Autor Zpráva
my1tradnig
Profil *
Uvodné slovo: Napriek tomu ze sa do php nevyznam, prepokladam ze vyroba takehoto skriptu nieje lacna. Veľké financie však do tohto projektu vrazat nechcem (teda nemozem), ale prepokladam ze niekto si najde cas na jeho vyrobu a nieco tym aj ziska.

Ide o to ze vyrabam stranku, ktora je zalozena na velmi podobnom principe ako obchodovanie na burze. Cize uzivatelia mozu nakupovat a predavat... (kukuricu, kavu, obilie...). Ide vsak o trochu ini system, v ktorom by sa tocili omnoho mensie peniaze. T.z. Za dolar nakupim, dajme tomu 5 kamienkov (namiesto realneho obchodovania s kukuricou, kavou..) a ak cena tychto kamienkov vyrastie na 1,5 US tak ich predam so ziskom.


K veci..
Potrebujem vyrobit script, pomocou ktoreho sa bude moct navstevnik zaregistrovat a prihlasit sa na svoj virtualny ucet.
Na svojom ucte bude mat zobrazenu aktualnu cenu kamienkov.
Bude ich moct kupit - predat
Pri kupe - predaji sa cena ovplivni smerom nahor - nadol (zalezi na pocte kupenych - predanych kamienkov)
Bude moct doplnat svoj ucet cez elektronicku penazenku (e-gold alebo Moneybookers)

To je zhrnuta predstava o tom, ako by mal tento system vyzerat a fungovat. Za kazdy nakup a predaj by som si uctoval poplatok, cca 0,05 US. A teda by bol aj pre mna profitabilny.
Mal som vycelenenych 2000 sk na tento projektik, ale kedze som uz zabezpecil domenu a hosting, ostala tisicka na vyrobu :) . No.. kto by mal zaujem moze sa ozvat. Pravdaze, pri tis. by som neostal.. ak by bol tento system profitujuci, 50% z mojich ziskov by som daval tvorcovi skriptu po dobu 12 mesiacov, alebo ak by sme sa dohodli, tak po dosiahnuti urcitej sumy. Verim vsak ze tento system by mohol fungovat, napriek tomu ze nejde o velke peniaze.

Dakujem za pozornost
Martin - otazky a pripomienky privitam na info@my1trading.com
DavesMan
Profil
Abysme to upřesnili, ty máš tedy na mysli naprogramování celého systému, že? Titulek je tudíž trochu zavádějící (leda by to nějaký masochista opravdu narval do jediného skriptu).
my1trading
Profil *
Noo... mozno mas pravdu. Ja som to pisal ako laik, cize prepacte za tuto chybu. Ide naozaj vlastne o cely system. Nechcem to nijak zlozite.. v jednoduchosti je sila ako sa vravi.. cize aby to len fungovalo. Vdaka za upozornenie.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0