Autor Zpráva
imlousek
Profil *
www.imlousekstudio.sk - Web Design, Počítačová Grafika, Web Programing

Ak máte záujem? stačí sa ozvať.
Lexter
Profil
Dobrý den, možná bych zýájem měl, kdyby jste uvedl kontakt. Mám ještě pár dotazů k vašim pracem.

1) Dokázal by jste vytvořit standardní firemní web?
2) Víte něco o přístupnosti?
3) Umíte i opravdový webdesign mimo plakátů?

Zatím jsem o těchto otázkách nebyl přesvědčen. Vidím jen pár "parádiček", které webdesign jen pohoršují.
armin
Profil
Moje schopnosti:
Adobe Photoshop - pokročilý
Adobe ImageReady - pokročilý
Adobe Illustrator - mierne pokročilý
Adobe InDesign - mierne pokročilý
Macromedia Flash - expert
Macromedia Flash ActionScript - pokročilý
3d Studio Max - mierne pokročilý
ArchiCAD - mierne pokročilý
Artlantis Studio - mierne pokročilý


Môžeš prosím napísať čím sa v skutočnosti živíš? Pretože nákup licencí na zmienené softwary je radovo na stovky tisíc korún. Mňa osobne by to docela zaujímalo.
Railbot
Profil
Měl bych o takového experta určitě zájem, ale kvalita tvé webové prezentace mě nepřesvědčila o tom, že opravdu něco umíš. Ve FF ti div right_ruchs_sh jaksi odlétl mimo. Minimálně xhtml a css expert opravdu nebudeš.
Nox_lbc
Profil
WarezExpert

P.S.: Omlouvám se ...
dredie
Profil
Railbot
no on v tech schopnostech taky nema xhtml/css ze....

ja ti fandim, ale warez soft pouzivej pouze ke studiu, pokud zacnes delat komercni nabidky, sezen si ofiko soft. Vydelavat bez oficialniho softu - to se proste nedela.

d.
Railbot
Profil
dredie
no on v tech schopnostech taky nema xhtml/css ze....
Lépe se dívej.

programovanie

* (X)HTML - expert
* CSS - expert
armin
Profil
Railbot: ty se lepe divej taky :)

Ale celkove by me zajimalo ze na zaklade ceho jiz x lidi co zde dalo sve nabidky soudi sve dovednosti. Samohodnoceni je vysoce zkreslujici. Navic clovek s vypsanymi dovednostmi by mel mit v maliku obycejne srafovani navic kdyz ma k dispocizi takove kvantum softwaru se kterym opravdu umi docela slusne delat.
Lexter
Profil
Hele, já jsem expert přes ASP, PHP a MYSQL, tak co. :D
Railbot
Profil
armin
Nějak jsem tvoji reakci nepochopil.
Dero
Profil
Zamykám. Zakladateli vlákna se omlouvám, ale promazávat vaše věčné OT příspěvky už prakticky nemá smysl.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0