Autor Zpráva
Firy
Profil
Vytvářím novou stránku o psaní webových stránek. Především o HTML, CSS, PHP a JavaScriptu. Tento web bude celý v angličtině.

Kód i design je hotový, doména koupená.

Teď je potřeba psát dost článků do všech sekcí. Pokud byste se někdo chtěl zapojit, byl bych vděčný.

ICQ: 309-278-548
Email: info@howtomakeweb.com

Děkuji
Gekon
Profil
Nepřijde ti to jako kopírování jakpsatweb.cz?
SuFF
Profil
Pokud jsem si dobře všiml, jpw.cz je v češtině, takže anglický web o tvorbě stránek podle mě kopírování není ;)
Gekon
Profil
SuFF
Zajímavý postřeh, v životě by mě to nenapadlo. Kdybys ale uměl anglicky a porovnal indexy obou webů, asi by ti došlo, proč jsem to psal.
Vladosik
Profil
Hm, tak to prakticky okopirovany logo je husty. Taky mi to prijde az prilis podobne jpw.
Firy
Profil
Ano, trochu to chápu. Rozhodně jsem se Jakpsátwebem inspiroval - nejlepší web... , ale konečná stránka bude úplně jiná. Prostě mi přišlo, že něco takového na anglickém webu tak trochu chybí, nebo je to nepřehledné, tak bych to rád dal přehledně dohromady...

Bude více zaměřená na pokročilejší - PHP, MySQL ...
SuFF
Profil
No předtím mi ten index nenajel...opravdu to malinko vypadá jako parodie na jpw, ale nechci posuzovat....
jen tak OT...řekl bych, že anglicky umím nejspíš lépe než ty ;)
Gekon
Profil
SuFF
Vskutku?
Mistr
Profil
Firy
Jen tak na okraj: rozumí kovaný Angličan výrazu "hledat" vpravo nahoře?
Firy
Profil
Je to jedno z nejznámějších slov... kam se hrabe český search ;)
Peca
Profil
Mně to přijde jako sprosté vykrádání JPW. Jak doslovného překladu textů, tak grafiky. Prostě parazitování, nic jiného.
Firy
Profil
O doslovném překladu textu je nesmysl hovořit. V tuto dobu je na webu zhruba 50 článků o CSS (žádný konkrétní návod, ve kterém by se teoreticky o doslovný překlad jednat mohlo), a tam se o doslovné překlady jednat nemůže. Definice a hodnoty vlastností se s jazykem nemění.
Grafika je inspirovaná, ale ne okopírovaná!
Parazitování jsou stránky tohoto typu, jejichž výroba nedala majiteli prakticky žádnou práci.
Railbot
Profil
Grafika je především dost špatná. Fuj. Jinak ta domena je sice pekna, ale chybi vam tam clen "a", aby to bylo spravne anglicky. Navic pochybuji, ze podobne stranky maji smysl. Dejte si do Googlu "how to make a web" apod. Nepočítaje odborné plátky jako A list a part, které jsou už úplně někde jinde.
radim93
Profil
No dobrý nápad, jinak jsem si prohlídl ten tvůj web.
- Přehledný, možná dokonce ještě líp než ten od Yuhůůa (to je co říct, věř mi)
- Design nic moc, ale dá se přežít.
- Logo je doopravdy inspirováno JPW.

Good Luck.
klara
Profil *
ahojte melo by tem byt psani vsema desetim anglicky
Joska
Profil
omg, už by to vážně chtělo nějaký ten script na zamknutí cca 3 měsíce neaktivních témat. Pořád tu někdo vytahuje stará témata...
Str4wberry
Profil
Joska
Spíše by stačilo upozornění, že téma je staré čtyři měsíce.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0