« 1 2 »
Autor Zpráva
Lukáš Dohnal
Profil *
Dobry den,
mel bych jsem zajem o eshop s administraci pripadne vsim dalsim co by mi ulehcilo jiz funkcni podnikani v kamennem obchode. mam firmu na prodej a service pocitacu, stale vice zakazniku by chtelo videt ceniky na netu, takze jsem dospel k zaveru ze eshop bude idealnim reseni.
potrebuji aby eshop generoval XML soubory pro vyhledavace, a delal vse co kazdy jiny proto bych ocenil hotove reseni s mnozstvimi jiz hotovymi funkcemi.
rad bych videl nejake demo nebo hotovou praci jiz v provozu
v pripade dobreho prubehu realizace bych pak chtel rozjet dalsi e-shop na prodej kobercu.

zajemci piste prosim na koluacenter@email.cz
Lukas Dohnal
Romanticka
Profil
mohl bych ti doporucit neco od zoneru...
Martin Kuželka
Profil
Již brzy by měl být dostupný nový eshop systém www.shopio.cz - myslím, že to bude slušné, podívej se na to.
armin
Profil
Shopio... vyspely eshop? Me staci videt scrshot s detailni a strucny popis... klobouk dolu panove.
Lexter
Profil
Já vám mohu z čistého svědomí doporučit http://demo.seoshop.eu/ od linhartova studia. Viděl jsem z něho opravdu dost, to mi můžete věřit. pro zmíněné studio není problém předvést vám ho v plné akci. ;)
Pepon
Profil *
Už to vidím, jak tu zase propukne hukot, ale díval jsem se na http://www.krasnilide.cz/ a poskytuje toto řešení www.banan.cz :-)
4shop.cz
Profil *
Uz jste se divali na http://www.4shop.cz ? Odzkouseny a stabilni eshop system pro kazdeho.
armin
Profil
4shop.cz: Nezlob se na me, ale pouzivat frame v dnesni dobe... navic v adrese (pro framy) mit "zakodovanej" login... Pak se mrknete na kodovani, je spatne, dal jsem ani neklikal. Ale jinak cena 150,- / mesic je na miste.
Lexter
Profil
4.shop.cz

kdyby jsi to nepostnul do dvou threadů s textem připomínajícím velkou žlutou nálepku s červeným textem, tak bych řekl, že tu vyhlašuje: Prosím kupte si mě :). To jen tak na okraj.
niki
Profil *
Vazeni myslim ze se opet odchazi od tematu ktere znelo ze se hleda hotove reseni.
niki
Profil *
a ne ze se tu bude rozebirat jak je ktere vytvoreno
armin
Profil
niki: To je povrchni pristup a ten co poptava shop muze byt jen rad ze se k tomu vyjadruji lidi co tomu rozumi. Pro me za me at si koupi za 15Kc od studentika oscommerce...
Mustafa Ibrahim
Profil *
armin - "Pro me za me at si koupi za 15Kc od studentika oscommerce..." nebo si to samý může koupit za 33.000,- Kč od "profíků" :)

