Autor Zpráva
R-Flash
Profil *
Ahoj, před nějakou dobou jsem si začal dělat web o Mirandě IM. Použil jsem CMS Joomla!, ale to teď není podstatné. Zkrátka jsem se pustil do šablony, na které jsem pracoval až donedávna. Když jsem ale zvážil, co opravdu potřebuji, uvědomil jsem si, že k mým účelům by byla dost nepraktická. Ale dost keců :-) Prostě hledám někoho, kdo by o ní měl zájem a ZADARMO by jí chtěl. Je totálně nedodělaná - css styly jsou v hlavičce (nikoli externí), neuspořádané atd., není optimalizovaná pro IE, kde přidává nějaký záhadný margin atd. V tomhle stavu bych jí nikdy nenabízel, kdybych na ní ještě chtěl dělat, ale přijde mi škoda s tím jen tak přestat, když je kostra už hotová :-)
Tady je nějakej screenshot.
Dodám se všemi obrázky, backgroundy apod., kdo bude mít zájem dodám i obrázky styly z photoshopu + popis kódu (kdybyste se v té mé změti nevyznali ;-) ) či cikoliv jiného. Kdyžtak se ozvěte na mail: platkevic(at)centrum(dot)cz nebo na ICQ: 237547199. Zbytek dohodnem přes net.
Tak doufám, že se to někomu zalíbí :-D ;-)
R-Flash
R-Flash
Profil *
Jo sry, ještě tady je "live preview" :-D jenom kvůli efektu odkazů...
tomas657
Profil *
nie zlé, bolo by to zadarmo? ak áno, mal by som záujem

kontakt: powerfighter@azet.sk
R-Flash
Profil *
Moc se omlouvám všem, kdo by měl ještě zájem (hlavně tomasovi657, moc pozdě jsem se sem podíval :-( ) Poptávka byla větší, než jsem myslel a tak nabízím web jen těm, kdo by měli v úmyslu ho ještě nějak upravovat (myslim graficky), ať to nemá tolik lidí stejné.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0