Autor Zpráva
ph@tE
Profil *
Jelikož začínají prázdniny a budu tedy mít více volného času, sháním nějakou brigádu, kde bych se mohl něco přiučit v oboru, který mě baví a zároveň si něco vydělat. Mohu dělat grafické návrhy, transformace návrhů do HTML+CSS a PHP mi také nečiní vážnější problémy.

Nejraději bych pracoval v nějakém týmu, protože s tímto druhem práce nemám příliš zkušeností, ale mohu pracovat i samostatně. Rád se přiučím novým věcem. Pokud byste pro mě měli nějakou nabídku (nebo spíše poptávku), pak pište na mail HonzaSkvaril@seznam.cz nebo na ICQ 430-998-493.
Petr Tichý
Profil
Bez referencí ani kuře nezobe.
ph@tE
Profil *
Tak jsem nahrál dva svoje nejlepší návrhy na net, abyste se mohli pokochat. Jsou to zatím pouze nakódované návrhy, které se chystám uvést do provozu. Kromě toho jsem dělal ještě na pár skromnějších projektech (pro bráchu, pro kamarády a pro mámu mojí kamarádky), ale bylo to už poměrně dávno, a proto bych se jimi teď už příliš nechlubil. Vím, že toho není moc, ale pro hrubou představu by to snad mohlo stačit...

http://www.phateweb.cz/reference/portfolio/
http://www.phateweb.cz/reference/ew/ - ještě chybí dodělat ikonky do menu
Petr Tichý
Profil
Strašně nerad se účastním OT diskuze pod něčí seriózní nabídkou, ovšem doufám, že to dosti-podobné portfolio nechceš spustit, že ne?
ph@tE
Profil *
Petr Tichý
Proč vykradené? Od koho? Tohle jsem dělal zcela sám, nikde jsem tedy nic stejného neviděl, ale neříkám, že to neexistuje... Mohl bys mi prosím poslat link?
Petr Tichý
Profil
ph@tE

http://webface.cz/

Byla by to sice velká náhoda, ale po tvojí překvapené reakci tě tedy z ničeho neobviňuji.
ph@tE
Profil *
Myslím, že tu stránku jsem už myslím viděl, ale rozhodně jsem z ní nic nekopíroval. Možná mi odtud (nebo odjinud) něco zůstalo v podvědomí a já to pak považoval za svůj nápad, jinak nevím. Je to docela podobné, ale ne zas tak moc, abych to kvuli tomu nemohl spustit svoje portfolio. Kdyby měl náhodou někdo něco proti mému druhému návrhu, tak rovnou říkám, že je to také pouze moje práce, aby to tu už nebylo OT.

Ale vraťme se k původnímu tématu, které se týkalo toho, jestli by pro mě někdo neměl brigádu týkající se prací na webu.
esemeska
Profil
Omlouvám se za OT, ale ty 2 weby jsou imho naprosto odlišné (graficky), tak proč ten rozruch Petře?
Mika
Profil
<OT>
Petr Tichý
Taky mi to až tak podobné nepřijde. Krom toho, že tam i tam je nějaké to ovoce.
</OT>
Flip
Profil
taky mi to nepřijde stejné... ani trochu :P
jinak bych chtěl pochválit portfolio! vypadá moc pěkně :)
ph@tE
Profil *
Flip
Díky za pochvalu, ale byl bych radši spíš za nějakou nabídku (poptávku).
bahon
Profil *
Petr Tichý
ja tam tiež nevidím nejaku extra podobnosť (okrem spomenutého ovocia.)
treba sa viac zamerat aj na to co je okolo (nielen na to ovocie ;) ) :)
habendorf
Profil
Tak já se Petra zastanu, protože tam podobnost vidím. Rozhodně ale netvrdím, že to je vykradené, nicméně některé prvky asi autora inspirovaly. Zejména pravý horní roh (včetně poloprůhledného boxu "Mohlo by ..."). O ruční podpis také člověk nezakopne na každém druhém webu. Jinak phateweb se mi líbí víc než webface :o)

Ale nepokračujme v OT, nabídka je jasně daná.
Petr Tichý
Profil
Klííd. Je to podobné, nic víc. Obojí kvalitní práce. The end :o)
zatomik
Profil
tak to tu procitam a zacinam se bat jestli vlastne neni cely web podobny:) Ja v tom nevidim zadne kopirovani.

Ja si treba obccas prochazim ruzne galerie webu a koukam na zajimave veci atd. Takze kdyz si pak tvorim design tak mam kdesi v podvedomi stovky stranek... Podvod je kdyz nekdo tvori design a ma u toho tu stranku otvorenou a furt na ni cuci:)
ph@tE
Profil *
A nikdo by pro mě žádnou brigádu neměl?
Vladosik
Profil
ph@tE
Spise hledej sam nabidky po internetu, na forech, takoveto poptavky se uchyti malokdy. Zvlast kdyz Ti poptavku takto zaplni OT temata.
ph@tE
Profil *
Já jsem hledal už docela dlouho, ale je problém v tom, že většinou je požadakem SŠ nebo VŠ vzdělání, čehož jsem ve svých 16 letech celekm neměl příležitost dosáhnout. Věděl jsem, že se tento způsob zřejmě neuchytí, ale bral jsem to jako takovou poslední možnost. Ještě ale asi zkusím pohledat po internetu.
Vladosik
Profil
ph@tE
Pokud hledáš práci tak ano, ale ty hledáš jen brigádu, přivýdělek ne? Zde no fóru i jinde se objevují nabídky na vytvoření designu ci skriptu a jedinnou podminkou byvaji reference pripadne nahrazena kvalitni praci. Pokud umis co pises, neni pro tebe problem se ozvat na nabidky vytvoreni eshopu, administrace, atd... Hodne stesti.
ph@tE
Profil *
ph@tE
Díky, asi teda budu pracovat sám za sebe. Šlo mi spíš o to, abych získal nějaké zkušenosti s prací v týmu, ale co se dá dělat...
Pavel Kout
Profil *
[Petr Tichý] Rozhodně bych autora neobviňoval z plagiátorství. Osobně tam žádnou podobu nevidím ? a na ovoce, sloupce anebo signaturu nemá nikdo z nás patent (naštěstí, tedy aspoň doufám)? :-)
Petr Tichý
Profil
Pavel Kout
K obvinění z plagiátorství tady ani nedošlo. Podobu tam vidím tedy asi jen já. Nechme to.

Takže ještě jednou se omlouvám a kdyby to bylo promazáno, byl bych rád.
Patrik88
Profil *
Petr Tichý Mezi těmi dvěma weby nevidím vůbec žádnou, ani vzdálenou podobu.
Vladosik
Profil
Mam dotaz - Proc to zde moderatori nepromazou? ph@tE nabidl poptavku a veskere dalsi komentare to znehodnocuji a vzdy se tu objevi dalsi clovek jako Patrik88, aby napsal, ze ty weby proste nejsou stejne.
kohout
Profil
Pavel Kout

Rozhodně bych autora neobviňoval z plagiátorství.
Já docela i jo, protože by to nebylo poprvý. Ale nechci kazit poptávku:)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0