Autor Zpráva
Frmrk_
Profil *
Potřebujete zhotovit kvalitní webovou grafiku za velice rozumnou cenu? Napsat text, který zaručeně osloví? Pak neváhejte a kontaktujte mne!

Zhotovím webovou grafiku (bannery, headery, loga, ...) přesně na míru, stejně jako napíši slogan nebo kratší text (max. 250 slov) navržený tak, aby maximálně zaujal čtenáře.

Každému projektu se věnuji naplno, a proto pokud se dohodneme na spolupráci, budu se ho snažit dotáhnout do nejmenších detailů, k Vaší i mojí spokojenosti.

Cena není pevná; u každé, i té sebemenší zakázky se liší, a protože základem všeho je kvalitní komunikace, není nic snazšího než se nezávazně zeptat na odhadovanou cenu. Určitě se dohodneme.

Rád se ujmu jak jednorazové zakázky, tak i dlouhodobější spolupráce. Pokud máte jakýkoli dotaz, případně byste rovnou rádi probrali spolupráci se mnou, můžete mne kontaktovat [url=mailto:firamir@seznam.cz]e-mailem[/url], případně přes ICQ - 310-773-331
Morasino
Profil
Frmrk_
Reference??
Frmrk_
Profil *
Staci se ozvat, domluvime se. Jinak abych opravil zformatovani, moje e-mailova adresa je "firamir ZAVINÁČ seznam TEČKA cz"
Lexter
Profil
Tak se nestyď za své práce. Nikdo normální se ti takhle neozve.
Frmrk_
Profil *
Neni se za co stydet, ale pokud ma nekdo problem napsat si e-mail o refence co se napr. banneru tyka, ozyvat se nemusi, nikoho do niceho nenutim.
Lexter
Profil
Neni se za co stydet

Z hlediska grafických prací tedy je. Texty jsou na tom lépe.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0