Autor Zpráva
SuFF
Profil
Dělal jsem tyto stránky jako návrh a zákazník odmítl, protože jsem pro něj prý moc drahý. Web obsahuje administraci přes webové rozhraní - přidávání článků sekcí atp. Pokud máte zájem web koupit, ozvěte se na email admin[at]graphique.cz nebo na icq 300376083 Úpravy v logu atd. jsou samozřejmostí...
koudi
Profil
Možná by bylo dobré napsat o jaké stránky se jedná...
SuFF
Profil
Pardon...nějak jsem pozapomněl dát link (jsem teď trošku vedle) ... http://present.graphique.cz
TCH
Profil
Neměl by tam být někde odkaz na redakční systém kterej používáš? (tím myslím SunLight CMS)
Ice
Profil
SuFF
To nechápu jak pro něj můžeš být drahý???? To nepadlo žádné slovo o tom kolik ho to asi bude stát? Natož si po určité odpracované části říci o zálohu?
SuFF
Profil
TCH

S BaTeCzKem jsem domluven na komerčním používání jeho CMS i na odebrání copyrightu, klidně se ho můžeš zeptat ;)

Btw. kdybysis přečetl na mých stránkách sekci O NÁS, jasně tam píšu, že používám pozměněný Sunlight CMS se svolením autora...

Ice

Mělo to být pro kamaráda, počítal jsem s tím, že web bude chtít, tak jsem rovnou předběžně udělal návrh, který jsem mu nabídl a navrhl jsem cenu, která mu nevyhovovala...
vrabecek17
Profil
no pekny jenze v opere 9 mas naky ujety menu , ze je az pod obsahem...
Zerog
Profil
Hele nechces nám říct za kolik to chces prodat? Tajemstvi to snad neni?
SuFF
Profil
Omlouvám se, úplně jsem na tenhle topic pozapomněl, cenu snížím na třetinu, tj. 2000 Kč. Bug v opeře opravím, stydím se, testoval jsem jen ve firefoxu a IE...
ixeley
Profil *
to si robis srandu? ze o tretinu :D
ten web nesotji ani 2000 Kc
SuFF
Profil
to si robis srandu? ze o tretinu :D
ten web nesotji ani 2000 Kc


Ten web jsem nabízel za 5000 Kč, reálná cena je ještě vyšší....
mimochodem bug v opeře je opraven...
Nox_lbc
Profil
Ten web jsem nabízel za 5000 Kč, reálná cena je ještě vyšší....
mimochodem bug v opeře je opraven...


5000Kč? Za co? Za ošklivou grafiku a nasazení SunLight CMS?
Lumik
Profil *
5000 Kč, za takovýhle web je naprosto nehorazne....
Anett
Profil *
Za tento web bych nedala ani 500,-....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0