Autor Zpráva
linda
Profil *
Hledáme webmastery, kteří si vloží na své stránky náš obsah. Jedná se o špičkové erotické stránky s vysokým výdělkem. Vaše provize bude činit 40% z čistého obratu. Vše zařídí naše společnost, instalace, grafiku, podpora, vše nutné.

e-mail: handelspartner@seznam.cz
mobil: 777 926 253
jentak
Profil *
Kolik dělá přibližně 40% obratu?
linda
Profil *
to závisí na tom, jak se o své stránky postaráte, jak přilákáte zákazníky samozřejmě. Jsou webmasteři, kteří se postarají a vydělají průměrně 10 000 euro měsíčně, někdo pouze 500 euro..naše společnost asi 100 000 měsíčně, ale my v tomto oboru podnikáme již desítky let..
Dero
Profil
Railbot, Taps: Zdržte se zbytečných komentářů.

Zakladateli vlákna se omlouvám.
DoubleThink
Profil *
naše společnost
Mohli bychom znát její název? (Zapsaný v obchodním rejstříku, pochopitelně)
linda
Profil *
www.livestrip.de
linda
Profil *
společnost Michael Krummel, Ústí nad Labem v OR zápis pochopitelně máme, IČ86837303
linda
Profil *
V České republice je společnost od 1.8. 2005, jinak je to společnost německá.
Timy
Profil
linda
Moc jsem nepochopil - co by vlastně měl dělat ten webmaster?
roberta
Profil
linda
inak ani ja veľmi nechápem...
webmaster totiž do obsahu webov, ktoré má na starosti, veľmi nemôže zasahovať, ten sa skôr stará o to, aby ten web fungoval, takže asi webmastera nehľadáš...
linda
Profil *
Timy pokud se podíváte na naše stránky, tak dívky, které tam jsou vložíme na Vaše stránky. Grafický vzhled je víceméně na Vás, ale se vším Vám pomůžeme. Budete se starat o návštěvnost Vašich stránek a zákazníci příjdou, zaplatí, odečte se DPH a to je čistý obrat, ze kterého dostanete výše uvedenou provizi..
Vladosik
Profil
linda
- Česká verze stránek není?
- Mohu si pro tuto prilezistost vytvorit treba jen jedinou webovou stranku, na ktere nebude nic jineho, jen tato reklama?
Morasino
Profil
Mám to chápat tak že to jsou moje holky,které nafotím nebo natočím???
linda
Profil *
Morasino

ty dívky jsou z našich studií, své vlastní tam dát nemůžete..pokud si nezaložíte vlastní livechat :-)

Vladosik

tyto stránky jsou pouze německé a nejde o reklamu, platíme za to, kolik zákazníků se připojí z Vašich stránek na dívky, ne za reklamu na naše stránky. Pokud vlastníte domenu s erotickým nádechem, máte šanci, že Vás navštíví hodně zákazníků a ty zaplatí.
Morasino
Profil
Aha to chápu,ale určitě do toho nejdu.
Vladosik
Profil
linda
Ano, chapu ze se plati az za to, kdyz navstevnik zaplati.
Domenu si udelam za chvilku, popremyslim o vasi nabidce. Erotika vzdy vynasela.
Zatim dekuji.
quinux
Profil
linda
IMHO většina z přítomných umí buď anglicky nebo jen česky, ale němčinářů tu asi moc nebude a němčina bude pro propagaci hodně důležitá. Kdybyste zprovoznili českou nebo anglickou verzi, tak by to bylo lákavější ;o)
otázek
Profil *
Mám asi celkem důležitý dotaz. Jaké zákazníky chcete tímto oslovit? české nebo německé? Píšete, že společnost je v čr od roku 2005, ale odkaz je na stránky v němčině. Současně píšete, že v oboru podnikáte již desítky let, což se trochu vylučuje, leda byste pracovali pro tu německou pobočku. Jaký má pro Vás význam získávat klienty přes čr když se jedná o německé stránky psané v němčině? Očekáváte, že webmaster bude dělat reklamu pro německé klienty nebo české? dík za info
linda
Profil *
otázek

cheme oslovit samozřejmě všechny zákazníky, ale v současné době jsou tyto stránky opravdu pouze v německé verzi. Pracujeme však i na české. Nejlukrativnější trh je Německo, Švýcarsko a Rakousko, čeští zákazníci nejeví ochotu platit. V ČR je tato německá firma z jednoduchého důvodu a to jsou zpřísněné zákony, které dorazily do Německa, to se týká ochrany dětí před morální újmou. Takže v reálu to funguje, že Němec musí na poštu, zaslat jakousi registrace a čeká 4 dny, než mu příjde registrační kod, který použije pro vstup na livechat..u nás prostě vstoupí a zaplatí..
Lexter
Profil
linda

