
Petr Tichý
Profil
quinux
Nikdy není legální prodávat něco pod těmito licencemi. Vždy jsou peníze naúčtované za práci, stažení, vypálení, CD atd. (nebo jak říkáš ty, že "Ti také svou distribuci prodávají ač je tam spousta GPL kódu, který sami nenapsali.", tak si nechávají platit za ten, i třeba menší, zbytek)
quinux
Profil
Petr Tichý
http://www.gnu.org/licenses/gpl-faq.cs.html#DoesTheGPLAllowMoney
Beru to tak, že když je to zahrnuto v "obecném výkladu" tak se to vztahuje i produkty pod GPL, které jsem nevytvořil. Odkazovaný článek jsem, ale nečetl, takže je to tam možná jinak.

Jinak neříkám, že je v pořádku tyto produkty pokud jsem je sám nevytvořil prodávat, jen upozorňuji, že to IMHO není nelegální.
Fishbond
Profil
Dobry vecer,
osob by tu bylo vice a i ja se pridam. Proto, pokud jste se jeste nerozhodl, budu rad , pokud zvazite i mou nabidku. Kontakt naleznete na www.freshbros.cz/kontakt/

V ceně 10 000Kč je obsažen grafický návrh, kompletní nakódování, vytvoření eshopu s administrací.

Zdraví a dobrou volbu přeje

Petr Skopal
www.freshbros.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0