Autor Zpráva
fireball_
Profil
snad mám právo k tomu říct svoje!!! a je to moje téma takže si ho budu uzamykat já! To sem ještě neviděl.

tohle je návaznost na téma Poptávám grafika na velmi vysoké úrovni

Téda...pustili jste se do mě dobře....budu se snažit odepsat na všechny rekakce takže:

Lexter
Já věděl, že se ozveš! Předně ti chci říct že to není nic proti tobě! Tvoje cena se mi nezdála vůbec přemrštěná ba naopak. Důvod proč sem píši je jiný a vysvětlím ho níže. Dále chci říct, že jsi podle mýho velmi nadějný grafik a tento projekt bych ti (kdybych na to měl) bezrozmýšlení svěřil => myslím si že ty si jeden z těch kvalitních grafiků. Trošku mě mrzí že jsi se tak rozepsal...asi sem urazil tvoji ješitnost a proto ještě jednou zdůrazňuji, že to není vůbec kvůli tobě nebo kvůli návrhu tvé ceny

To že nechci sdělovat moc, neznamená že nezdělím nic (přeberte si to každý jak chcete). Grafik je přední osoba která musí vědět nejvíc - avšak jsem nedůvěřivá osoba - a moje důvěra by se časem projevila. Protože vím jak se stránky dělají ( na věku mimochodem vůbec nezáleží viz Romantička ... mám za sebou asi víc než si myslíte), vím kolik je potřeba informací k sestavení (grafiky) základního layoutu. Podle toho jak tento návrh bude sestavený jsem ochoten říct více pro dořešení detailů => to znamená že grafik bude vědět všechno , jen ze začátku potřebuji prostě získat důvěru.

A poslední tvoje poznámka : PODOBNÉ není STEJNÉ !!!! takže je dosti zbytečná tahle poznámka.


Romanticka Tuhle větu naprosto miluju :Staci si zjistit kolik mu je let. Rovnou sem teda napíši kolik mě je aby to bylo všem jasný s kým mají to "dočinění"...je mě za pár dnů 19....a odkdy musejí mít dobré nápady jen starší??? Stránky tvořím 4 roky prošel jsme 3 firmami(u jedné jsem)....rok nebydlím u rodičů a živím se sám. Nevím kolik lidí tohle může v necelých 19 říct, abych pravdu řekl ani mě to nezajímá. Fascinuje mě jak každý zapomíná, že mu bylo stejně jak teď mě. Jinak tvoje grafické návrhy jsou supr.


ppw
viz výše....je to pouze o důvěře, kterou si časem získám a o smlouva by se sepsala(viz níže).


Cob
Tvoje poznámka je velmi namístě....chtěl jsem to sem i napsat( to o té smlouvě ). Nakonec jsem si to rozmyslel a chtěl jsem to nechat až na uzavřenou konverzaci. Smlouvu samozřejmě podepíši....pokud máš zájem ozvy se na mail jak si spolupráci představuješ.


roberta
pokud to není poptávka tak co to podle tebe je chytráku? Nabídka nemusí být pouze UDĚLEJ - DOSTANEŠ!!


Str4wberry
díky za obhajobu. Aspoň někdo se na to dívá trošku zpříma.


Railbot
pro tebe mám pouze jednu odpověď ...Chlape ty jsi dement, který si myslí o sobě, že je bůh a má právo všechny kritizovat a osočovat. Vyvedu tě z omylu óóó veliký kodére ... bůh nejsi a i tebe jednou někdo nahradí! Nikdo nemůže na mě jako na osobu říct, že jsem něco odvedl špatně nebo neodvedl vůbec - s každým vždycky jednám přímo a nechodím okolo horké kaše. Takže nepiš příště takový bláboly, pokud vím s tebou sem neměl nikdy co dočinění, takže nemáš žádné právo říkat jaký jsem nebo nejsem. Vůbec mě neznáš!

pro Adminy
prosím aby příště podobné komentáře mazali (nemají s reakcí na mou poptávku žádnou souvislost) viz Railbot, roberta, matqo, Lexter jeho druhý komentář.


pro Všechny
Nechápu proč jste tak popuzeně reagovali a radši jste se jednoduše nezeptali!
pokud máte dotaz který se týká tohoto projektu kontaktujte mě prosím na mail nebo na ICQ. Odpovím na každý Váš dotaz, krom toho o co se přesně jedná (to ale pouze z počátku neřeknu!).
Railbot
Profil
fireball_
Tak teď nevím, kdo z nás dvou se vyjádřil jako dement. Zřejmě jsi to psychicky neunesl. Já reagoval slušně. Ale podívej. Tvá poptávka je opravdu postavená na hlavu, určitě tak vyzněla. Možná jsi ji nevyjádřil dost přesně nebo prostě jen blbě. Není přece důvod začínat s nadávkami pokud jsi takový zkušený člověk ;)
Romanticka
Profil
Protože vím jak se stránky dělají ( na věku mimochodem vůbec nezáleží viz Romantička ... mám za sebou asi víc než si myslíte),
Vis... podle me slusny clovek napise solidni inzerat a na vsechny odpovi, pokud si myslis, ze najdes dobryho grafika co se ti bude zamlouvat za 5 minut, tak si na omylu. Solidni clovek by sem taky nepsal takovy bludy. Jde videt, ze jsi to psychicky nezvladl a musis to tady ventilovat. Navic urazet tady ostatni lidi... to je fakt ubohy. Vsichni maji pravdu, ze potrebujes finance na velky projekt. Nikdo zadarmo nedela...
Taps
Profil
Romanticka
To je pravda, dnes nic není zadarmo.
Joker
Profil
snad mám právo k tomu říct svoje!!! a je to moje téma takže si ho budu uzamykat já! To sem ještě neviděl.
ROFL.

Ale alespoň nějaká zábava při pondělku, což se taky cení. Takže dík :)

(omlouvám se za OT, ale ono je nakonec OT celé tohle téma, tak co... :) )
Dero
Profil
Zakladatele upozorňuji, ať nezakládá další témata a raději si uvědomí, že se pohybuje na website, který není jeho vlastnictvím. Nejvyšší právo jakékoliv zdejší téma uzamčít má vlastník těchto stránek (Dušan Janovský) a lidé, které správou fóra pověřil.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0