Autor Zpráva
Dr.ik
Profil *
Jde o design vhodný na web o mobilních telefonech, Symbian, Windows Mobile a podobně, nicméně, použití záleží pouze na Vás.

HTML ukázka

!! HTML kód je poměrně odfláknutý, proto berte v úvahu, že budete kupovat PSD soubor (leč HTML/CSS taktéž dodám). Cena? 1000Kč (s možností domluvy) !!

V případě zájmu mě kontaktujte na:

- e-mail: Voglpatrik@gmail.com
- MSN: Voglpatrik@gmail.com
- ICQ: 498-013-314
Mika
Profil
Dr.ik
Neprodalo se to tady už někdy?
Lexter
Profil
Mika

Ano, prodávalo, ale asi se nepodařilo. Asi.
Dr.ik
Profil *
Bohužel ne :-)
Lexter
Profil
Dr.ik

<ot>
Nic si z toho nedělej, on se dost často neprodá návrh, který je zcela zaměřen na jediný účel.
</o>
Dr.ik
Profil *
No, tak snad prodá.. Myslím si že cena je dobrá, fakt nechci aby mi to tady leželo..
Dr.ik
Profil *
Prodáno, poprosím o smazání topicu..
mateju
Profil *
Nechci kazit obchod, ale ten design se snad uz prodal potreti ne.. Poprve na aukru, predevcirem sjem ho videl na nejakem blogu, kde se majitel chlubil ze koupil a ted tady. nechapu. Temn Patrik je ale pekne vycuranej
hehe
Profil *
Nechci kazit obchod, ale ten design se snad uz prodal potreti ne.. Poprve na aukru, predevcirem sjem ho videl na nejakem blogu, kde se majitel chlubil ze koupil a ted tady. nechapu. Temn Patrik je ale pekne vycuranej

Muzete upresnit na kterem blogu?
Joker
Profil
Nechci kazit obchod, ale ten design se snad uz prodal potreti ne.. Poprve na aukru, predevcirem sjem ho videl na nejakem blogu, kde se majitel chlubil ze koupil a ted tady.
Tak co, však tu nepíše, že to prodal tady, jen že už je to prodané... tak třeba prostě informuje, že to prodal (na tom Aukru), aby se smázlo to téma.
hehe
Profil *
No jenze ja jsem na zadnem blogu nic nepsal
hehe
Profil *
No nic jsem zvedavy jestli mi teda kdyz jsem zaplatil navrh prijde, ci nikoliv.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0