Autor Zpráva
EXD
Profil *
SPĚCHÁ !!!!!!!

Hledám pro spolupráci na CMS dobrého programátora PHP (nutnost dobré znalosti OOP).
Projekt propracováného a uživatelsky přívětivého CMS je připraven po stránce ideové, aplikační logiky, vnitřní i datové architektury.
Jde o jeho zprogramování. Zadání může být buď v přesné definici funkčnosti nebo i na úrovni popisu tříd a jejich funkcí a parametrů.
Důležitou částí je i skriptování na straně klienta.
XHTML šablony pro administrační rozhraní i výstupní šablony budou dodány.

Projekt je rozsáhlý, propracovaný a celkem ambiciózní, s velkým důrazem na kvalitu a systematičnost programového řešení a vysokou úroveň uživatelského rozhraní. Jistě je to výzva.

Mám již zkušenosti z 2 verzí vlastního RS, ale teď již nemám kapacity ani rutinní znalosti (delší dobu neprogramuji dost intenzivně, aby bylo pro mne psaní kódu rutinou). Proto hledám někoho na poměrně intenzivní spolupráci. Jsem si samozřejmě dobře vědom hodnoty této práce, nebojte se!

Pro úvod a během projektu upřednostňuji několi osobních jednání (v zásadních bodech projektu), sháním tedy někoho z Moravy či Východních Čech. Sídlím v Šumperku, ale pravidelně jezdím i do Olomouce a do Brna.

Po prvním kontaktu pošlu orientační zadání, podrobnější zadání později.
Vaše nabídky s popisem znalostí a zkušeností (like prof. CV), případně referencemi, prosím směřujte na mail: info@exactdesign.cz

Předem děkuji za rychlou reakci.
EXD
Profil *
Pardon, ještě jsem se zapomněl podepsat.

Pavel Jílek, EXACTDESIGN

Těším se na případnou spolupráci a hlavně kvalitní a vysoce funkční produkt.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: