Autor Zpráva
Kangoo
Profil *
nemáte někdo kontakt a zkušenost s firmu, která by se zabývala aktualizací a plněním dat do internetového obchodu, případně pokud by byl nějaký student nebo ještě lépe paní na mateřký a podobně, pro dlouhodobou spolupráci.
nightfish
Profil
Kangoo
co požaduješ? (plnění na základě dodaných podkladů nebo i nějaká tvůrčí práce?)
co nabízíš?

kdyžtak kontakt mám v profilu
Rico89
Profil
Možná bych měl zájem, ale nevím co přesně požaduješ kdyžtak mi napiš na email: Rico89@seznam.cz nebo ICQ : 289-134-580
Cob
Profil
Tak nevím, tohle mi nepřijde, jako nabídka práce, ale jako dotaz na zkušenost s...:
"nemáte někdo kontakt a zkušenost s firmu, která by se zabývala aktualizací a plněním dat do internetového obchodu"
LK
Profil *
Pošli mi bližší informace na info@egos.cz měl bych zájem...
Kangoo
Profil *
V podstatě se jedná většinou a naplnění zboží do eshopu z dodaných katalogů a ceníků, aktualizace cen a podobné práce spojené s aktualizací dat obchodu, tkaová práce pro cvičené opičky a sekretářky.
Hledám někoho kdo by to byl schopen dělat, protože to po nás zákazníci poměrně často vyžadují, ale nejsme schopni jim v tomto směru vyhovět a buď o ně přicházíme úplně, nebo to řešíme přes různé studenty a známé, ale nemáme s tím dobrou zkušenost, prootže není na tylidi často spolehnutí hlavně pak dodržování termínů je pro většinu problém, nebo je najendou práce obvolám dva lidi a ani jeden z nich nemá čas a pak máme průser na hlavě protože jsme to zákazníkoj už potvrdili.
Proto bych raději našel nějakou firmu, která by se tímto byla schopna zabývat, vystavit na to fakturu, nebo třebas paní, která je doma na mateřský a má čas takto kdykoliv na tom podle potřeby dělat. Chceme tak sehnat někoho s kým bychom ve spolupráci tyto služby zákazníkům mohli nabízet.
Zdejší nabídky zvážím a případně se ozvu.
armin
Profil
Kangoo: a co takhle poridit si shop do ktereho nahraju cenik sveho dodavatele a pouhym kliknutim se mi behem 30 vterin zmeni 16.000 polozek? Nemyslis ze toto je schudnejsi cesta nez platit nekoho kdo muze ale nemusi pochybit?
Kangoo
Profil *
Tak to samozřejmě v shopu máme, jenže ono se jedná většinou o dodané podklady v papírové podobě nebo v DOC či PDF souborech jako reklamní katalog. Kdyby to bylo tak jednoduchý a dodaný v nějaké normální elektronické podobě tak by to bylo v pohodě.
Kalich
Profil *
Zdravím, měl bych zájem. Zajímali by mě podrobnější informace. Nabídka. Jsem student. Prosím o kontakt na mail ( kalenak @ seznam cz ), popřípadě se můžeme domluvit po mobilu, icq nebo skypu. Časově sem zatížen pouze školou - dopolední hodiny, jinak nevidím problém. Pokud máte zájem kontaktujte mě.
Worker
Profil
Ponúkame ako firma tieto služby v SR. Nevidím problém robiť to aj pre ČR.
14 hodinová služba každý deň (07:00 - 21:00). Faktúra je samozrejmosťou.
info@zh.sk
neoen
Profil *
Zdravím, měl bych zájem.
Pracoval jsem externě již např. jako copywrighter, editor a přepisovač.
Dodržování domluvených termínů je samozřejmostí (můžeme si klidně domluvit i pokutu :-), v případě dovolené bude domluvená náhrada (pro Vás se nic nezmění).
Faktury budou možné od 3. čtvrtletí 2007, zatím DPP.
Hezký den
Kontakt: pavelevap (at) post.cz
nightx
Profil *
ja bych se hlasil taky nightx (at) seznam.cz
Dolphi
Profil
Možná bych zkusil pohledat nějakou chráněnou dílnu. Benefity z případné spolupráce jsou předpokládám jasné.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0