Autor Zpráva
Jen tak
Profil *
Dobrý den.
Potřeboval bych vytvořit nějaký jednoduchý katalog stránek kde bych mohl přidávat a ubírat kategorie a vkládat do jednotlivých kategorií texty.
Mělo by to být v PHP a MySQL.

Zajímá mě cena za jakou by jste byly ochotní mi takovýto katalog naprogramovat.

Děkuji za nabídky.
David Švestka
Profil *
Těžko střelit podle takhle stručného popisu, ale celkově tak do 4k, pokud se za tím neskrývá tuna dalších požadavků :-) Kdyžtak ICQ 191-121-823, email info@atlaslokomotiv.cz, mobil 721446680
pafkoo
Profil
ozvi se na e-mail pavel.pajdos@gmail.com nebo na icq 345570803 . cena odhadem 3 000 - 4 000 Kč
David Švestka
Profil *
Jen se ještě pozeptám, to má být katalog odkazů?

Jinak abych byl přesnější, za tu cenu co jsem navrhoval by byl samotný katalog se sekcemi (se stránkováním), vyhledávání uvnitř katalogu, zaheslované administrační rozhraní se správou jednotlivých odkazů (možnost jejich editace, mazání) a sekcí, zvýraznění nových odkazů na zadaný počet dnů, počet kliknutí...
Jen tak
Profil *
David Švestka
Ano jedná se o katalog stránek.

Jinak takovou cenu jsem si fakt nepředstavoval.
Asi trochu (hodně) najivně jsem myslel, že to bude tak za 1000 Kč.

Opravdu se mi Vaše nabídka líbí (to je to co jsem hledal), ale 4000Kč fakt nemám.

Snad až našetřím nějaké další peníze, tak se ozvu. ;-(
Karlík
Profil *
mně spíš překvapila u těch nabídek naopak nízká cena, protože si nedovedu představit takový katalog stránek aby k něčemu vypadal a ještě obsahoval krom vlasních výpisů i administrativní rozhrání pro správu katalogu a určitě i nějaký formulář pro přidávání odkazů a jistě pár dalších drobností, za tak nízkou cenu.
Vladosik
Profil
Jen tak
I s layoutem cca za 15 000Kc.
Jen tak
Profil *
Vladosik
WOW! Tak to je nářez.
filip102
Profil *
Čo sa sereš.. choď na www.goliat.sk tam is sprav 3 stránky kde na každej dáš 150 odkazov a porád si zarobíš 450sk než by si míňal :)
Jen tak
Profil *
David Švestka
A máte někde na internetu ten katalog vystaven? Abych se mohl podívat, jak funguje.
David Švestka
Profil *
Jen tak
Bohužel, připravené to nemám, dřív jsem sice něco podobného provozoval, ale to už je dávno :)
Ale nějakou práci s php a mysql si můžete prohlédnout třeba zde http://ekominuty.atlaslokomotiv.cz/ , není to přímo katalog odkazů, ale měl to být server s články (editovanými přes administraci), je tam i nějaké vyhledávání ankety apod.
pafkoo
Profil
Jen tak: a vy to chcete i se vzhledem stránek? pokud by šlo jen o ten systém (bez vzhledu), byl bych ochtoný to udělat za 2000 Kč.
Jen tak
Profil *
pafkoo
Ne stačí mi to bez vzhledu. Pouze scripty.

A vy máte ten katalog někde vystavený?
Děkuji
pafkoo
Profil
Jen tak: katalog vystavený bohužel nemám, ale můžu vám ukázat jednoduchou administraci, která slouží ke spravování článků apod. jsou tam i kategorie. v podstatě je to stejný princip. pokud se na to chcete podívat napište mi na mail a já vám pošlu odkaz a přihlašovací údaje.
Dolphi
Profil
http://www.phplinkdirectory.com/
radypala
Profil
aj by som ti jeden taky system na katalog nainstaloval(je po anglicky, cestinu neovladam na takej urovni aby som to prekladal) aj s dizajnom za 1500SK.
Kefir
Profil *
Cau.. pokud chces jen scripty tak jsem ochoten to udelat za tech 1000Kc.. Kdyztak pisni na icq: 238-542-378
user
Profil *
Bezva tak už 1L, někdo další třeba za 800?
Kefir
Profil *
mno to uz asi ne :-)
temistokles
Profil
no tak takto sa pobit o najnizsiu cenu dokazeme snad len v strednej europe :) kto to spravite zadara?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0