Autor Zpráva
Nobelicek
Hledame mensi ci strednispolecnosti, ktere vytvari WWW stranky pro vzajemnou spolupraci a vzajemne zprostredkovani sluzeb za zajimave provize. Jsme spolecnost zabivajici se od roku 2002 webhostingem pro narocnou klientelu a tento rok jsme se rozhodli vstoupit na pole webhostingu pro verejnost.

Kdo ma zajem o blizsi informace, necht me kontaktuje na capousek@netzona.cz
Cob
Dobrý den, posílal jsem Vám mail s nabídkou, ale vrátil se mi zpět jako nedoručitelný. Platí-li stále Vaše poptávka, budu rád, když mne kontaktujete například přes ICQ: 341 323 034.
Více info o nás na tomto odkazu. S pozdravem, Petr Bílý.
japlavaren
Coba mozem len doporucit, spolupracovali sme spolu a nemal som s nim ziadne problemi
Karel.M
Profil *
Já doporučuji formu BZCompany. - www.bzcompany.cz
Ivorius
Já doporučuji sebe a kolegy :D, tedy Ivorius webdesign, v současné době hledáme zase my řešení pro své klienty v oblasti hostingu, ale požadujeme opravdu zodpovědný přístup a ochotu se zabývat našimi požadavky.
Nobelicek
Dobrý den, posílal jsem Vám mail s nabídkou, ale vrátil se mi zpět jako nedoručitelný. Platí-li stále Vaše poptávka, budu rád, když mne kontaktujete například přes ICQ: 341 323 034.
Více info o nás na tomto odkazu. S pozdravem, Petr Bílý.

Omlouvam se, ale nas interni postovni server zahazuje automaticky postu od postovnich serveru bez reverzniho zaznamu. V takovem pripade mi dany email nemusel byt dorucen. Nicmene kontakt na me 739 312 321 nebo 71706200. Chtel jsem Vas kontaktovat po ICQ, ale byl jste offline.
Streamer
ja doporucim seba :D www.peteroravec.net

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0