No to je jasné, češi neplatí, protože je to vesměs parta warezáků. Zní to zajímavě. Docela mě to zajímá, asi se na to v brzké době podívám.
Lexter
Profil
Mám jen takový dotaz.

Bylo by pro grafiku případných stránek možno použít fotky vašich dívek? Setkal jsem se i s tím, že toto možné nebylo, proto se ptám.
linda
Profil *
Lexter

ona případná grafika asi moc nebude, můžete si vybrat barvu stránek, ale kromě hlavičky se nic měnit nesmí..podívejte se třeba na stránky člověka, který má náš obsah na své..pokud tedy chcete, toto není reklama, pouze příklad www.sexcam.cz
Lexter
Profil
linda

To je opravdu škoda. Mám za to, že grafika má svůj podíl na nalákání zákazníka. Řekněme si to upřímě.

Přijdu na web propgující nějaký druh piva. Řekněme třeba Poličku. Stránky jsou sice optimálně rozložené, ale po hezké a odpovídající grafice se slehla zem. Přijdu na stránku starobrna a hned se na mě usměje hezké pivíčko na lahvově zeleném pozadí. To vypovídá něco o sobě. Okamžitě mě popadne chuť a začnu slintat. Takto je to se vším. Vaše stránka je pár obdélníků, nic víc, možná vydělává, ale třeba díky hezké grafice by mohla vydělávat daleko více i když jde o erotické téma. Nechci nijak rýpat, ale jako grafik bych asi nechtěl mát na webu takovou standartní grafiku.

Možná si řeknete, že srovnávat pivo a holky je dost slabý argument, proto mám takovou analogii:

Holky: Chlapům se zbíhají sliny, nutí je to chodit pryč z domova, manželky berou do ruky válečky. Zažijeme s nimi hezké chvíle, ale občas na nás ráno vykoukne pořádná opice.

Pivo: Chlapům se zbíhají sliny, nutí je to chodit pryč z domova, manželky berou do ruky válečky. Zažijeme s ním hezké chvíle, ale občas na nás ráno vykoukne pořádná opice.
Dero
Profil
Lexterův příměr je jistě interesantní a zábavný, ale prosím diskutující, abych nadále nemusel mazat příspěvky typu "To je brilantní, Lextere!" nebo "Nemám co dodat!"

Pokud nemáte co dodat ani říct k tématu, mlčte, prosím. Lexterovi jeho nápaditost stejně tak dobře pochválíte mailem nebo na ICQ.
Vladosik
Profil
Doplnil bych informace, ktere mi prisli emailem, kdyz jsem se ozval, nevim proc je linda rovnou neuvedla.

...obsah našich stránek vložíme na Vaše my poté, co nám zašlete ftp, fotokopii živnostenského listu a osvědčení o registraci a jakou barvu stránek chcete. Kromě hlavičky stránky se nesmí nic upravovat, ani vkládat odkazy do paty. Smlouvu Vám zašleme obratem k podpisu....

...Pokud vlastníte erotickou domenu, živnostenský list a DIČ, domluvíme se na dalších krocích....
YoSarin
Profil
Takže defacto jde jen o poskytnutí a propagaci domény...?
Vladosik
Profil
Presne tak to je... Puvodne nabidka vypadalo bohuzel lepe. Takhle se vlastne musi koupit hosting a ten se teto firme poskytne... Ja jim leda tak reknu jestli tam maji dat zlutou nebo cernou...

Skoda, ze tyto informace nebyli uvedeny hned v prvnim prispevku.
YoSarin
Profil
a na všech doménách bude shodný obsah? To by se googlu asi nelíbilo...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0