Autor Zpráva
Zasobovani
Profil *
Máte zajímavý nápad, provozujete zajímavý web, chcete prodat fungující projekt? Spojte se s námi. Odkoupíme celé weby nebo jen podíl v projektu, můžeme pomoci s financováním rozvoje i s reklamní podporou. Provozujeme servery www.stesti.cz (osudová seznamka), www.EVA.cz (on-line shop elektro), www.Pravidla.cz (pravidla českého pravopisu) a spoustu dalších. Dodáváme zboží supermarketům i internetovým obchodům v celé ČR. Naše společnost má více než 15 letou historii, vždy držíme slovo a hrajeme fér.
kontakt: nova.zakazka@seznam.cz
Dakart
Profil *
Dobrý den. Psal jsem Vám na e-mail a již dva dny bez odezvy. Nevím, zda jsem příliš netrpělivý nebo je prostě předem dané, že mi ani neodpovíte. Nicméně očekávám a věřím, že společnost s tak dlouhou historií, která drží slovo a hraje fér, odpovídá na všechny zaslané nabídky. Ať už pozitivně nebo negativně. Pokud jen selhalo e-mailové spojení, prosím o zaslání odpovědi znovu. Děkuji.
Karlík
Profil *
Nebo tak seriozní společnost schrábne tvůj nápad a vykašle se na tebe pokud to bude zajímavé.
irgo
Profil *
no že by provozovatel tolika serveru použival email na seznam.cz ?? ;-) nevěřil bych mu
adis
Profil *
Dakart > čekám přes týden a žádná odpověď, ale naštěstí jsem tam neposlal žádné info už kvůli té emailové adrese! Myslím si, že jen někdo zneužil jejich jméno k tomu, aby mu někdo zaslal třeba dobrý nápad na net projekt.. takže opatrně.
Zasobovani
Profil *
Nabídka již není aktuální.
Navíc není v našich silách odpovídat stovkám nadšenců, kteří nic neprovozují, nic jim nefunguje.. jen mají nápad typu "co zkusit udělat nový vyhledávač" nebo "udělejte nový videochat, stačí mi 10% za tip" Nabídka byla určena těm, co nemají zapotřebí něco tajit. Nyní již není aktuální! Zásobování a.s.
Dakart
Profil *
Tak to vidíte. Nakonec jsem docela rád, že jste mi neodpověděli. S takto jednající společností bych opravdu spolupracovat nechtěl. Moje nabídka byla naprosto korektní a kompletní, včetně odkazu na plně funkční projekt. Ale možná dobře, že zůstala bez odezvy, pokud takto jednáte se svými partnery, pak vůbec nechápu, že mají zájem spolupracovat. Asi jsou pro ně dostatečně lákavé ty vaše sliby neomezené finanční podpory. O Vaší štědrosti se dá ovšem pouze spekulovat........
kuře
Profil *
No jo no podvodníci.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0