Autor Zpráva
whois
Profil *
Zdravím, mám na Vás takovou otázku, tvořil jsem weby 3 organizacím (linki dávat nebudu kvůli anonymitě)
a chci se zeptat kolik stojí práce HTML kodera, je mi 16 tak nevim jestli se to dá něják zaplatit (bylo mi řečeno až od 18ti)
Casero
Profil
whois
Jde to pomocí Dohodě o provedení práce.
pavel88
Profil *
Zdravím,
nevidím v tom problem od 15 můžeš pracovat na DPP a od 18 na ŽL.
můžeš uzavřít smlouvu o dílo, nebo rodiče dohodu o provedení práce a ty ji můžeš vykonávat.

nečekal bych na tu odměnu do 18, v tuto dobu budou mít pro tebe ty peníze uplně jinou hodnotu.

pokud máš problém s placením, pak nejsi určitě jediný osobně si v těchto věcech dělám pořádek i za cenu soudní cesty

s pozdravem pavel
Marra
Profil *
Od 15 lze uzavřít Dohodu o provedení práce, v níž jako Zaměstnanec (pracovník) figuruješ právě Ty. Pracovní doba je omezena nově 150 hodinama, což je ale teoretická quota, prakticky Ti nikdo nedokáže že jsi nad webem seděl víc. Dohoda o provedení práce by měla obsahovat vymezení práce, odměnu, termín práce (od, do), počet hodin práce (jak jsem zmínil - limit je 150), Tvoji pojišťovnu, rodné číslo a osobní údaje. Je dobré si také stanovit datum a způsob splatnosti odměny.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0