« 1 2 3 4 »
Autor Zpráva
Esnation.eu
Profil *
Dobrý den:

Zakládám tento topic, protož organizace esnation.eu schání webdesign v rámci sponsoringu.
Co můžeme nabídnout:

- Reklamu na již zmíněných stránkách www.esnation.eu (vysoce navštěvované stránky -+ 300 unikátních návštěv deně)
- Logo vašeho studia nebo vaší organizace na tričkách (domluva)
(Jelikož se chceme účastnit soutěže jakou je INVEX 2007 v CS 1.6 kde hrají top 13 klany v ČR tak je tato reklama účelná.)
- Reklamu v tzv. nickname ve hře

Kdo jsme:

Jsme team esnation, který se věnuje progamingu v nejprestižnějších českých ligách.
- Oficiální ČMSP klasifikace
- Výsledky CS 1.6 KLANU
- Tato organizace by se měla rozvíjet o další herní sekce které by měli hrát také na české špičce.

Kontakt:

ICQ: 8-689-237 (zde je možné získat informace, kontakt na vedení atd)
Děkuji, naschledanou
killer
Profil
Možná jsem jediný, ale nepochopil jsem co vlastně chcete a ICQ není v moc dobrém stavu ;-)
Esnation.eu
Profil *
schání webdesign v rámci sponsoringu.
ICQ JE V DOBRÉM STAVU (7 mistne icq ) prosím neuvědomnělí ať se nevyjadřují děkuji.
Pipal
Profil *
schání, deně, sekce měli hrát, naschledanou, neuvědomnělí

Důležité je, že jste se uvědoměle vyjádřili vy... ;-)
Keilew
Profil
By mě tak zajímalo, k čemu taková organizace je a kolik podnikatelů se podívá na její web, aby posléze kliknul na mou reklamu a objednal si u mne design... Děcka under 13 mi moc kšeftů nepřinesou...
Typografie: píše se "denně" a "nashledanou" + pár překlepů. Působí to věrohodně?
kimono
Profil *
Lamy co nerozuměj CS ať se radsi nevyjadřujou
kimono
Profil *
tim myslim že když nevíte jak to chodí
Gekon
Profil
kimono
Tak proč se vyjadřuješ?
Railbot
Profil
kimono
To by mě zajímalo, co je na CS tak intelektuálně náročného na porozumění :)) Takových dětí je, které hrají CS a chtějí někde prorazit a myslí si jaké budou celebrity, když najdou nějakého blázna, který do takových výrostků bude cpát peníze a sponzorovat jim jejich kynutí u takové prostoduché hry.
Keilew
Profil
Co je to CS? Photoshop CS?
Railbot
Profil
Keilew
Counter-Strike
Keilew
Profil
Ach tak. Koukám, že se Wiki zahlcuje kravinama :-/
Petr Tichý
Profil
"Ach tak. Koukám, že se Wiki zahlcuje kravinama :-/"
Blbost. Je to encyklopedie. Promiňte za off topic.
Keilew
Profil
Petr Tichý
Souhlas, ale některé její části se rozrůstaj mnohem víc, až je tam kdejakej prd a jiné čekají na verifikaci nepřiměřeně dlouho. Nedávno jsem tam něco hledal o západoslovanských jazycích a docela chabé...
Esnation.eu
Profil *
bavíte se o counter-striku jako zabava, nebo jako progaming?
under 13 mi moc kšeftů nepřinesou...
- jak víš komu je 13? nikomu v teamu neni pod 17....
By mě tak zajímalo, k čemu taková organizace je a kolik podnikatelů se podívá na její web
- divá se na ty stránky určitý okruh lidí...myslím že v tomto okruhů dokáže tato reklama vydělat více peněz než reklama na nějaké firemní stránce...

