Autor Zpráva
tomas657
Profil *
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, či niekto nemá záujem o písanie článkov pre web www.webclanky.wz.cz. Malo by ísť o články o webdesigne, najmä o propagácii webu a optimalizácii. Neponúkam za to žiadnu finančnú odmenu, maximálne čo môžem ponúknuť je odkaz na vašu stránku.
Lexter
Profil
Já jsem asi fakt mrcha, ale pár rad bych poskytnout mohl.

O urovni webu jsem se přesvědčil například Touto recenzí. Opravdu síla, doporučuji přečíst a to zvláště celkové hodnocení webu.

Tedy ty rady:

1) Doporučoval bych zaplatit litřík na rok za slušný hosting. Ono nikomu znalému se nebudu chtít přispívat na něco, co je na freehostingu.
2) Stránky překopat. Ono nikomu znalému se nebudu chtít přispívat na něco, co je na takové úrovni.
3) Informační hodnota stránek je mizivá. Opět: Ono nikomu znalému se nebudu chtít přispívat na něco, co je na takové informační úrovni.

Vůbec tě nechci kritizovat, ber to spíše jako rady, čím by jsi mohl zvednout zájem o tvé stránky a případně nalákat "dobré autory". Takto se ti budou hlásit jen autoři, kteří budou jen rozšiřovat pochybná infa na tom webu.

Hodně štěstí a ať se ti s webem daří.
tomas657
Profil *
Čo by ste odporučili urobiť, aby sa kvalita článkov zlepšila?
Railbot
Profil
tomas657
Začít za ně platit. Je obecně známo, že motivace dělá své. Ale to ty nenabízíš. Tak se musíš smířit se šmejdem, co kdo napíše s prstem v nose zdarma.
tomas657
Profil *
Nepýtal som sa, čo mám ponúknuť za písanie článkov, ale pýtal som sa, čo by ste zlepšili na článkoch, ktoré tam už sú.
Jiřinec
Profil *
Čo by ste odporučili urobiť, aby sa kvalita článkov zlepšila?
Je všeobecně známo, že čím více člověk čte, tím lépe píše.

Doporučuji teda číst, číst, psát a číst. :-D
tomas657
Profil *
A čo sa tohto týka:

1) Doporučoval bych zaplatit litřík na rok za slušný hosting. ,

tak to vyriešiť neviem, keďže môj študentský rozpočet je veľmi malý a nemôžem si dovoliť platiť liter za hosting a k tomu ešte aj za doménu (hoci tá je občas zadarmo)
Lexter
Profil
Ano ano, tak si to vyděl 12. Vyjde ti asi 83 korun za měsíc. To je opravdu taková pálka? :)
Timy
Profil
tomas657
Nepýtal som sa, čo mám ponúknuť za písanie článkov, ale pýtal som sa, čo by ste zlepšili na článkoch, ktoré tam už sú.
Třeba tento článek: http://www.webclanky.wz.cz./clanky/nezaradene/google.html

"Na väčšinu webových stránok chodí najviac návštevníkov z vyhľadávača menom Google."
U nás (ČR) to neplatí, nevím, jak je to u vás na Slovensku.

"To sa dá najjednoduchšie docieliť tak, že stránku zaradíme do čo najväčšieho počtu internetových katalógov."
Kéž by to bylo tak jednoduché :-). Zařazení do určitých katalogů může pomoci, zařazení do bezvýznamných katalogů je prakticky k ničemu a je to spíš ztráta času.

Obecně mi v této kapitole chybí cokoliv o obsahu stránky, který je nejdůležitějším faktorem.

"Pagerank je číslo, pomocou ktorého google "organizuje" umiestnenie stránok vo svojom vyhľadávaní." & "Čím má stránka vyššie číslo, tým je vyššie vo vyhľadávaní."
Google neřadí podle Pageranku, ale podle relevantnosti k danému klíčovému slovu.
Vladosik
Profil
"Na väčšinu webových stránok chodí najviac návštevníkov z vyhľadávača menom Google."
U nás (ČR) to neplatí, nevím, jak je to u vás na Slovensku.

Na Slovensku je skutecne zdaleko nejpouzivanejsi Google, to je zname.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0