Lexter - myslíš ten SEOshop na kterým jedou mobilky.com? Jak můžeš něco takovýho doporučit?!
Lukáš Dohnal
Profil *
dik vsem, jeste chvili pockam a pak se rozhodnu a vsem odpovim
Programátor
Profil *
Vůbec bych se tím nezabýval, pan Dohnal totiž nemá počítačový obchod, ale má web studio, takže hledá inspiraci a potřebuje vidět administrativní rozhraní jiných eshopů, to je bohužel běná praxe mnoha lidiček a proto už naše firma dává k dispozici jen pár nic neříkajících screenshotů a vše ukážeme zájemci až na místě při schůzce. Administrativní rozhraní je právě to co dělá shop shopem a díky němu se shopy odlišují.
asdasd
Profil *
Programátor
Jak jste na to přišel? Jinak souhlasím i velké firmy toto dělají. Know how se dnes krade všude.
Cob
Profil
Programátor:
A co brání panu Dohnalovi, jakožto programátorovi, aby si s vámi dal schůzku, tvářil se jako zájemce, nechal si od vás vše ukázat a pak řekl, ne, díky, to mi nevyhovuje? Pokud chce shop, má tu šanci, že dostane pár tipů, pokud chce know how, zřejmě také, ale tomu se hold těžko ubráníte, chcete-li někdy nějaký shop prodat...
Programátor
Profil *
Nevim jak jinde, ale u nás to není tak jednoduché, že by nás někdo takto "ochcal" , rozohodně chceme znát nějaké informace o zájemci, ze kterých se poměrně snadno zjistí nakonec zda je jedná o podvodníka nebo seriozního zájemce, ale zjistí se i informace o samotném opravdovém zájemci a jeho požadavcích především na vzhledovou stránku shopu a na základě těchto informací se rozhodneme jestli vůbec o něj máme zájem nebo ne. Mnoho lidí si totiž neuvědomuje, že pokud uděláte zakázku na přání zákazníka a vy s jeho názorem na tu aplikaci nesouhlasíte především po vzhledové stránce, tak pak ty stránky zákazníka dělají ostudu nejen jemu ale především Vám budou dělat negativní reklamu, lidi nevědí, že to tak nevkusné zákazních chtěl a vy jste to udělali dle jeho pžadavku. Těmito pohovory se často předejde i neplatičům, kteří se dají vyselektovat ihned. Takže to není tak, že by přišel, že má zájme o eshop a obchodník mu jej celý žhavý běží ihned předvést, to opravdu ne a rozhodně si na nedostatek zakázek nemůžeme stěžovat, víc jak 40% zájemců odmítáme a posíláme přímo ke konkurenci z časových důvodů a této selekci
armin
Profil
Mustafa Ibrahim: "nebo si to samý může koupit za 33.000,- Kč od "profíků" :)"
k tomu se ani nebudu vyjadrovat... Ja preji vsem z celeho srdce at narazi poradne xichtem do zdi (prirovnani) a at poznaji na sobe jak neuveritelne iracionalni a nevhodny bylo delat ksefty s tim a tim co mi to udelal nejlevneji (shop). Ovsem potiz je v tom, ze nekdo s obtizemi zvladne pracovat se session, o poli ani neslysel, regularni vyrazy jsou nikdy neprobadane uzemi a povazuje se za web profesionala. O mysql injection taky nema ani sajnu, no hlavne ze "profi-shop" jede a to ze se do shopu dostane kde jakej pubertak a potaha si cisla zakaznickych kreditek, to je fuk, ze? :) Hlavne ze zkasiruje 10 Kc a bude sefovat ve tride jakej ma skvelej mobil, nebo ze ma v PC pekne vostrou grafiku a neskube se mu nejaka priblbla hra :)
kimono
Profil *
www.inshop.cz
Programátor
Profil *
Armin: tohle je sice pravda, ale nic s tím nenaděláš, oni ty lidi jsou hodně krátkozraký. Nedokážou pochopit, že zatím fungující shop jim za rok až se rozjede nebude stačit a budou potřebovat nové funkce a úpravy, které povedou k pružnější práci s obchodem a rychlejšímu vyřizování objednávek. Na tohle se prostě přijde až při běžném provozu. Bohužel pak pochopěj, že vzít levný shop od studenta byla cesta špatným směrem, protože student nebere telefony, není nijak k zastižení , nebo na to již nemá čas se tím dále zabývat, hlavní je, že schrábne peníze a víckrát ho už nikdo neuvidí, těch kteří jsou k zastižení a mají zájem se o ty zákanzíky dále starat je opravdu hodně málo. Takže zákazník bude schánět dalšího studenta, který by mu stávající shop upravil a situace se bude opakovat a bude podstatně horší někoho na to vůbec sehnat. Žádná firma mu totiž ten stávající nepředělá, kdo by zlouhavě studoval cizí kód shopu, dělal tam úpravy a až se přijde na to ,že tam jsou nějaké bezpečnostní díry, ak to odsere ta firma a ne původní autor, proto raději každá firma nabídne nový shop.
Zrovna minulý týden sem jednal se zájemcem o shop, vše jsem si řekli a nakonec řek, že tedy vlastně neví jestli do toho jít a vzít to za 20tis a nebo raději si má vzít shop postavený na ZenCart, chtěl ať ho přesvědčím proč má vzít naše řešení a ne od studenta za 1000, tím jsme naši debatu ukončili a řek sem mu že ho nebudu o ničem přesvědčovat a ať si na to v hlavě udělá názor sám. O takové lidi zájem nemáme a i kdyby přišel znovu, tak už ho nebereme a posíláme ho ke konkurenci. Stejnak když mu někdo udělá shop postavený na ZenCartu nebo jiném open source s vzhledem na přání, tak zacvaká min 12tis.
belial
Profil
Lexter
čistého svědomí doporučit http://demo.seoshop.eu/

