Autor Zpráva
Marek Prokop
Profil
Hledám někoho, kdo mi převede web www.prokopsw.cz na Drupal. Převádět se budou jen stránky v koření domény a v adresáři /cs/ včetně všech jeho podadresářů. Adresáře /inet/ se převod netýká. Po převodu se musí obsah, URL, vzhled i funkčnost jednotlivých stránek zcela shodovat se současným stavem.

Jedná se o zcela statické stránky. Jedinou "dynamickou" funkcí je univerzální poptávkový/objednávkový formulář, jehož obsah se mi posílá na e-mail. Pole formuláře a jejich popisky se mohou na jednotlivých stránkách lišit. Jednotlivé kontextové informace v pravém sloupci stránek (s výjimkou lokální navigace) by měly být řešeny jako drupalovské bloky. Lokální navigace v pravém sloupci musí reagovat na pozici stránky v navigační struktuře stejně jako dosud.

Zakázku získá ten, kdo nabídne nejvýhodnější cenu a zároveň mne přesvědčí, že úkol bez problémů a rychle zvládne. Platit budu pouze za dokončenou práci bez vad. Preferuji platbu na fakturu, ve výjimečných případech na dohodu o provedení práce.

Nabídky, prosím, posílejte na adresu mprokop@prokopsw.cz. Do tohoto vlákna můžete psát upřesňující dotazy, ale neposílejte sem prosím nabídky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0