Autor Zpráva
axis
Profil
Zdravím všecky webdesignéry,kodery,programátory a flashaře.Po nějaké té době působení jako grafik a kóder v jedné menší firmičce jsem se rozhodl založit takový malý projek.Každý z vás se určitě rád vzdělává v oboru,rád tvoří a dozvídá se nové věci,proto aplikuji na všechny co mají zájem tvořit ať mi napíší.

Co bychom dělali?
Dělali by jsme zakázky různých lidí,kamaradů.Buď vašich nebo mích a přitom by jsme pracovali jako tým.Pokud by zrovna nebylo do čeho píchnout,tak bychom mohli například rozjet jakýkoli váš projekt.Přitom všem by jsme diskutovali o programování,flashi,grafice atd... a zároveň by jsme společně pracovali na těchdle projektech a to si myslím může být docela sranda :)

Co požaduji?
- Minimálně znalost CSS,HTML a chuť tvořit
- ICQ
- čas který tomu můžete obětovat by měl být alespoň 2 krát týdně

Co nabídnu?
Jelikož jsem zatím mladý a v téhle oblasti se pohybuju zatím jen rok a půl,tak moje zkušenosti nejsou až tak bohaté :),ale rád se s váma podělím o všecky mé poznatky a popřípadě vám pomůžu s vašimi projekty.

Kontakt

ICQ: 198-546-220
Email: axis.axis@seznam.cz

Na závěr chci říct,že bude stejnak nejduležitější,aby nás to bavilo a trochu se něčemu přiučily od sebe navzájem ;)
axis
Profil
prozatím slušný zájem :)
Zatím pište,můžete i na mail pokud tu nebudu.Příští víkend vyberu několik lidí se kterými pak budu dál spolupracovat.
axis
Profil
PROSÍM POZOR!

tahle nabídka už neplatí.Je mi to líto,ale zájem je opravdu veliký a lidí je hodně.Momentálně vyberu 5 lidí se kterými se pak spojím.

Hlavní roli bude hrát:
1. Sympatie
2. Zkušnosti

Tohle není žádná nabídka práce takže výběr bude dost suběktiní :)
Důležité bude,aby si vybraní lidé rozuměli a tvorba je bavila.Omlouvám se všem které nevyberu,ale zájem byl opravdu hodně velký.
Cob
Profil
Doporučuji porozhlédnout se i po nějakém zdatnějším jazykovědci a typografovi...
otázek
Profil *
souhlasím s Cob, axis píšeš "jako prase" .. cituji: Dělali by jsme zakázky různých lidí,kamaradů.Buď vašich nebo mích a přitom by jsme pracovali BYCHOM, KAMARÁDŮ, MÝCH, BYCHOM.. pokud tys někdy chodil do školy, tak z diktátů si asi lepší než za 5 nikdy neměl. Tolik hrubek v jedné větě může napsat snad jen negramot. To, že je o spolupráci s tebou zájem je hezké, ale zajímalo by mě, kdo chce dělat weby s člověkem, který to má celé vést a ani pořádně česky neumí.... o typografii ani nemluvě.. hnus
YoSarin
Profil
otázek
Souvislost s tématem...?
Lexter
Profil
Cob
otázek

axis píšeš "jako prase"

Vaše reakce jsou zase jako od prasat, souvislost, jak řekl YoSarin žádná.
Cob
Profil
Lexter

Myslíš si, že žádná? Nemyslím si, že mé doporučení, aby do teamu hledal i někoho, kdo je schopen napsat kloudnou větu, je ot... Chce postavit tým lidí a jestliže na weby bude psát tímto stylem, co tu předvedl, pak asi moc úspěšný být nemůže, proto mé doporučení...
Railbot
Profil
Lexter
Ty jsi taky OT, stačilo napomenutí YoSarina, ty jen zbytečně přicmrdáváš jako já teď :p
Navíc Cob napsal věcnou připomínku, tip. Ne blbý kec jako otázek.
simonek
Profil
a potřebuješ nějaké reference?
nebo prostě stačí icq?
Nox_lbc
Profil
Ty jsi taky OT, stačilo napomenutí YoSarina, ty jen zbytečně přicmrdáváš jako já teď :p
Navíc Cob napsal věcnou připomínku, tip. Ne blbý kec jako otázek.


Nepřijde vám to jako začarovaný-bludný kruh? (PíErNaDruhou?)
Bobík
Profil *
Něco takovýho už existuje : Pechovic.com
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0