Autor Zpráva
mY
Profil *
Zdravím,
hledám kvalitního webmastera, který by se vyznal v již napsaném kódu a dokázal by udělat například: ligový systém. Chceme webmastera, který s námi bude aktivně spolupracovat a měl hodně času.

Portál, o který se jedná se nazývá: CyberGames.cz. Tento portál se zabývá zejména online hrami. Nyní máme nový design (ve kterém je již vložen starý kód), ale nechceme ho zatím zveřejňovat, dokud se nedodělají jisté věci. Pokud by měl někdo zájem (pouze zájemci o místo), můžeme Vám předem poskytnout ukázku nezveřejněného webu, abyste viděli (podle designu), že to nebude jen takový malinký portálek, který se krčí někde koutu.

Co požadujeme?
- Znalost PHP na střední-vysoké úrovni.
- Dostatek času na kódování

Co nabízíme?
- Ze začátku, můžeme nabídnout 500,- na 1 měsíc, později samozdřejmě více (z reklam). Vše zavísí na webmasterovi, takže se budeme snažit všechny vytěžené peníze věnovat jemu.

Pokud nevíte zda se vyznáte v již napsaném kód, tak vám můžeme samozdřejmě také poskytnout ukázku!

Kontakt:
Martin Náhlovský
E-mail: m4rty@centrum.cz
ICQ: 287511921 (pište kdykoliv, jsem invisible)
Kcko
Profil
o nabízíme?
- Ze začátku, můžeme nabídnout 500,- na 1 měsíc + 8h denne programovani

:-)))
mY
Profil *
jj vím je to málo ... ale potřebujeme člověka, který v tom něco uvidí a nedělá to jen za peníze :) , ale takový se asi těžko najde...

takže přikládám: 600,- :).

S případným zájemcem se ješte můžeme dohodnout ...
Kcko
Profil
Ja Ti muzu poprat jen hodne stesti abys nasel nekoho kdo se toho ujme.
Je spousta studentu nactiletych, kteri si to mohou zaradit jako referenci a nasbirat na tom zkusenosti.
PéHáPkař
Profil *
Já bych se toho docela rád ujmul. Zajímalo by mě na jak dlouho by ta práce byla. O jaký jde portál atd. Reference i zkušenosti by se mi hodily. Pokud jde pouze o php programování a nebude to na nějakém FreeHostingu ale pořádném serveru bez technických potíží tak bych do toho mile rád šel. Mohli by jsme se prosím domluvit na ICQ ?

My ICQ UIN: 200-258-396
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0