« 1 2
Autor Zpráva
souki
Profil
armin
Myslím si, že je to tady zase tolik OT aby se mazalo. Vesměs jde o dobře míněné rady.

Smolík
Myslím, že tohle upřesnění je už daleko přístupnější. V téhle cenové relaci asi nemůžete čekat perfektně zpracovanou dokumentaci, ale spíš "nakopávací příručku", kde bude stručně popsáno co má kde případný programátor nástupce upravit a jak zhruba celý systém funguje.

Dát celý projekt dvoum programátorům by bylo asi naivní. Jak už jsem psal výše, chce to ustálený a sehraný tým, který má něco v podobném rozsahu již za sebou. Osobně bych zakázku brali jako investici, kdy mám prakticky zaručen další příjem ve formě nějaké dohody o další správě systému nebo úpravách.
kuře
Profil *
Dovolte abych se zasmál, mam snad platit firmě jejich software, který používají a další věci? To je snad samozřejmostí, že firma tyto výrobní nástroje má, bez toho nemůže fungovat, nebo jim snad mam platit ještě ubytování a stravu?

Ano máte. A ptáte se proč? Každá firma do svých služeb zahrnuje cenu nákladů. A náklady firmy jsou právě i ten software. Samozřejmě, že neplatít celou částku, ale její nepatrnou část, ale ta část tam je.

To jako, že pokud bychom zdrojové kódy nechtěli, tak by firma nemusela dělat nový framework?
Ano nemusela, protože už nějaký má a nebo používa nějaký jiný dostupný. Teď se musím zasmát já, pokud mi tu tvrdíte, že framework je otázka pro firmu čas několik měsíců. To máte mylné informace. Teď tu básníte o tom jak zájemce může použít jiný framework. A proč teda píšete v poptávce, "ale požadujeme naprogramovat vše od základu přesně podle našich podkladů," ??? Když vidím jak tu stále upravujete poptávku, tak si dokážu představit ty Vaše detailní podklady. Si myslím, že tak velký projekt bez vlastní analýzy se rovná sebevražde a lituju lidi, co by do toho za takových podmínek šli.

Pokud dodáte grafiku tak to mělo být někde uvedeno že ano?

A také byste mohl uvést jaké technologie preferujete. PHP, ASP.NET, JAVA?
Pavel88
Profil *
Dobrý den,
rád bych Vám zaslal individuální nabídku prosím napište mi zde na Vás kontakt.
s pozdravem Pavel
MacInek
Profil
Mělo by to být něco jako obdoba řetězce internetových obchodů mall.cz , kterým chceme konkurovat díky trochu odlišnému modelu provozu těchto obchodů.
Nenapadlo vás taky, že podnikatel, který veřejně prohlásí, komu a jak chce konkurovat, je tak trochu dobrodruh? Neříkám že to není nemožné, ale konkurovat společnosti s obratem ve stovkách miliónů není žádná sranda. Navíc zadat poptávku projektu, na jehož realizaci bude do začátku potřeba několik miliónů korun na diskuzi, asi také není normální. Podle odpovědí budoucího zadavatele, mi připadá že neví do čeho jde nebo co chce. To je můj osobní názor.
Karlík
Profil *
Tady je to koukám samej "programátor". Mně se třeba tato nabídka líbí a nemam problém s tím dát zdrojové kódy pokud chci s nima jednat fér a nechci to dál tajně prodávat, nemam důvod je nedat když za svou práci dostanu zaplacenu. Navíc tohle může být skutečně dobrá reference oproti mnoha nesmyslům co se zde inzerují. Možná pro pražáky je to málo, ale pro mně s kolegou co sme ze severu čech je 86tis za měsíc pro dva lidi docela nadstandardní plat.
Pokud máte zájem ozvěte se mně na email shopexpert@seznam.cz a určitě se dohodneme, realizace do 3 - 4 měsíců, smlouva a případné penále za nedodržení termínu samozřejmostí.

Kuře
To je jen slovíčkaření, určitě neměl na mysli, že mam naprogramovat vlastní framework pro práci s databází, šablony, formuláře atd. ale řekl bych, že požadují jen zhotovit od základu obchod podle požadavku a je jedno co použiju za základní stavební nářadí pro tento účel.

MacInek
Zajímalo by mně na co by ste potřeboval na realizaci takového projektu několik milionů. Na to musí stačit pronajmout objekt pro skladové prostory a mít jen peníze na objednání zboží od dodavatele a jeho expedici k zákazníkoj a platy zaměstnanců. Něco sežere jistě i reklama, ale nemyslim si, že by to mělo stát několik milionů.

armin
To máš jistě už krásnou luxusní vilku s 50m bazénem, když děláš za takové peníze.
Jakub Lajmon
Profil *
tak robíte z toho vedu, je toho vela, ale spravit sa to da ... sak aj ja by som bol toho schopny ...
ak ta ponuka este trva pls, kontaktujte ma mailom na admin@binary-dimension.com
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0