« 1 2 3 4 »
Autor Zpráva
Gekon
Profil
Keilew
Na Vista mi to neběhalo, na XP taky ne... Koupil jsem si to asi před rokem v Levných knihách za 49 Kč:))
Keilew
Profil
Gekon
Výbornej kauf, ale na co to teda máš?:-))
Railbot
Profil
Esnation.eu
Ale prosím tě. Počítačové hry nikdy sport nebyly a ani nebudou. Sport je o něčem jiném než kynout u počtače. A u CS a myslet? Fajn, taktika typu Pepa poběží na A, Franta na B, Tonda zakempí támhle u dveří a Standa to bude jistit awpčkem z dálky, to přeci není žádné umění. Beztak jde jen o haluzácké headshoty. Ve světě to letí, ale tohle není svět. Tady na podobné kraviny nejsou peníze velké peníze jako jinde, nikdo finance do nějakých uhrovitých teenagerů cpát nebude, protože se to nikomu nevyplatí.
Někdo se do ciziny dostane, ale kdo? Klanů jsoi stovky, kvalitních hráčů, co se umí prodat minimum.
Gekon
Profil
Keilew
Jak jsem měl vědět, že to nepoběží? :)
Vladosik
Profil
Nerikam ze CS je sport, ale toci se v tom velke penize a to nikdo poprit nemuze... Vzdyt jsem obdivoval mistry ve svem oboru a stejna tak obdivuju kvalitni hrace her, kteri prijdou na turnaj a za par hodin si vydelaji tisice dolaru... V Cechach na mensim turnaji treba novy mobilni telefon, mensi obnos atd... Prekvapuje me, jakou negativni a posmesnou reakce tento topic vyvolal. Prijde mi to, jako kdyz se zde bavi rodice a ucitele, jak si hrali oni, kdyz byli mladi a jak ty hry skodi a uci deti zabijet...
Aleš Janda
Profil
Dělat webové stránce klanu se mi opravdu nezdá dobrá reference. Abych byl upřímný, kdybych něco takového dělal, spíš bych se za to styděl. Ty tzv. "klany" totiž mají velice špatnou pověst, viz třeba tato diskuse. Je to jednak tím, že to co dělají je absolutně k ničemu, a jednak tím, že nesutečně otravují - neustále posílají maily na všechny strany se žádostí o sponzoring, typicky neadresné, s mnoha pravopisnými chybami (viz i zakladatel tohoto vlákna), navíc jsou často dost neomalení.

Každý, koho znám, včetně mě, na tyto maily buď nereaguje, nebo je "slušně odmítne" (rozuměj pošle někam). Znám několik lidí, co mají pro tento případ už předem napsaný text a jen to odešlou.

Takže když mají klany tak hroznou pověst, určitě bych se nechlubil tím, že jsem jim dělal stránky. A kdybych přece jen dělal, nechal bych si to velice dobře zaplatit.

Ohledně té užitečnosti hraní: připadá mi to, jako když třeba někdo hraje fotbal. Pokud školák začne hrát fotbal, je blbost si myslet, že jednou bude špičkový fotbalista (i když si to on sám často myslí). Těch špičkových je jen opravdu pár. Čili něco jako hrát fotbal nebo počítačové hry je z praktického hlediska zcela k ničemu. Jenže u fotbalu si člověk pěkně zaběhá, je na čerstvém vzduchu, posiluje nohy. To k něčemu je. U počítače člověk akorát trénuje bystrost, ale jinak naprosto strádá.

A ti, co se dostanou opravdu na špičkovou úroveň? Ano, berou hromadu prachů, ale
a) ve 30 jdou do důchodu
b) protože nic neumí než hrát fotbal nebo počítačové hry, jsou pro normální zaměstnání zcela k ničemu

A špičkoví počítačoví hráči? Kteří tomu dávají opravdu všechno?
To jsou takové ty vyklepané trosky, které vidí svět jen skrz svou hru. V reálu prakticky neexistují, pro běžný svět odepsaní. Za kamarády mají někoho typu "Zerro3", "Dark_Angel" a "NightKiller", o nichž ale ve skutečnosti nic neví. Nicméně umí tu hru hrát ze všech nejlépe, v tom jsou fakt dobří.

A takové by snad někdo měl sponzorovat?

Abych to shrnul: Klany nebrat, nebrat, nevýnosné, špatná reference, k ničemu.
Michalek
Profil
Asi se místo hraní CSka začnu každý druhý den ožírat v hospodě, cestou domů "zbleju" půlku města, cestu si zkrátím přes pár aut a dám si travku, občas míchanou s LSD. Páč to se obecně toleruje.
Moji kamarádi, jako Pepa, Franta a Honza se mi určitě v životě budou hodit, vyholený svalnatý klucí.

Extrém jako extrém.
Aleš Janda
Profil
Michalek:
Něco jiného je neškodné rekreační hraní hry na odreagování po práci a něco jiného je "pařit" celé dny v kuse. Jinak ano, extrém jako extrém..
Esnation.eu
Profil *
Ale vy teď mluvíte o dětech, které si zahrajou jednou hru po tydnu slozi klan a chtějí webové stránky "tyto radoby děti kazí pověst" ... jinak máte na to svůj nazor neberu vám ho...nebudu se s nikým hádat, nikoho premlouvat
Keilew
Profil
Michalek

A co kdybys čet knížky, vzdělával se, abys byl v osmnácti tak dobrej jako Dero? Všechna čest! Ten asi nestrávil půl základky a celou střední přikovanej k hrám.
Petr Tichý
Profil
Keilew
<ot>
Nikdo nedohoní...
</ot>
Michalek
Profil
Keilew
Já CS nehraju; to bylo jen přirovnání. A 18 už nikdy nestihnu... :)
Keilew
Profil
No v mejch 18 CSS snad ani neexistovalo:-) Jako přirovnání to nebylo dobré, protože se to obecně netoleruje, ba naopak.
Railbot
Profil
A co kdybys čet knížky, vzdělával se, abys byl v osmnácti tak dobrej jako Dero?
Tak by zase třeba nevěděl, co je ženská, no. Když někdo celý den leží v knížkách a nimrá se v CSS, tak to mi taky nepřijde jako to pravé ořechové jak strávit mládí. Pracovat se bude až do smrti, není kam spěchat.
Madenio
Profil
Ales Janda

Mas uplnu pravdu, pamatam si ked som spolupracoval s jednym hostingom, tak tam chodievalo takychto mailov denne niekolko a tiez sa posielal uz predpripraveny mail, ze sponzoring sa dava len zaujimavym edukacnym a vyvojovym projektom.

Len pre porovnanie (mierne OT):

- ked by ste miesto kazdodenneho gamingu do noci venovali cas studiu napriklad tvorby webu, alebo cohokolvek ineho zmysluplneho, mohli by ste v 18tich rokoch uz zacat zarabat peniaze. Takto vas akurat zaradia na zoznam na urade prace.
Lexter
Profil
Aleš Janda

Pochybuji, že vůbec nějakého profihráče znáš. Kdyby jsi znal, nemlel by jsi takový ptákoviny. Fakt si myslíte, že z hráčů jsou vyklepané trosky? Pche, jsou to kluci jako každý jiní. Vy se vrtáte ve webu, oni ve hrách. Všechno je to na jedno brdo. Když nedokážete pochopit přínos her pro ně, je to váš boj.
Madenio
Profil
Lexter

Pozri sa na to skor z pohladu buducnosti. ;)
Lexter
Profil
Madenio

Z vás zase budou trosky, kterým budou před očima běhat {}, <, atd.. Až mě někdo z vás přesvědčí, že nějakého hráče zná, tak vám ustoupím, ale já sám jich pár znám.
Aleš Janda
Profil
Lexter: Osobně žádného "profesionálního" pařana bohužel/naštěstí neznám, ale dost jsem o tom četl. Zkus to taky ;-)
Ale nečti na vyloženě herních magazínech, tam když napíšou "hráč je v dobré kondici", znamená to, že zrovna nemlátí hlavou o zeď. Tam totiž nemají zájem na tom, aby někdo hodnotil stav hráče nebo dopad na jeho psychiku.

Kromě toho počátky toho chování už vidím u některých lidí ze svého okolí, kteří jsou jen příležitostní hráči. A co se týče oné budoucnosti, tak to jsou opravdu lidé naprosto k ničemu.
Lexter
Profil
Aleš Janda

No, že bych byl zabořenej v herních magazínech, to se zrovna říct nedá. Občas, když mě kamarádka přemluví se připojím na server vietcongu nebo si zapnu nějakou flashovou pecku pro pobavení.

Osobně žádného "profesionálního" pařana bohužel/naštěstí neznám,

Já jo a to i 25-letého, má ženu a brzo mu opřijde na svět miminko. Slušně si vydělává. Takže když o nich nic nevíš, laskavě je nesuď.
Madenio
Profil
Skutocna pycha sa pochvalit, ze moj manzel je profesionalny hrac pocitacovych hier :))
Lexter
Profil
Madenio

To máš to samé, jako když můžeš říct, že tvůj fotřík je profi webdesigner. Co je v tom za rozdíl. Podívejte se na herní trh ve světě. Jde nahoru. Stejně jako tvorba stránek.
Lexter
Profil
Soudíte podle několika 13-ti letých hošanů přilepených ke kompu. Když jsou vaše obzory tak omezené a o dané problematice víte kulový, tak nevím proč tady tak debatujete. To je vidět, jací jste webdesigneři. Měli by jste se starat o svou vlastní práci a jinou práci, kterou nechápete, zase přenechat jiným. Já jdu makat páni slaboduší.
Aleš Janda
Profil
Madenio, Lexter: Přesně, zajímalo by mě, zajímalo by mě, jak ta žena může obdivovat někoho, kdo neumí nic jiného než hrát hry a ještě si od něj nechá udělat dítě.. Chudák.

Lexter: A jak se na to dívají jeho rodiče? Jsou pyšní na svého šikovného synka?

A co tedy plánuje ten tvůj kamarád za budoucnost? Co bude dělat za 10 nebo 20 let? Bude stále hrát? Nebo bude dělat něco jiného?

Zkus se zamyslet nad tím, jaký je rozdíl mezi profesionálním hráčem a gamblerem. V podstatě jen v tom, že gambler dokáže za krátký čas utratit spoustu peněz. Ale jinak dříve či později dopadne stejně - troska. Takové ty příběhy jako "přestal jsem chodit do práce, protože mě to zdržovalo od hraní" nebo "byl jsem na rande se svojí milovanou holkou. Najednou jsem v dáli viděl blikat světlo semaforu na přejezdu. I když jsem věděl, že je to jen semafor, celý večer už jsem myslel jen na to, až budu zase hrát"...

Neprojevuje se to u tvého kamaráda? A jak dlouho bude ještě tvůj kamarád?

Zdá se mi, že to záměrně bagatelizuješ nebo ty problémy ještě nejsou tak veliké. Napiš do tohohle vlákna za rok nebo za dva.
Lexter
Profil
Aleš Janda

Co já vím, může třeba montovak ledničky nebo se vrtat v autech (vyučen). Proč by někdy neměl být mým kamarádem? Je vidět, že moc přátel nemáš, když nechápeš jejich práci či zábavu. To už je ovšem tvůj problém.

Proč by se to projevovalo u mého kamaráda? Je hráč a hraje, protože je to jeho práce. Baví ho a to a umí to dobře. Jestli ty si potřebuješ touhle diskusí kompenzovat svoji práci, nevím.

Vy si přečtete dva tři příběhy opravdových závisláků a hned vyvozujete názory, které jsou stejně v globálním měřítku postavené na hlavu.

Byly jste někdy na opravu velkém klanwaru? Těžko, kdyby jste viděli, jak to tam chodí, asi by jste zmlkli. Je tam hodně kluků, kteří budou hrát jen asi rok dva a pak se zase vrhnou na něco jiného. Pak je tam pár lidí, které to prostě nepustí a věnují se tomu naplno. Berte svět trochu více zeširoka než jen přes VAŠE barevná sklíčka.
Aleš Janda
Profil
Lexter:
Samozřejmě, ne všichni jsou závisláci. Ale kdo závislák není, tak ty hry zas tak moc nehraje. Tudíž je ani neumí a tudíž nevydělává velké prachy.

Co já vím, může třeba montovak ledničky nebo se vrtat v autech (vyučen).
Ty asi nechápeš to podstatné, proč tím dost lidí pohrdá. Protože takové zaměstnání je k ničemu. Pokud je někdo pokladní nebo zedník, dělá práci, která k něčemu a někdo ji dělat musí. Webdesignéra taky někdo dělat musí. Ale nějaký hráč nikomu nepomůže.

To je jako kdybych každý den chodil ven, tam mlátil hlavou do stromů a u toho křičel jako orangutan a lidi by mi házeli peníze, jaké to je pěkné divadlo. Užitečnost tohoto konání by byla podobná.