To by mě zajímalo, co je na CS tak intelektuálně náročného na porozumění :)) Takových dětí je, které hrají CS a chtějí někde prorazit a myslí si jaké budou celebrity, když najdou nějakého blázna, který do takových výrostků bude cpát peníze a sponzorovat jim jejich kynutí u takové prostoduché hry.
- jedná se o team který už něco dokázal...

...Je mi z toho k pláči když si čtu vaše projevy...
Petr Tichý
Profil
Keilew
Tak ještě jeden off topic. Já s tebou ale ani z daleka nesouhlasím. To co si řekl je blbost, neboť je to encyklopedie. Měla by pojmout všechno vědění (což je dnes již samozřejmě blbost).

// Já také, ne. The end.
Keilew
Profil
...něco dokázal
:-)) Vysedávat u PC a hrát hry. IMHO záslužné:-)

jak víš komu je 13?
Původně jsem si myslel, že to hrajou děcka, tak to rozšiřuju na děcka a závisláky.

divá se na ty stránky určitý okruh lidí
Stejní zoufalci jako ti výše. Proč by je měla reklama na web design zajímat? Aby si objednali stránky pro svůj nový klan (vidíte, jak bravůrně používám tato "nová" slova)? Daj mi za něj 10 litrů? Pro mne je mnohem lepší mít na webu, kterej zákazník zaplatí, dole odkaz na autora. Je to přecíž jen jiná liga...
Keilew
Profil
Petr Tichý

Petře, já se nechci hádat. Pravda, "prd" je taky encyklopedická znalost, ale trochu jsem se pozastavil nad tím, že některá témata jsou tak trochu v nerovnováze. To je jako si jít koupit nějakou obecnou encyklopedii do knihkupectví a pak zjistit, že 3/4 je botanika a že o druhý sv.v. je tam jeden odstavec. Ale jinak Wiki je skvělý počin, o tom žádná. Jen ta vyváženost mi leži v žaludku. Sorry.

Edited:
Railbot

ty ale doufám nejseš progejmr? :-) To "d" na konec tak láká...:-))
Railbot
Profil
Keilew
J8 Counter-Strike hraju sem tam rekreačně a nejsem děcko ani závislák, to jsem na jiné hře, hmhaha :)) Ale jinak dobrý. Sedět u kompu a hrát hry opravdu není záslužné, ale jako relax vynikající. Bohužel času je málo, bez práce nejsou koláče.
Esnation.eu
Profil *
Ach... nechápete...kolektivní hry jako counter-strike nemůžete brát jako hru (kdo to prostě neuvidí nebo tak neco nepochopí)

- jde o sehranost teamu
- myšlení u hry
- vymýšlení nových taktik
- jste v určitém kolektivu, s kterým se setkáváte na určitých turnajích osobně atd. (mezihernové turnaje...)
- přes progaming se lze také dostat do ciziny (china, francie, německo, polsko)
- je to jako každý jiný druh kolektivního sportu (fotbal, hokej, paintball,...)

"CO KDYBYCH ŘEKL ŽE NECHCI SKONČIT JAKO VY VYPÁLENÝ OČI OD TERMINÁLOVÝCH KONZOLÍ, BRÝLE JAK POPELNÍKY, MANČESTROVANÉ KALHOTY, KÁROVANÁ KOŠILE, MASTNÉ VLASY, ŽÁDNÉ ZÁBAVNÉ CHVÍLE V ŽIVOTĚ" :D berte to s nadhledem...

