Autor Zpráva
taxicactus
Profil *
Programovanie webovych aplikacii :

-xhtml
-css
-php
-mysql

Bohate skusenosti s programovanim webovych aplikacii,pokrocile programovanie.Kusenosti s programovanim v teame.
Na poziadanie poskytnem referencie.


Bezpecnostne previerky webovych aplikacii :
Kazdodenne sa pohybujem v prostredi IT bezpecnosti. Ponukam bezpecnostne previerky webovych aplikacii proti najnovsim typom utokov.

taxicactus@gmail.com
armin
Profil
Ponukam bezpecnostne previerky - muzes to prosim objasnit co vubec delas? Je to neco ze dam ti url a ty zkousis?
Neco jako toto: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=tento_e-shop_je_na_prd
taxicactus
Profil *
nho mam uz nejake skusenosti ohladom hackingu mimo ineho aj webovych aplikacii tak vyskusam neke sposoby utokov napr php injection, sql injection , XSS , CSRF , cookie stealing aaa secko mozne skratka :) ..poskusam ci spravne funguju scripty, stalo sa mi uz ze som natrafil na script ktory mi znicoho nic pridelil administratorske prava :) ..a ktomu ta stranka bezala uz dlhsu dobu a bola to stranka nemenovaneho ministerstva :)
souki
Profil
script ktory mi znicoho nic pridelil administratorske prava :)
Ano. Počítače dělají často něco "zničeho nic". O skřítku uvnitř ani nic jiného čekat nemůžeme.

bola to stranka nemenovaneho ministerstva
Zemědělství? Aby se Ti nestalo, že by si na pár let zničeho nic zmizel v base :)
armin
Profil
taxicactus + souki: ja tomu plne verim co tady psal - ze je hafo veci co jsou totalne dementne resene... Bo nekdo s obtizemi zvladne napsat cyklus v php/asp a povazuje se za web guru. Nebo predavani hesla v getu, no problem, bezna vec u takovychto profiku. No a jelikoz takovyto profesionalove maji vetsinou znamosti, tak to pak i tak vypada no a prinejhorsim se to zvali ze nebyl na to cas ze hafo zakazek :)
taxicactus
Profil *
Ano je nekedy az smutne aky profesionali tvoria internetovy obraz slovenskych uradov :) ..vid NBU :D
Mna by zaujimalo ci vobec na funkciu programatora ci administratora takychto veci robili vyberove konanie :P
..ked uz o nbu :D ..poculi ste este davnejsie v novinach ako sef NBU povedal ze chysta 36milionovu investiciu do pocitacovej ochrany ? :D tak ako vtedy som sa uz dlho nepobavil :D
Azu
Profil *
Asi Vám uniká jak se tyto zakázky tvoří.
Vypíše se výběrové řízení, které ač je skoro na cokoliv, tak je vyhraje jenda ze tří stále se účastnících firem. Tato obchodní firma se tím vůbec nezabývá, té jde jen o schrábnutí peněz a případné vyplacení provize. Zakázku předají svému známému z firmy X, firma X se jí také nebude zabývat a najme na to firmu Y, která zakázku skutečně zrealizuje, ale ještě zde bývá většínou další mezičlánek a zakázku tvoří až firma Z. Tento poslední řetězec je většinou živnostník o 1 - 3 lidech, kde umí programovat sotva ten jeden člověk. Oni z toho za to, že to zhotoví dostanou z celého koláču většínou sotva 10%, zbytek si rozdělují bez práce ostatní v řetězci. Pro koncovou firmu, která musí umět kamarádit se s právnými lidmy, ti jsou i tak dobré peníze.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0