Autor Zpráva
rambuntan
Profil
Ahoj,

potřebuji někoho, kdo mi za mírné peníze udělá tohle:

- nainstaluje nějaký RS, který mi umožní dávat na web drobné recenze na oborově zaměřený software. Tedy pár základních sekcí, pak už programy samotné. Ke každému skrínšot, popis, link na web autora, možnost hodnocení softíku...

Mám představu takovou, že by se to mohlo udělat prostřednictvím nějakého RS, ale možná, že je to škrabání pravou rukou za levým uchem a je lepší to vyřešit nějak jinak...

Bylo by fajn i nějak graficky vyřešit rozhraní toho webíku - snad grafik, snad rovnou šablona z toho Rs...

R.
Lexter
Profil
Ono stačí si jen vhodné CMS vybrat, přečíst si návod a nainstalovat na server. pak si vybrat z tisíců hotových šablon, pokud by šlo například o www.wordpress.cz
rambuntan
Profil
chci aby mi nekdo upravil sablonu... za korunky. abych tam nemusel to co jsem vypsal vkladat rucne pres html, ale pokud mozno pres nejaky formular.

a to uz je myslim nad beznou instalaci wordpressu...

umim wp nainstalovat, ne upravit
rambuntan
Profil
lexter: ty mas zrovan hezke nejake priklady sve prace...
Lexter
Profil
rambuntan

Tak se mi stačí ozvat na e-mail, který mám uvedený v profilu. S wordpress mám docela veliké zkušenosti a i s jeho stylováním. Asi koukáš na mé portfolio. Tam jsou jen starší práce. Když budeš chtít, ukážu ti jich daleko více, ale více opravdu už jen na e-mailu ;)

Mimoto důkaz že jsem pracoval s WP je například na http://flamengo.ljt.cz/

info@ljt.cz
rambuntan
Profil
zatim dik, poresil jsem to jinak
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0