Autor Zpráva
Spider1209
Zdary.Kdo by měl zájem může si u mě objednat kompletní web. Zajistím doménu, hosting, grafiku, vytvořím kompletní web za pomocí HTML,PHP,CSS,MySQL,SEO... Na všem se dá domluvit a jelikož jsem student VŠ tak je to samozřejmě za rozumnou cenu...Takže pokud máte zájem, ozvěte se mi na některý z kontaktů. Samozřejmě se rád přiučím nové věci. Prosím místní "kritiky" aby se pozdrželi svých komentářů, hodnocení, výsměchů atd. Nejsem na to zvědavej!Normálním otázkám se nebráním, ale upřednostňuji kontakt po e-mailu či ICQ.

e-mail: r.salom@centrum.cz
web a reference: http://spider1209.wz.cz/omne.php

Těším se na spolupráci
Vladosik
Vytvor si aspon svoji vlastni stranku na portfolio... ( http://www.oswd.org/design/preview/id/3649 )
Romanticka
Prvni si udelej validni kod, kdyz ses tak na vysoke urovni v HTML :D
Railbot
Romanticka
že zrovna ty máš podobný pindy zapotřebí...
armin
2 411: nechte ho... at zboucha par veci a ma na pivicko :)

(2 = two / to, 4 = A, 1 = l ... 2 411 = To All [Pro Vsechny])
Dero
armin
Railbot
Romanticka

Zbytečné řeči si, prosím, nechte od cesty. V poslední době se především vy, víceméně pravidelní návštěvníci diskuse, chováte jako utržení ze řetězu. Nemyslete si, prosím, že se vás netýkají pravidla diskuse a případné postihy za jejich nedodržování.
Railbot
Bu bu bu. Já to myslel dobře. Polepšíme se, že pánové.
armin
Railbot: ano, slibuji ze se zdrzim svych abnormalnich komentaru s nulovym informacnim potencionalem, ktere vytvari informacni sum na zdejsim foru. Fakt to myslim vazne. Jen teda rad bych slysel od pana moderatora Dera - je myslis vhodne kdyz se clovek ktery se v dane problematice vubec neorientuje obrati na nekoho, a nevi ani co je to zac? Ja nechci zde nikoho urazet, co kdo umi neumi, ale myslim ze nektere prispevky jsou zde vysoce odvazne a spis bych rekl ze jako moderator bys je mel mazat automaticky a nevyhrozovat lidem co napisi k tomu svuj nazor. Ale je to fuk, ja uz zde nebudu nic komentovat.
habendorf
armin: Spider1209 napsal: Kdo by měl zájem může si u mě objednat kompletní web.

Zdá se ti na tom něco špatného? Proč by to proboha měl Dero rovnou mazat?

nevyhrozovat lidem co napisi k tomu svuj nazor

Takže za tvůj NÁZOR mám považovat toto:
2 411: nechte ho... at zboucha par veci a ma na pivicko :)

(2 = two / to, 4 = A, 1 = l ... 2 411 = To All [Pro Vsechny])

?
Spider1209
Takže jen pro informaci. CSS je kompletně validní, HTML je také validní až na ikonku ICQ a Toplistu...jejich zdrojové kódy jim upravovat nebudu! To co jsem napsal už nahoře:"Prosím místní "kritiky" aby se pozdrželi svých komentářů, hodnocení, výsměchů atd. Nejsem na to zvědavej!" Jsem myslel absolutně vážně! Kecat a buzerovat umí každej! Myslete si co chcete, ale už taky delší dobu pozoruji zde na fóru reakce většinou armina, Railbota a dalších. jejich příspěvky se povětšinou skládají z toho jak někoho pomlouvají, zesměšňujou, hledají veškeré chyby ATD! Vaše komentáře jsou absolutně o ničem, asi se hodně nudíte, to je váš problém! Jestli si myslíte, že jste nějaký hvězdy tak to se běžte radši někam zakopat, protože takový lidi bych střílel na potkání!Kdybych chtěl nějakou kritiku tak si o ní napíšu, ale určitě by to nebylo v sekci Práce a zakázky, ale někde úplně jinde!Přeberte si to trochu v hlavě než něco napíšete!Jak se říká: "žádnej učenej z nebe nespad" a pochybuju, že VY jste se narodili a už jste měli hned všechno najetý .. HTML,PHP,CSS atd...Jestli jo tak se omlouvám, ale nechápu co děláte ještě tady v ČR, jelikož takový geniální děti jako vy by tady neměli co dělat!!Je to můj názor a nikomu ho nevnucuju.Toť vše...
Plaváček
Spider1209

Pokud mohu posloužit malým doporučením, pak v sekci Práce a zakázky je pro jeho autora vhodné celé vlákno neprodleně zamknout. Toť taky vše.
Spider1209
Přemyšlel jsem o tom, ale doufal jsem, že již zmiňovaní členové se pozdrží svých komentářů. Bohužel jsem se zmýlil...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0