- ve světe (usa, švédsko, ...) se v tomto točí velké peníze a hráči to mají jako svoji práci (plat, pracovní doba...)
- za několik let to příd i do ČR. (začínají to financovat silní sponsoři...)
Gekon
Profil
Tak až na vypálené oči, mastné vlasy a absenci zábavných chvílí to už docela splňuju.
Vladosik
Profil
Tato diskuze se mi zda zbytecna a kazdopadne se mi nelibi navazeni do hracu CS. Myslim ze CS hral snad kazdy nebo ho alespon zna.
A je pravda, ze opravdu kvalitni klany si vydelavaji vic, nez vetsina z nas webdesigneru na tomto foru. Obecne povazuji reklamu u kvalitniho klanu za jednu z nejlepsich. Turnaje, ucast v zahranici...
Hraci CS jsou obrovska komunita ktere sponzuruji svetove firmy jako Intel, AMD, ATI, nVidia a dalsi a je zbytecne se do nich navazet. Kazdy ma svuj praci, ja koukam hodiny do monitoru a programuji, oni nekolik hodin denne trenuji hry a pak treba na turnaji v Cine vyhraji deseti az statisicove castky.
Lexter
Profil
CO KDYBYCH ŘEKL ŽE NECHCI SKONČIT JAKO VY VYPÁLENÝ OČI OD TERMINÁLOVÝCH KONZOLÍ, BRÝLE JAK POPELNÍKY, MANČESTROVANÉ KALHOTY, KÁROVANÁ KOŠILE, MASTNÉ VLASY, ŽÁDNÉ ZÁBAVNÉ CHVÍLE V ŽIVOTĚ

Kdyby to bylo jen u her :D. Jednou jsem znal kluka, co kbvůli tomu musel do léčebny, protože se nehnul od PC. Močil do láhve vedle židle. :D
Keilew
Profil
My s klukama máme taky jednu kolektivní hru. To se takhle vyvalíme někde u rybníka, lahváče nasázíme do vody a sebe do stínu.
- sehranost máme skvělou. Jarda podává lahváče, Franta votevírá a já piju. Prázdný flašky vozí Pepa do zelenýho kontejnéru. Týmová práce:-)
- myšlení - jo tam to my vymyslíme takový věci, o kterejch se ti ani nezdálo:-)
- nový taktiky - tuhle Pepa vymyslel novou taktiku jak na babu, co byla ve vodě... no dostal po držce od jejího starýho, ale taktika to byla nová.
- kolektiv jsme dobrej. A když nestačí, tak jsou tam ještě kačeny, komáři...
- do ciziny se jít válet k vodě, to taky zvládnem, bohužel se nenašel žádnej blbec, který by tuto naši činnost sponzoroval...
- sport je od slova sport, což znamená sport. Ne povalování. To bych moh říct, že Tetris je taky sport?
Keilew
Profil
Když tu čtu Vladosika, tak se mlátím do hlavy, že jsem tuhle nezůstal u NHL, v 98:-) To jsem byl fakt dobrej. Vyhrál jsem Stanley Cup v nejtěžším módu. Dneska by ze mě byl pracháč, ne pitomej nedouk... Založil bych gang... kámoš byl taky dobrej, i když jsme se občas porvali přímo, ne na počítači...
Ale to s tou lahví je hodně trefný. Prostě je to závislost, nic jinýho;-)
Gekon
Profil
Keilew
Dostals mě:)

Polemizovat o rozdílech mezi e-sporty a fyzickým pohybem je jako zkoumat a řešit nesmrtelnost brouka.
Keilew
Profil
Lexter
on myslel ale Tebe:-))

Pojďte si taky založit ten klan. Uděláme tomu mega propagandu, traffic bude 1000 za hodinu. Bude se jmenovat Povaleči a náplň života bude nic nedělat. Třeba se pak najde i sponzor:-)

Gekon
Takže já byl vlastně E-HOKEJISTA! Sice bych na ledě dostal hnedka po čuni nejdřív od ledu a pak od hráčů, ale jsem tedy e-sportovec. Díky, to mi zvedlo sebevědomí. Jdu si stáhnout z P2P NHL98...snad ho ještě někdo má, já jiný neumím:-)
Gekon
Profil
Keilew
98čku mám originál:)
Keilew
Profil
Gekon

:-)) Myslíš, že bych to rozeběh v XP nebo Vistách?:-)
Madenio
Profil
Dobra referencia = sponzorsky design pre herny klan? ultrarofl
« 1 2 3 4 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0