Autor Zpráva
Ybznek
Profil *
Můžete se podívat na mé výtvory na
Ybznek.wz.cz (- můžete je ohodnotit).
Umím pascal,delphi.
Také umím procovat s dávkovými soubory pro dos,
trochu znám c++,php,html,css atd..
Kdyby někdo měl podobné zájmy, mohly by jsme být parťáci
kontaktujte mě na Ybznek.wz.cz





Děkuji
Azu
Profil *
Hledám někoho kdo by naprogramovla v Delphi několik málo aplikací ale z tvých ukázek práce není vůbec jasné jak dalece seš v tom zběhnutej, protože se jedná jen o samé nepraktické "krávovinky". Co nějaká znalost databází, TCP/IP komunikace, ...
Ybznek
Profil *
Mam delphi 7 personal v tom to mislim nejde
Aldred
Profil
Ybznek
mislim - tak od tebe bich sy to asy nenechal vitvorit ani zadarmo :P
Ybznek
Profil *
no tak nejsem zvyklý psát na notebooku, a ještě ve spěchu :-(
OBr
Profil
Aldred Pokud vím tak od něj si to můžeš nechat vytvořit pouze zadarmo. Tuším že licence personal mu nedovoluje tvořit za peníze.
Kangoo
Profil *
Ybznek: tak si trubko nainstaluj Turbo Delphi
Ybznek
Profil *
A kde mám sehnat Turbo Delphi ??? Viděl jsem v Computeru (časopis) na něho recenzi. Jeho cena byla něco kolem 7 tisíc.
Kangoo
Profil *
Verze Turbo Delphi Explorer je úplně zdarma i pro komerční využití a najdeš ji ke stažení normálně na jejich webu www.turboexplorer.com
Ybznek
Profil *
Velice děkuji za adresu. Byl jsem na www.turboexplorer.com, a vždy, když jsem dal download, chtělo to vyplnit nějaký formulář. Nakonec jsem nějaké turbo delphi sehnal.
Při instalaci

Pořád to chce po mně nějaké věci (některé jsem nainstaloval z visual studia 2005, ale pořád to bylo málo). Když jsem si ručně vybalil data.cab(nebo tak nějak),zpustil jsem delphi, a ono to chtělo seriové číslo. Nikde na internetu jsem ho nenašel.

Pls HELP
Kangoo
Profil *
Pokud neumíš ani číst to co píšou na těch stránkách a nejsi schopen vyplnit registrační formulář, tak ani neprogramuj, stejně podle těch výtvorů je vidět, že programovat neumíš.
Na stránkách jasně píšou, zaregistrovat, stáhnout a následně si nechat zaslat na email soubor s SN. Nevím co je tedy na tom nepochopitelnýho.
Ybznek
Profil *
Doma internet nemám. Pokud jsem na internetu, tak nemám moc času na čtení si nějakých pravidel.
koudi
Profil
Doma internet nemám. Pokud jsem na internetu, tak nemám moc času na čtení si nějakých pravidel.
Takovouhle výmluvu sem teda ještě neslyšel :)
Maros
Profil *
Ahoj,
mám tokvý progblém. Potřebuju vypracovat malý program, ale pořád mi to nejdede tak, jak má. Kdyby mi někdo pomohl, byl bych vděčný. Zasílám zadání programu + moje chybné řešení:


program Project2;
# (*Jsou dany dve cisla a a b. Urci soucin druhych mocnin lichych cisel mezi a a
# b*)
# {$APPTYPE CONSOLE}
#
# uses
# SysUtils;
# var
# a,b,i,N,S:integer;
# begin
# writeln('Zadej dolni mez');
# readln(a) ;
# writeln('Zadej horni mez');
# readln(b);
# i:=0;
# S:=0;
# repeat
# a:=a+i;
# if odd(a) then
# begin
# N:=sqr(a);
# S:=N+S;
# end;
# i:=i+1;
# until a=b;
# writeln(S);
# readln;
# end.
nightfish
Profil

uses
SysUtils;
var
a,b,i,soucin:integer;
begin
writeln('Zadej dolni mez');
readln(a) ;
writeln('Zadej horni mez');
readln(b);
if a > b then
begin
writeln('Chyba pri zadavani');
{a tady nejak skoncit, jak se to dela v pascalu uz netusim}
end;
soucin := 1;

for i := a to b do
if (odd(i)) then soucin := soucin * sqr(i);

writeln(soucin);
readln;
end.
Maros
Profil *
děkuju, zkusím to :-)
tw1ster
Profil *
AZU a co by si potreboval?
Key
Profil *
ahoj lidi, potreboval bych pomoct s programem v delphach, a tak bych vas chtel poprosit jestli se v tom nekdo vyznate jestli byste mi mohl nekdo pomoct.....ma se jednat o jednoduchou hru (pro me bohuzel ne), ktera se tyka jakychsi aut. je tam silnice, která furt probiha (resp. se porad opakuje) a na ni se nahodne generujou auta kterym se musi vyhnout. auto se da presouvat mezi trema pruhama.....a taky tam ma bejt neco co ma pocitat body a melo by se to zrychlovat....diky za pomoc...sem na icq 469671937 nebo na mailu velbloud4@seznam.cz
Azu
Profil *
tw1ster: v tuto chvíli to není úplně aktuální ale tak do 6 týdnů to zase aktuální znovu bude, musim dát do kupy přesné podklady jak by požadované aplikace měli fungovat.
Jednalo by se o aplikaci komunikující s databází a aktualizace dat z XML získaných z webu a naopak posílání XML na web a druhá aplikace by měla sloužit k navrhování formulářů
Anonymní
Profil *
Nemohl by mi nekdo rict kde se mam regnout pro poslani SN jak rika Kangoo? asi sem blbej :/ Diky
Azu
Profil *
No asi by si měl vyhledat odborného lékaře :-)
http://www.codegear.com/downloads/free/turbo
"Keys Only" ti říká co ?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0