Autor Zpráva
Lexter
Profil
Jelikož se mi toho poslední dobou nahrnulo opravdu moc a mnoho zakázek nejsem schopen splnit jak časově, tak i z hlediska kódu a programových prací, hledám člověka schopného spravit jak velmi dobrý kód (XHTML, CSS) tak i jednoduší administrační rozhraní s možností přidávání různých modulů.

Konkrétně se jedná o zakázku fotbalového portálu. Předběžný rozpočet jsme si s klientem stanovily přibližně na 30 000 - 40 000 tisíc Kč, takže si v případě dobře odvedené práce můžete být jistí svou náležitou odměnou.

Osobní schůzka s klientem je naplánována na příští týden, tedy v tu dobu vám budu schopen předat daleko komplexnější informace.

Upřednostním studenty. Mám s nimi dobré zkušenosti. V případě spokojenosti jak mé tak i spokojenosti ze strany klienta rozhodně nevylučuji dlouhodobější spolupráci na dalších lukrativních zakázkách.

Kontakt
info@ljt.cz

Děkuji za každý zájem spolupracovat. OT komentáře si laskavě nechte od cesty, lepší je zabývat se sháněním zákazníků. Konstruktivní komentáře naopak uvítám. Děkuji Honza Doušek
Lexter
Profil
Rád bych kvůli velkému množství zájmu upozornil na velkou absenci referencí, které mi "neposíláte". Dále je potřeba zdůraznit, že vaše grafika mě vůbec nezajímá, takže není potřeba se za ni omlouvat.

Děkuji za pochopení Honza Doušek
YoSarin
Profil
Bohužel mám zájem, ale ne čas - tak jen jedna taková připomínka - mohl bys tu uvést typ spolupráce který preferuješ? Živnosťák, DPP, ...
Lexter
Profil
YoSarin

S klientem budeme spolupracovat přes živnostenský list, tedy uvítám i od ostatních tuto možnost, ale ani smlouvě se nebráním, pokud se bude jednat o kvalitního zájemce. Hlavní jsou pro mě schopnosti.
yderf
Profil
Skvele si sa vypracoval, fakt mi je až ľúto, že nemám viac času na spoluprácu :-)
free.will
Profil *
Skoda ze taky nemam cas, kvuli blizici se maturite snad bude dalsi prilezitost po maturite :)
Lexter
Profil
yderf

Prostě to chce jít do toho na plný koule.

free.will

Určitě bude. Práce je dost ;)

Nyní ale prosím o zanechání těchto příspěvků a vyhradit prostor dotazům a ne-OT komentářům ;)
michalc
Profil
Chci se zeptat, jestli bude potřeba znalost databází nebo jenom redakčních systémů.
Martin Kuželka
Profil
30 000 - 40 000 tisíc Kč

To je teda pěkný balík! ;-)
Railbot
Profil
A musim umět hlmt a ty ccs?
Nox_lbc
Profil
Chtěl bych poděkovat všem, kteří pochopili Lexterův požadavek na nepsaní OT komentářů ... konkrétně tedy yderfovi, free.willovi, Martinovi Kuželkovi a Railbotovi obzlášť

P.S.: Těm, kteří by chtěli napsat něco ve smyslu: Hlavně že ty inteligente máš co říct k tématu ... kvarkopako ..., pak vězte, že to čekám ;)
Railbot
Profil
Nox_lbc
Běž si do tesca koupit smysl pro humor ty mravokárče.
YoSarin
Profil
Railbot
On to čekal. :)
Railbot
Profil
YoSarin
Nechtěl jsem ho zklamat ;)
Lexter
Profil
Je mi líto těch, kteří si nedokáží vážit podle mého velmi dobré nabídky na spolupráci. Přeci jen spolupráci za takové prachy nenajdete na každém fóru. Thread tedy zamykám. Nemám zájem o vaše OT komentáře.

Mimoto sešlo se mi něco přes 20 nabídek, tudíž neočekávám, že další žádosti budu vůbec prohlížet. Děkuji za pochopení.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0