Autor Zpráva
CZepepe
Profil
Potreboval bych poradit ci eventuelne upravit muj web - nevim cim to je, ale strasne pomalu se mi nacita grafika... a to nemluvim o validite ;-) Je to muj prvni vytvor... Dekuji predem
souki
Profil
A jaká je nabízená odměna, když jsi v sekci Práce a zakázky ?
CZepepe
Profil
Aha, to jsem prehledl, ze tu je jeste rubrika ZDARMA ;-) ale kdyz uz jsem to dal sem, tak napriklad Vikendovy pobyt u koni na ranci v Jizerskych horach pro 2 osoby vc. polopenze ;-)
djlj
Profil
strasne pomalu se mi nacita grafika.
Jelikož hostuješ na forpsi, tak se vůbec nedivídm. Změň hosting.

C:Documents and SettingsAdministrator>ping tosainu.info

Příkaz PING na tosainu.info [81.2.194.142] s délkou 32 bajtů:

Vypršel časový limit žádosti.
Vypršel časový limit žádosti.
Vypršel časový limit žádosti.
Vypršel časový limit žádosti.

Statistika ping pro 81.2.194.142:
Pakety: Odeslané = 4, Přijaté = 0, Ztracené = 4 (ztráta 100%),A teď ti děkuji za ten víkendový pobyt. Kdy prosím mohu přijet?
CZepepe
Profil
No kdy budes chtit, a co ta validita ;-)
djlj
Profil
CZepepe
A co jako s ní? Podívej se, co ti píše validátor, a podle toho se zařiď.
Jinak co se týče toho pomalého načítání, prozatím bych to řešil nějakým dost razantním cachováním.
Filips
Profil
djlj
No kdy budes chtit
Vem si nějakou tu korunu na ubytování na jízdy atd :-D Pro jistotu. Nevíš co se může stát :-)
CZepepe
Profil
Zkus se mnou mluvit prosim trochu "normalne" psal jsem, ze jsem lama ;-) Co je to to razantni cachtani? rad bych se podle validatoru zaridil, ale kdybych to umel, nepsal bych sem...
Timy
Profil
CZepepe
Tady máš česky vypsané chyby většinou včetně řešení - http://validator.webylon.info/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.tosainu.info%2F Můžu se taky stavit na jeden víkend? :-)
CZepepe
Profil
FW: Filips
Ses nakej chytrej, co ?
djlj
Profil
CZepepe
Co je to to razantni cachtani?
Čti tohle: http://radekhulan.cz/item/background-image-a-mod-expires-v-msie-podruh e/category/blog-cms
CZepepe
Profil
Hosi myslel jsem, ze toto forum slouzi k necemu jinemu, nez si delat z nekoho, kdo potrebuje poradit prdel ... Timy diky za tvou bajecnou radu, ale validator.webylon.info znam - tak jeste tedy jednou "rad bych se podle validatoru zaridil, ale kdybych to umel, nepsal bych sem..." Asi jste uz tak chytry spadli z nebe, ale ja to stesti preci jen nemel. Takze abych se vyhnul nejakym nedorozumnenim ohledne me nabidky odmeny, myslim ze uz to doresim s djlj
Dekuji
souki
Profil
CZepepe
Na jejich obhajobu bych řekl, že vzhledem k původním příspěvkům o špatné sekci se Ti jen snažili poradit. Vzhledem ke změně situace dovol, abych to upřesnilPoptávka: Výměnou za víkendový pobyt včetně polopenze poptává CZepepe úpravy webu http://www.tosainu.info/
CZepepe
Profil
djlj zatim diky, musim ted frcet, budu tak kolem 17.00 zpatky, proctu to a pak to muzem doladit a doresit. Zatim diky za tve rady a s tim vikendem jsem to myslel vazne, koruny vezmi jen kdyz me budes chtit pozvat trebas na panaka ;-)
CZepepe
Profil
Jo, byla to moje chyba, ale myslim, ze jsem uz uvedl veci na pravou miru. Omlouvam se vsem za nedorozumneni, ktera timto mohla vzniknout
CZepepe
Profil
djlj jsi tu nekde ? ;-) Můžeme to tedy nějak dořešit ? Ozvi se mi pls na email z webu Diky
CZepepe
Profil
Btw první krok jsem udělal a na zkoušku to naházel jinam, ale nemyslím, že se to nějak rapidně zrychlilo...
djlj
Profil
CZepepe
To byl vtip. Já bych nikam nejel, nemám ani momentálně s kým…
Timy
Profil
CZepepe
Myslel jsem, že neznáš český validátor, proto jsem tě na něj odkázal. Zdálo se mi to tam dost podrobné. Ok, vezmu to popořadě:

řádek 82: oncontextmenu="return false" onmousedown="return false" onselectstart="return false" ondragstart="return false" --- všechny atributy vyhoď, kopírování textů se stejně zabránit nedá, navíc nevím, kdo by ty texty chtěl kopírovat. Nevalidní jsou ale pouze ty poslední dva.

řádek 83: máš tam podruhé značku <body>, vyhoď ji celou a ty atributy napiš skrze CSS: buď přímo do značky - <body style="margin:0;padding:0;background-color:#fff"> nebo do externího souboru.

řádek 97: u td není definovám atribut background, zase to napiš přes styly - <td style="background:url('images/bg.jpg')">

řádek 109: u každého obrázku musí být defonován atribut alt, kde má být vepsán alternativní text. Například <img border="0" src="images/japan-1.jpg" width="70" height="20" alt="japonsko"> (nekoukal jsem se na ten obrázek, nevím co tam fakt je)

řádek 165: atribut name není u obrázku definován

řádek 279: element <font> nesmí být vnořen do <pre>, napiš to třeba takhle: <span style="color:#CBAC57">...</span>

řádek 304: máš tam u odkazu dvakrát atribut target, smí být jen jednou

řádek 305: máš tam nějak mockrát <address> a málokrát </address>, stejně tak mockrát <font>, ale málokrát </font>

To jsou prakticky všechny chyby. Některé chyby jsou tam vícekrát, ty už jsem nevypisoval znova (typicky ten chybějící alt).
CZepepe
Profil
Tak to je o něčem jinem ;-) Timy diky za perfektní výklad - z toho už jsem moudřejší. Českej validátor je fajn, ale Ty jsi lepší ;-) Přesně takhle bych potřeboval, aby mi to vždycky někdo přeložil... djlj mám pro Tebe tip, můžeš s sebou vzít třebas Timyho ;-) Má nabídka samozřejmě platí a na toho panáka Tě klidně pozvu já, za výborné služby, které mj používám třebatady, nebo tady. Tuhle diskuzi bych uzavřel, jelikož se mi někdo ozval, kdo mi to komplet překope. Děkuji VŠEM za cenné rady a přeji příjemný zbytek víkendu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0