Autor Zpráva
gdanx
Profil *
Hledam nejakeho schopneho kodera se znalosti Joomla - Virtuemart, ktery by byl schopen vytvorit platebni modul pro online VISA/MASTERCARD karty do Virtuemart. Dale bych potreboval vytvorit export objednavek z VM v CSV, nebo XML (specifikaci zatim presne nevim), ktery by se nasledne importoval do ucetniho programu pro vytvareni faktur. Blizsi informace poskytnu na vyzadani. Nechci to zadarmo, berte to jako nabidku regulerni zakazky :)

E-mail: gdanx@nextra.cz
Icq: 11625064
gdanx
Profil *
vyuziju predchoziho vlakna, potrebuju nekoho s dobrou znalosti Virtuemart na Joomle a schopnosti modifikovat urcite jeho komponenty. Momentalne potrebuji upravit shipping module dle me predstavy + nejake dalsi zalezitosti. Shipping module je pro me ale priorita cislo 1. Samozrejme opet regulerni zakazka za penize. Blizsi info na emailu, nebo icq viz post vyse. Predem dekuji za pomoc.
Dalib
Profil
vídím, že tento příspěvek už je docela starší, ale pokud by někdo potřeboval export objednávek z Virtumart, je k dispozici už pár dní jako nová komponenta a vývoji dalších rozšíření pro VirtueMart, Joomla, Zencart a OsCommerce se nevyhýbám, právě naopak;)

XML export z Joomla a VirtueMart do účetnictví Pohoda - komponenta accountingexport

Dali

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0