Autor Zpráva
Michal Acler
Profil *
Zdravim,
hledam xhtml / css kodera na intezivni spolupraci. Jednalo by se o nakodovani cca 3-4 sablon kazdy mesic. Dodam graficky navrh v PSD. Vystupem by mela byt validni sablona vypadajici a chovajici se stejne v dnesnich prohlizecich. Ocekavam praktickou znalost XHTML a CSS, JavaScript vyhodou ale ne nutnosti.

Predesilam, ze mi jde o cenu, jelikoz kazdy z tech 4 webu, co se budou kazdy mesic delat, ma dany rozpocet, ktery je docela maly (8000-10 000 Kc) a do nej se musi vmestnat grafika, kodovani a napojeni na CMS. Tim padem bych si na tuto spolupraci predstavoval nejakeho studenta, pro ktereho by mohlo byt zajimave si vydelat kazdy kazdy mesic s zeleznou pravidelnosti par tisic a nasbirat nejake ty zkusenosti.

Zkuste mi proto napsat nabidku, za kterou byste mi byli schopni to kodovat, kdyz by pravidelne byla tak jedna sablona na tyden. Diky,

Michal Acler (michal@iamproduct.com)
Joker
Profil
Když je rozpočet, měla by být i nějaká hrubá představa, kolik z toho rozpočtu by zhruba mělo jít tomu kodérovi, ne? Bych se docela bál, že to nakonec vyjde tak na 50,- za hodinu.
Railbot
Profil
Ono by stačilo napsat kolik si Agile bere za grafiku a nejspíš i napojení na CMS, což by asi kodér nedělal nebo alespoň jsem to z textu takto pochopil.
Michal Acler
Profil *
Vsem diky za prispevky. UZ NIKOHO NEHLEDAM. Jinak pokud je koder dobry a web neni nijak extra slozity, neni problem s klidkem sablonu udelat za den, aspon takova je ma zkusenost.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0