Autor Zpráva
Ludivitto
Profil
Ahoj všem,

eStránky.cz hledají grafiky, webdesignéry či webstudia.

Podrobnosti ohledně aktuálních poptávek naleznete na www.estranky.cz/webdesigneri

Především výkup designů může být pro zdejší grafiky zajímavý ;)
Pakik
Profil *
Jo to je opravdu zajímavé... Vůbec mi to nenavozuje pocit možnosti zneužití a přepracování stávajících designů (z šuplíku...) podle přiloženého jpg. png. ...
Minimálně je to pro Vás obrovská inspirace zdarma... ha ha
Railbot
Profil
Zajímal by mě nějaký příklad designu, který ještě splňuje Vaše představy a má cenu 500 - 800 Kč. Protože dle mých měřítek musí být takový design buď modrofialový hnus nebo ne a v tom případě lituji autora, že prodává svá díla za takové kapesné.
Ludivitto
Profil
Pakik: ? To si opravdu myslíte, že bychom si mohli dovolit zneužít nějaký zaslaný návrh?

Railbot: 500 - 8000 Kč ;)
Railbot
Profil
Ludivitto
Že bych takhle v noci už blbě viděl? Pokud je tam - 8000 Kč tak se omlouvám a prosim o odpuštění. Já rejpu normálně, obvykle mi to vychází, tentokrát tedy ne :-D
Pakik
Profil *
Mno možná ne nevím ale je to ideální příležitost. Pravdou je že velká část designérů si nechává zajímavější práce ověřit ale to stejně nikam nevede a nemá to smysl...
zhaq
Profil
Tak by mě zajímalo, dělal tady někdo pro estranky ty témata?
Plaváček
Profil
zhaq

Tak by mě zajímalo, dělal tady někdo pro estranky ty témata?

Ano, já osobně dělal jednu starší šablonu a ve spolupráci s Derem jsme připravovali CSS a HTML kód pro jejich systém. Pokud vím, pro eStránky nyní kreslí i Ota Korolus (http://www.midasweb.eu/).

eStránky jsou solidní partner a mohou začínajícím šikovným webdesignerům otevřít cestu do velkého světa.
Sofasurfer
Profil *
:))
Libor.
Profil *
Sofasurfer: hmm, pádné argumenty.
Bertold Brecht
Profil *
Souhlasím, že je to v celku dobrá příležitost, jak si trochu přilepšit.

Nicméně musím podotknout, že služba estranky je trochu zneužívána lidmi, co ji využívají zdarma. Ti totiž opírují texty (většina) opravdových webových prezentací, což mi dost vadí a na většině těchto stránek pak chybí i kontakt. Je to jejich naprostou neznalostí a neuvědomují si ani, že porušují zákon. Rozhodně by stálo za vytažení důrazného textu, že se to nesmí, respektive nemělo. :)
Bertold Brecht
Profil *
Ludivitto: Když zkusím vytvořit nějaký motiv, mám se zaměřit například u TÉMATA - HOKEJ na hokej obecně, nebo můžu vytvořit motiv jen jednomu určitému týmu. Například motiv o týmu Florida Panters..., díky za opověď.

Pak bych se chtěl ještě zeptat, kolik návrhů (těch kvalitnějších) budete zhruba brát na každé téma? Například téma MIMINKA - budeme brát 5 návrhů...
zhaq
Profil
Jelikož mi nikdo z Estránek nebyl schopen ani do tří měsíců od poslání témat říct jestli a za kolik je vezmou, dávám je k dispozici free.
http://www.ghostshape.com/temata.html
Karlík
Profil *
A ty se jim divíš, když si vůbec nepochopil co po tobě chtějí ? Účelem bylo vytvořit celé šablony a ne jen dodat obrázky do záhlaví
otázek
Profil *
Karlík: třeba tím chtěl naznačit, že ty jejich šablony se liší jen hlavičkami, tak proč dělat další :))

zhaq: docela pěkné věci, fotky se mi líbí, ty postavičky dělané v PS sou super.. jsi celkem šikovnej.. pár návrhů a fotek se mi tam líbí.. opravdu je to volně ke stažení?
Vladosik
Profil
otázek
Ne, delal si srandu, jedno stahnuti za sms v cene 79 Kc...
zhaq
Profil
Karlík: http://www.estranky.cz/soubory/estranky-motivy.pdf
"1. fáze – do 9. 4. 2007
Do 9. dubna 2007 pošlete co nejvíce kvalitních motivů na
zadaná témata. Z odeslaných motivů vybereme ty
nejkvalitnější a budeme Vás kontaktovat ohledně tvorby
„balíčků“ z těchto motivů – fáze 2.
Příklady užití: www.skprerov.estranky.cz www.lefkada.estranky.cz www.miminko.estranky.cz
Efekt (abstraktní „čmouhy“, linky, prolínání fotografií apod.) můžete využít na více motivů.
Doporučujeme:
· motivy ve velikosti 800 x 225 - lépe se poté převádějí do jiných velikostí
· počítejte s kontrastním pozadím - kvůli uživatelským nadpisům"

otázek: jasně, budu rád když z toho někdo bude mít aspoň nějaký užitek.. pokud třeba hodíte link na stránky tak budu upe spokojený, ale není to podmínkou..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0