Autor Zpráva
JirkaV
Profil *
Ahoj,

chtěl bych získat více zkušeností s tvorbou WWW a programováním pro web obecně (HTML, PHP, .NET, CSS, SQL, ...). Pokaždé, když se o něco nového snažím narazím po chvilce na problém, že nemám nic smysluplného (mé vlastní osobní stránky pro mě nejsou moc smyslupné).

Mohu nabídnout:
- praktické zkušenosti s programováním databázových systémů
- spolehlivost (v této oblasti zatím spíše spolehlivost při jednání, než při programování :) )
- přehled v IT (na urovni absolventa ČVUT v roce 2003)
- vzhledem ke zkušenostem bych zřejmě pracoval zdarma

Co bych očekával:
- smyslupnou práci, díky které získám určité zkušenosti (nedělal bych nic, kde není potenciál se něco nového naučit)
- časově nenáročnější práci (pokud by to bylo zajímavé, přizpůsobil bych se - maximálně ale do 10 hodin týdně)
- zřejmě něco v PHP + SQL, případně .NET

Vím, že bude poněkud obtížné se vzájemně trefit do poždavků...
Díky za jakoukoliv odezvu!

kontakt: webjv@tiscali.cz
Zerog
Profil
Hoj,

ja bych neco mel, nejde ani tak o praci jako takovou, ale spise o vzajemnou spolupraci a rozvijeni vedomosti. Sem tam prace by se taky nasla :) , podnikam na zivnostensky list i kdyz posledni dobou spise sprtam. Kdyby neco tak burditko(z)seznam.cz nebo 248-792-939.
Dik ;)
Lexter
Profil
A bylo by něco málo na ukázku? Vím, že se chceš zdokonalit, ale byť i jen malinká reference zvýší zájem :).
MzM
Profil
Kdybyste chtěli dělat www.games-i.cz/new, asi by nebyli proti. Kdybyste se moc nudili, tak bych chtěl nějak "dodělat" kucharka.web2001.cz (nápad tam je hotový, ale už nemám tu morální sílu to nějak rozvíjet), a taky fiestaclub.wz.cz by chtěl něco dodělat. Už jsem na to nachystal prima objekty (php4 - markovo.wz.cz/class_doc), které fungují na tom games-i. Kdybyste se fakt nudili, tak mi napište. prikrylm(na)gmail(puntik)com
JirkaV
Profil *
Ahoj,
díky za odpovědi.

Nemám na ukázku bohužel téměř nic.
Dělal jsem pouze nějakou prezentaci do školy, ale to bylo v roce 2001 a bylo to pomocí rámů (a to raději nebudu ukazovat nic než něco takového starého).
Skutečně mám v této oblasti spíše jen obecné znalosti ... Díky vzdělání mi ale nedělá problém (aspoň doufám) se rychle naučit co je třeba (pokud to nebude vývoj paralelních algoritmů apod. :) )
Lexter
Profil
JirkaV

Pokud to zvládneš, zkusil by jsi mi překódovat http://webgrafika.ljt.cz/ ? Co se týče kódu, tak i zde se projevuje má silná demence :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0