Autor Zpráva
WebMaster
Profil
Dobrý den,
hledám PHP programátora zdarma. Potřebuji naprogramovat buď celý web bez designu a nebo jenom část webu (tj. registrace uživatelů, komentáře, návštěvní kniha atd...). Design zajistím. Jedná se o web, který by byl o jednom známém americkém seriálu. Prozatimní web naleznete na www.lost.netuje.cz, sice bych web dokázal udělat sám, ale ne bez takových funkcí jako je registrace, komentáře atd... Pokud jsem zapoměl na nějakou informaci nebo chcete vědět víc, napište sem do diskuze a já Vám sem co nejdříve odepíšu a nebo mi napište na ICQ 212123025.

Předem děkuji za případné zájemce.
WebMaster
Profil
Omlouvám se za chybný link

Správný link je www.lost.netuje.cz (*www.lost.netuje.cz,)
WebMaster
Profil
Ještě bych přidal že ikdyž je to zdarma, klidně beru reklamu na webu.
Streamer
Profil
konkurovat stranke lost.cz aj tak nebudes
WebMaster
Profil
Hmm a píšu tady snad že chci konkurovat strance lost.cz? Vůbec jsem se o této stránce nezmínil, takže vůbec nevím proč si sem tento příspěvek psal...
Streamer
Profil
Hmm a píšu tady snad že chci konkurovat strance lost.cz? Vůbec jsem se o této stránce nezmínil, takže vůbec nevím proč si sem tento příspěvek psal...

ze to kvalitativne bude slabe ked este hladas niekoho kto to bude robit zadarmo... taky web zanikne a myslim si ze nema zmysel robit web co neprinesie lepsie veci ako lost.cz
Vladosik
Profil
Streamer
Můžeš mi říct, proč takhle reaguješ? Myslím že byla položena jasná nabídka a ty nemáš co se pouštěť do jiných debat. Tvé teorie nikoho nezajímají.
WebMaster
Profil
ze to kvalitativne bude slabe ked este hladas niekoho kto to bude robit zadarmo... taky web zanikne a myslim si ze nema zmysel robit web co neprinesie lepsie veci ako lost.cz

Budu se opakovat, nejsem nějaký super programátor, abych předhonil lost.cz. O toto mi vůbec nejde, kdyby mi to o šlo, tak pro to dělám mnohem víc věcí. A ještě jednu věc bych dodal, už jsem kvalitního PHP programátora našel a zdarma. Takže když si tak chytrý, ukaž tvůj výtvor a napiš k tomu jestli si známější stránku, která se zabývá stejným tématem jako ty "přechytračil" a předhonil...
Ami
Profil *
Dobry den, aj ja hladam programatora ktory by bol schopny urobit login no a navyse k tomu chat - aky poviem ak sa niekto ozve - na RPG stranku : ) najlepsie by bolo keby to ten niekto urobil zdarma ale kludne obetujem aj 500 kc . prozatimna adresa stranky je www.seacomb.ic.cz

ozyvajte sa na icq 440-597-898.

dakujem
jindra
Profil *
Ahoj hledáme webmastera,který by převzal zdarma pro fandovství k metalové
hudbě vedení dobře rozjetých metalových stránek ,důležité jsou znalosti PHP a
SQL . Jedinou odměnou můžou být akreditace na různé metalové koncerty nebo promo
CD .Když by jste měli někdo zájem ozvěte se prosím na mejl nov.jindra@seznam.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0