« 1 2 »
Autor Zpráva
kimono
Profil *
Vytvoříme Vám web zdarma. Jako referenci pro nás kompletní www stránka se vším co má stránka mít. www.slamacomputers.eu
tozi
Profil
no tak takto som sa dobre dávno nepobavil SLAMA computers,bez urážky ale ponúkat tvorbu stránky keď ani vaša nevyzerá k svetu je mierne povedané drzosť :)
DJ Miky
Profil
Když si vzpomenu na ten hyper ultra super eshop...

Opravdu chápete kompletní www stránku jako 2 stránky + logo, jak píšete na stránkách?
Gekon
Profil
kimono
Opravdu si cením toho, že jste si kvůli té srandě dokonce koupili i doménu druhého řádu:)

Mimochodem nějaké IČ, apod.?
beaver146
Profil *
myslim si ze majitelia nemaju ani paru co je to kvalitne odrobena praca, myslim ze nejaky vas super hard core web balicek vam nikdo nekupi, skuste radsej pomakat na sebe a vymysliet lepsiu ponuku (neobmedzovat zakaznika)

no mate uvedene ze viete php, tak preco vase stranky su v html

css a graficky design zvladne hocikto ale nie hociktovie ako sa spravne pouzivaju
Gekon
Profil
beaver146
Proč by měly být stránky v PHP? Myslíš, že vypadá víc kůl, když adresa vypadá slamacomputers.eu/index.php?=neco? Já myslím, že to vypadá hůř.
Railbot
Profil
Gekon
Na to existuje mod_rewite :p
Gekon
Profil
Railbot
Jasné, ale chtěl jsem prostě vypíchnout to, že na takových primitivních stránkách (obecně jakákoliv jednoduchá prezentace) je naprosto zbytečné používat PHP. bobře146, co bys tam chtěl řešit pomocí PHP?
beaver146
Profil *
nie ja len ze ked uz vedia php tak jazykova mutacia sa osobne robieva v php, a ked uz su taky odbornici jak pisu tak nech aspon ako tak sa to tam snazia ukazat, ale to je ich vec, samozrejme proi takychto strankach to asi nema zmysle mate pravdu
Peca
Profil
Gekon
PHP není snad nikdy zbytečné, když je tam víc, než jedna stránka. Includování hlaviček, patiček apod.
Railbot
Profil
Pánové, vy rozumní. Zanechte OT. Nabídka byla položena, cokoli hodnotit je mimo mísu a stejně tak polemizovat o php.
radim93
Profil
Sorry, ale Apríl byl 1.4, tohle nemůžete myslet vážně, s takovou stránkou si u vás koupí web jenom slepej. Web je přece vaše vizitka, tak musí být nějaký atraktivní design. Takhle bych to nebral, ani kdybi jste mi za to zaplatily. Trochu snahy.
viktorka
Profil
Souhlasím s radimem93, vtipy jsou "passé". Pokud chci něco nabízet či prodávat, pak bych to měla dělat ve vší vážnosti a to co je zde za šílený paskvil je možná i urážející... No ale budiž odpuštěno. :-)

No ale když už jsme u těch stránek zdarma, dala jsem si práci a zkusila se pobrouzdat internetem a nabídnout zde novému grafickému studiu SLAMíků nějakou konkurenci. A ejhle, našla jsem www.freesites.luza.cz. Co vy na to SLAMs? Zkuste přidat nějakou lepší exklusivní nabídku! :-)
kimono
Profil *
POZOR já tady nechtěl aby mě někdo kritizoval já jen dal nabídku. A web mám jednoduchej jak se říká v jednoduchosti je síla já sem chtěl schválně jednoduchej web. My by jsme zákazníkovi udělaly web jakej by chtěl on a mě se líbí zrovna tohle jednoduchý je to tam i napsaný.
elefant
Profil *
kimono

Nj, ale zakaznika takymto "jednoduchym webom" neprilakate. Je to ozaj slabota.
viktorka
Profil
Vážený Kimono, poslední připomínka a pak už končím, protože se mi nechce hádat s Vámi o profesionalitě, protože toto slovo jste nejspíš nikdy ani neslyšel: Webdesigner by měl taky umět psát česky! (V posledním Vašem příspěvku je nejméně 15 pravopisných chyb. Na takovou "nabídku" nelze odpovědět jinak, než doporučením o návratu do základní školy...).
SuFF
Profil
Tady je nějaká móda hodnotit web, když o to dotyčný nestojí, že? Myslím si, že ty stránky mluví samy za sebe, a nemá cenu je ještě více zesměšňovat, od toho tu přece nejste, ne?
Flip
Profil
já to nechci komentovat .... snad si jen musím rypnout: " nezdá se Vám sprosté dát si do reference tohle ... kam ten český webdesign spějě .... CTRL+C nic jiného ...
Railbot
Profil
SuFF
Máš pravdu. Ale já se ani většině lidí nedivím. Ta úroveň nabídek jde od desíti k pěti. Kdokoli si upatlá svůj první web, tak hned nabízí tvorbu dalším lidem. Rozum nad tím zůstává stát.
kimono
Profil *
uzamkněte prosím někdo toto téma
kimono
Profil *
tozi ty tady kritizujes ale tohle http://simply.itmanazment.sk/ taky neni nic moc extra
tozi
Profil
kimono
ty ides porovnavat tvoju stranku z mojou ? :)))) pobavil si ma este raz dakujem za zlepsenie nalady :))))
takych onanistov ako ty milujem :)

PS: k dalsej tvojej ubohej poznamke sa nebudem vyjadrovat :), prajem ti vela uspechov :)
josh
Profil *
tozi, nez si zlepsis naladu tak si asponzvaliduj ty svoje "uzasny" stranky.. http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fsimply.itmanazment.sk%2 F
kimono
Profil *
jo to já je zase validni mám
Gekon
Profil
josh
kimono
Stejné IP, chudáčci? :)
kimono
Profil *
cože? jak stejný IP dvě stejný IP bejt nemůžou
Lexter
Profil
kimono

Fajn, validitu si vystav do skříně v hezkém rámečku. Je to pěkná vizitka. Nic víc. To že tozi nemá validní stránky zas tak mnoho neznamená. Někdy je validita dost těžko doržitelná. A pokud chceš srovnávat toziho práce se svými, tak ti lehce haraší v makovici.
kimono
Profil *
tak co teď je ten desing lepší? www.slamacomputers.eu
Gekon
Profil
Ano, je to lepší, ale texty, prehistorická grafika, doba načítání a <div>ný kód to degradují více než dost.
Nox_lbc
Profil
Nádhera .. hlavně ten rozpláclej tygr ... co ten tam dělá? ;)
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0