Nezlob se na mně, ale jak můžeš doporučit někoho kdo neumí česky. Možná jsem na to maximálně háklivý, ale jak vidím nějakou práci s dvěma hrubkama v jednoduché větě. Moc dobrý dojem to na mně nedělá!

Ještě by šla odpustit čárka v souvětí, ale "úspich" ... a toto někdo presentuje :(
Programátor
Profil *
Češtinu bych odpustil, ale ten výtvor, to je opravdu marketingová tragédie. Jak může někdo s čistým svědomím dávat odkaz na něco co ani v podstatě nefunguje, tak to opravdu nechápu. Pokud někdo chce něco prodat, tak také musí mít co potencionálním klientům ukázat, bez toho prodáte víte akorát tak co ...

Já se snad přestanu stydět a jednoho dne sem hodím také odkaz na svůj obchod. Zatím sem to neudělal, protože mam jistou soudnost a stydím se za odfláknutou administraci zejména po stránce HTML kódu a ke všemu skoro bez jakékoliv grafické úpravy, ale když tu i v jiných vláknech vidím co potencionálním zájemcům o shop jsou někteří schopni nabídnout, tak nechápu za co se vůbec stydím, naopak bych mohl být ještě na své dílo patřičně hrdý, protože zatím svýma možnostma převyšuje vše co zde bylo zveřejněno.
Internet Czech
Profil *
Pokud ještě platí poptávka můžete nás kontaktovat info@internet-czech.cz a my se Vám obratem ozveme.

S pozdravem
plymo
Profil *
Zkuste také naše řešení - www.bizzone.cz
All4Net
Profil
Dobry den,

vyskusajte All4Shop.sk - internetovy obchod s prepracovanymi funkciami a prehladnou administraciou od firmy All4Net s.r.o..
oscommerce_sk
Profil *
ja mozel len doporucit oscommerce. stym sa daju divy.
souki
Profil
Lukáš Dohnal Zasláno: 11.4.2007 21:30:33
Myslím, že píšete trochu pozdě....
Axamith
Profil
All4Net * Kvôli dodržaniu bezproblémovej funkčnosti systému musí e-shop bežať na našom hostingu. Jaký je k tomu důvod ??? S takovou podmínkou jsem se ještě nesetkal. Že by nový způsob jak udžet zákazníka ???
souki
Profil
Axamith
Například jejich eshop používá nějaký serverový patch? Speciální grafické knihovny? Nebo jiné nastavení serveru, které na běžném hostingu k dispozici není?
Nemyslím si, že jde primárně o udržení zákazníka. Nabízím služby podobný způsobem a je to především o technice. (Alespoň u těch poctivých)
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0