Vy si přečtete dva tříi příběhy opravdových závisláků hned vyvozujete názory, které jsou stejně v globálním měřítku postavené na hlavu.
Těch příběhů znám mnohem víc :-) Ale ty znáš jen jednoho člověka a taky z toho hned vyvozuješ nějaké závěry.

Byly jste někdy na opravu velkém klanwaru? Těžko, kdyby jste viděli, jak to tam chodí, asi by jste zmlkli.
Viděls někdy feťáka, který si zrovna píchá svoji drogu? Takový člověk je úplně v pohodě, veselý, milý, žádný problém :-)

Je tam hodně kluků, kteří budou hrát jen asi rok dva a pak se zase vrhnou na něco jiného.
Ano, ti to ale také moc daleko zřejmě nedotáhnou.

Pak je tam pár lidí, které to prostě nepustí a věnují se tomu naplno.
A o těch právě mluvím :-)
Lexter
Profil
Aleš Janda

Ty asi nechápeš to podstatné, proč tím dost lidí pohrdá. Protože takové zaměstnání je k ničemu. Pokud je někdo pokladní nebo zedník, dělá práci, která k něčemu a někdo ji dělat musí. Webdesignéra taky někdo dělat musí. Ale nějaký hráč nikomu nepomůže.
Řekni to jim. nemyslím si to. Divadlo také pomáhá, jak ještě řeknu níže, je to show.

Těch příběhů znám mnohem víc :-) Ale ty znáš jen jednoho člověka a taky z toho hned vyvozuješ nějaké závěry.
Když myslíš, ale já si o tom nemusím čítat v magazínech, ale vypráví se mi. Ahráčí znám víc, jinak bych tady o tom s tebou neplkal.

To je jako kdybych každý den chodil ven, tam mlátil hlavou do stromů a u toho křičel jako orangutan a lidi by mi házeli peníze, jaké to je pěkné divadlo. Užitečnost tohoto konání by byla podobná.
Takže divadlo, muzikály, to je podle tebe taky k ničemu. Hezké. Dyť je to také ta samá show.

Ano, ti to ale také moc daleko zřejmě nedotáhnou.
Aspoň se zabaví a dělají něco, co je baví.

A o těch právě mluvím :-)

By mě vůbec zajímalo, proč si myslíte, že se hráči oslovují v jednom kuse jen nicky. Dle mých zkušeností je to Petr, Štěpán aj.
Lexter
Profil
Viděls někdy feťáka, který si zrovna píchá svoji drogu? Takový člověk je úplně v pohodě, veselý, milý, žádný problém :-)

Osobně jsem jich na praxi pár znal a proto vím, jak je toto přirovnání ubohé a směšné.
Madenio
Profil
Flejm :))

Skutocne nepochopim ako moze niekto povazovat "profesionalne" (profesionalne = vysoko odborne = viem vysoko odborne aimovat v CS ? usmevne) hranie hier za seriozne zamestnanie ci dokonca sa tym chvalit a povazovat to za prestizne.

Takato zalezitost ma len kratkodobu buducnost, kym nepride nova vlna gamerov zdatnejsich a lepsich a sucasna vlna "profesionalov" pojde do stareho zeleza a mozu opravovat chladnicky ako sam hovoris, t.j. vykonavat podradne zamestnanie a byt tercom uskrnov a posmeskov verejnosti. Lenze keby 10 rokov nesedel pri hrach, ale venoval by sa serioznej kariere a niekam by narastol - mohol niekde byt, mohol mat cash-flow, mohol mat poziciu, vlastnu firmu, alebo cokolvek ine, co pridava na spolocenskej hodnote ci prestizi.
A takto ma len pozlateny joystick z nejakej trapnej sutaze v hangari na invexe, ktory zachvilu zapadne prachom.
Lexter
Profil
pojde do stareho zeleza a mozu opravovat chladnicky ako sam hovoris, t.j. vykonavat podradne zamestnanie

ty jsi ale .... ;) Takže takové zaměstnání je podřadné? Podřadný je tvůůj způsob uvažování. I jen člověk s prodlouženou míchou by chápal, že jsem to uvedl pouze jako příklad.

A takto ma len pozlateny joystick z nejakej trapnej sutaze v hangari na invexe, ktory zachvilu zapadne prachom.

Připadne mi to jako Oskar. Vyhrál jsi ho, fajn, dva tři dny se o tobě mluví a pak stejně nikdo neví, za co ho máš. Ale tebe hřeje ten blažený pocit.
« 1 2 3 4 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0