Autor Zpráva
Misteryyy
Profil *
Dva zapálení studenti nabízí tvorbu webových stránek. Naši prioritou je možnost praxe.
Nejsme profesionálové, jde nám spíš o reference a sbírání zkušeností v tomto oboru.
Cena domluvou, záleží na požadavcích.

Co Vám můžeme nabídnout:
jednodušší internetové prezentace s originálním designem, znalost php a mysql na střední úrovni, xhtml, css, javascript.

reference :
kompletní tvorba :

www.exysite.net
www.harley-davidson-bor.net

drobné upravy na webu:
www.fireball99.cz / administrativní rozhraní pro přidávání novinek, správu týmů(rozdělení podle sezón si
majitel webu rozkopal sám, bylo funkční :-) ), úprava fotogalerie

www.solnajeskyne-most.cz / jednoduchý rezervační systém

kontakt:
misteryyy.mistic@gmail.com
Keilew
Profil
FAIL (the browser should render some flash content, not this). - solná jeskyně
HWAT? (to je staroanglicky WHAT);-)
Misteryyy
Profil *
:) Asi bych tam měl připsat, že to co je pod drobnými úpravami webu. Tak u toho jsme template a takovéto věci nedělali. Programoval jsem tam pouze v php, bylo to pro jednoho člověka, kterému tady nechci dělat reklamu. Dal jsem to do referencí jenom kvůli tomu programování. Jinak je to prasárna. O tom moc dobře vím.
Lexter
Profil
Misteryyy

Jaká by byla cena za 6 šablon XHTML + Grafika? (index, komentáře, statistiky atd... jen šablony. jen tak ze zvědavosti :D.
Misteryyy
Profil *
No :) . Přiznám se, že já dělám spíš programování. Tyhle věci dělá kámoš.
Zaleží jak moc složitý by ty šablony byly a kolik by jsme nad nimi strávili času.Jelikož by se těch šest šablon, podle mě, zase moc nelišili. Tak řekněme 700-2000,-.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0