Autor Zpráva
Why
Profil
Mám web s denní návštěvností +- 10 000 lidí denně, ale PR mám jen 3, potřebuju ho zvýšit výměnnou malých odkazů, a proto prosím pokud máte PR vyšší než 4, ozvěte se na icq 288758961, na návštěvnosti nezáleží, jen na PR, Díky moc všem :)

PS: fakt sem nevěděl kam jinam tohle dát...
jozob
Profil
Why
Aké je zameranie webu? Prípadne uveď aj odkaz na samotný web.
Nox_lbc
Profil
a web je? 10 000 lidí denně je hodně slušné číslo, na kterém se dá hodně vydělat a PR3 mi k němu nesedí ... jak říkám, chtělo by to adresu ...
Why
Profil
Kontaktujte mě na ICQ, nechci aby mě pak někdo bil zato že si tu dělám "reklamu"
Nox_lbc
Profil
... nechci aby mě pak někdo bil zato že si tu dělám "reklamu"

Neboj nebude ;)
Why
Profil
ok, budu ti věřit, kdyžtak to pak nakej mod smaže, ale je to natebe... :D
thecrims.cz ...ta návštěvnost kolísá, tři tejdny mam třeba 13 000, pak tři tejdny třeba jenom 6-7000...
Nox_lbc
Profil
hele, proč ti nefunguje menu bez zapnutýho javascriptu? Tomu říkám přístupnost ;)

Jak se Google dozví o těch ostatních stránkách, když na ně fyzicky neodkazuješ?
Why
Profil
O jakejch ostatních stránkách?
Petr Tichý
Profil
Why
O jiných než úvodní.
Why
Profil
Aha, tak to sem si nikdy neuvědomil :D Když přidám mapu stránek, myslíte že budu mít PR pak větší?
Petr Tichý
Profil
Rozhodně udělej menu, které je přístupné bez js, tudíž i pro vyhledávače. (imho)
souki
Profil
Why
A co zkusit něco automatizovaného?
Why
Profil
no jo, to je dobrý, dík moc za radu :)
Why
Profil
Jo, a neznáte ještě něco podobnýho, ale víc využívanýho? tady je jenom pár webů, který sou daný skoro ve všech kategoriích... :(
souki
Profil
Why
Pro zajímavost: je tam 3900 webů a v provozu je to 3 dny
Why
Profil
A kde si přišel k tomuhle číslu? já tady http://www.vymena-odkazu.com/Katalog vidim v každý kateorii 3 stejný weby + sem tam pár jinejch
Radek Nový
Profil *
Zkusil bych Vymena-odkazu.cz - osobní dobrá zkušenost
Oleg.K
Profil *
Nabizim taky vymennu odkazu s PR vyssim nez 5.

nas server ma PR4 a v lete ocekavame PR 5-6

www.webber.cz

vymmena mozna ihned. maximalni cislo odkazu cca 10 na uvodni strance (pokud bude o toto zajem udelam specialne seznam odkazu "spratelene weby")

ICQ: 16 18 23 114
kolesnyk@artysite.net
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0