Autor Zpráva
Milo.catch22
Profil *
Dobry den,

hledame nekoho kdo by vytvoril graficky navrh pro novou stranku nemeckeho diskoklubu. Shanime jen grafiku, programatora na system jiz mame. Jednalo by se o flash stranky, ale navrh ktery hledame bude jen staticky, ozivime si ho az sami.

Navrh by mel mit 3 casti - vstupni stranku, stranku s vypisem jakychsi novinek a galerii.

Puvodni stranky diskoclubu naleznete zde: http://www.mach1-club.de/

Dale ma byt design spise temny, uziti fotek z puvodnich stranek je rozhodne plus. Nutnost je take pouziti "firemnich znaku" (corporal identity) - ktere naleznete [url=www.potterharry.net/mach1.pdf]tady.[/url] - predevsim stranka 9.

Jeden soutezni navrh si muzete prohlednout [url=www.potterharry.net/mach1.jpg]tady[/url] a [url=www.potterharry.net/mach1b.jpg]tady[/url].

Cas mate vsichni do pondelka - 1.cervenec (aspon doufam ze to tak vychazi)

Odmena za nejlepsi navrh bude 5000 kc.

Otazky zasilejte na email jan.zverina@gmail.com nebo na icq 226 418 510 - ale spis ten mail :-)

ad admin: omlouvam se ze nepouzivani diakritiky, ale bohuzel je to nemozne...
Romanticka
Profil
nepochopil jsem jednu vec. Puvodni stranky clubu jsou pekne. Soutezni navrh to je hruza. Nechapu oc tu jde. Neni mi nic do toho, ale proc chcete nove stranky, kdyz ty puvodni jsou pekne?
Rokka
Profil
Me spis zacinaj fascinocat jakysi souteze. Proc si proste nenajdete 1´jednoho spolehliveho grafika. Jeho um jednoduse poznate podle jeho referencí.
Karlík
Profil *
Já už provozuju stejný systém soutěží na výběrové řízení na cokoliv, protože i ten sebelepší grafik může nakreslit něco co někdo dokáže udělat lépe, tak proč je nenechat soutěžit a zvolit si to úplně nejlepší od všech zůčastněných. Obzvlášť zde na tomto fóru je soutěživost spíš nutností, protože to co zde mnozí "grafici" dokážou dodat, tak to je něco strašného a ještě to své dílo kvalitativně obhajují. Též se zde najde dost těch, kteří mají v referencích nakradené práce jiných lidí nebo z template monster, takže je skutečně lepší soutěžit.
Cob
Profil
Karlík
Ale i soutěž by měla mít jakousi formu a nikoliv "nejlepší návrh odměníme"...
art4web
Profil
Myslím že každý normálny grafik by pri takomto systéme vela nezarobil. Otázka je či sa Vám grafici do toho tak "obujú" ako pri normálnej platenej zákazke. Ja myslím že nie.
Petr Tichý
Profil
Profesionální grafik do soutěží bez skicovného nepůjde.
art4web
Profil
Petr Tichý
Ano, to som tým chcel povedať
Romanticka
Profil
Kazdy si stejne radsi najde jistou zakazku za kterou dostane zaplaceno. Tohle je jak seznamka na slepo. Se s tim bude morit a nakonec stejne nic nedostane... Ale jsou i grafici, kteri udelaji vse, jen aby to dostali. Udelaji klidne i 3 navrhy ruzny...
headead
Profil *
Podobné soutěže jsou opravdu úpadkové. Nejhroší je, že je dneska vyhlašuje každý, včetně státních institucí. Těžko bych asi mohl zadat na internet poptávku, aby mi zástupci řetězců s potravinami dovezli svoje vzorky, já je snědl a pak zaplatil jen jednomu, od kterého mi chutnaly nejvíce. S obdobným přístupem tu bude úroveň grafiky dále upadat, je to ostatně skvěle vidět na logách městských částí Prahy, např 6, 7, které se taktéž obdobným systémem řídily. Nehledě na už zmíněné, že původní design vypadá daleko lépe, než ty soutěžní.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0